Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 08.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво пише на дисплея  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано09.11.05 19:33



на телефона освен бг03?Какво име на мрежата са сложили вива на картите си? Ползвал сам мрежата им само с чужда карта (роуминг в мрежата на вива).BG VIVATEL, VIVATEL, VIVATEL BG?



Тема Re: Какво пише на дисплеянови [re: VANDAL]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано09.11.05 19:38



Единственото което пише на дисплея с вивател карта е- vivatel , само тази дума!



Тема Re: Какво пише на дисплеянови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано09.11.05 19:51



Тоест като първите прими на които не пишеше M-TEL GSM BG ,a MOBILTEL



Тема Re: Какво пише на дисплеянови [re: VANDAL]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано09.11.05 20:04



Точно така, но сега за разлика от тогава, когато беше Мобилтел, не пишe BТC Mobile, а само vivatel, ако ме разбираш какво искам да ти кажа

Редактирано от pegasO7 на 09.11.05 20:06.



Тема Re: Какво пише на дисплеянови [re: pegasO7]  
Автор dimodi (bike rider)
Публикувано09.11.05 20:17



Освен това, хубавото е, че пише vivatel и на старите апарати, които няма как да знаят коя е тая мрежа, за разлика от BG 05 при Глобул

Иначе при ръчно търсене на мрежа, там вече се изписва BG 03.



Тема Re: Какво пише на дисплеянови [re: dimodi]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано09.11.05 21:21



Еми зависи от апрата.И нокиа 3310/3330 която е от 2000 година пише БГ глобул защото явно каквато и карта да и сложиш показва мрежата на един ред.И този ред го взима от картата не от телефона.Един приятел си взе карта (преди малко говорих него след като пуснах темета) и на сименс ц 60 му пише на първия ред CC284NC03 и на втория VIVATEL.Та му обяснявах какво да направи за да му пише и на двата реда ВИВАТЕЛ.А и на ериксон р320 с карта на глобул пише БГ ГЛОБУЛ, а от менюто за налични мрежи намра БГ 05,БГ03 ,М-ТЕЛ ГСМ БГ, МКД МОБИМАК и МКД02.Последните две са от мястото на коеято съм се срещал с човек с въпросния телефон

Редактирано от VANDAL на 09.11.05 21:22.



Тема Re: Какво пише на дисплеянови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано09.11.05 21:25



Еми тези карти с надпис "МОБИЛТЕЛ" ги имаше следкато се появи глобул и мобилтел се прекръсти на мтел.А когато беше мобилтел картите бяха "мтел гсм бг".Едни такива сиви бяха и на тях пишеше Мобилтел с това старото синйо лого.Тогава (1999-2000 година) бях с ериксон Т10 ако не се лъжа и на него си пишеше БГ М-ТЕЛ (тогава май го вадеше от телефона не от картата), а към 2002 на един приятел със сименс ц35 с примата му пишеше МОБИЛТЕЛ, когато мибилтел вече се казваше мтел.Абе объркана работа.То всичко зависи от картите.



Тема Re: Какво пише на дисплеянови [re: VANDAL]  
Автор Sashko_DC (непознат )
Публикувано11.11.05 13:25



VANDAL, moje li da mi kajesh kvo trqq da napravq na displeq mi da pishe primerno imeto mi?



Тема На дисплея пише "Търси мрежа" !нови [re: VANDAL]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 16:56



-



Тема Re: На дисплея пише "Търси мрежа" !нови [re: cyg]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 17:05



потвърждавам с 1000% сигурност и в софия е така(вече) поне тук около младост 1 имаше но вече няма




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.