Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 05.07.25 
Компютри и Интернет
   >> Visual Basic
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Макрос в Ексел  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано01.02.11 16:49



Здравейте!
Налага ми се да направя следното:
Да обработвам когато се въвежда в клетка в определен лист. Реших да използвам функцията:
Private Sub Worksheet_Change(ByVal Target As Range)
дето се изпълнява, когато се променя клетката. До тук всичко е ОК! В същия лист трябва да променя клетка в в тялото на тази функция. И става еднаааа... Тя си се извиква автоматично за другата клетка и т.н. Демек зацикляне.
Пробвах да вдигна флаг и по този начин... ама нещо не ми харесва така... Нейде ми се беше мернало, че мога да спра действието на тази функция, поне докато си свърша работата..
Ако някой ме подсети поне къде в НЕТ-а да го видя, ще съм безкрайно благодарен.




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.