Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 16.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лозарство и овощарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Странен чесъннови  
Автор rade6ki (професионалист)
Публикувано20.05.09 21:58



Здравейте,знам,че въпроса не е точноза тоя форум,но редовно чета какво пишете и видях,че сте се събрали знаещи хора дано ми помогнете.Купих от Била чесън,който е на цели глави,не на скилидки.На вкус и аромат си е като нашия,но е една цала главичка като лук. Под люспата гледам,че има покарали коренчета.Та да питам как мога да си захвана такова чудо?Много удобно ми се вижда.Пробвах го накиснат в оцет-не синее като китайския.Знаете ли нещо по въпроса?



Тема Re: Странен чесъннови [re: rade6ki]  
Автор roroboro (непознат )
Публикувано01.06.09 13:55



---Ами, много просто,ако не са му изрязани мустачеттата одолу до дъно, засади си, и ще видиш, може пък да изкара семе на стъблото да се размножава семенно.Иначе няма, няма ефект, садиш една глава-вадиш една.Може пък да изкара издънки.Всъщност и от обикновенни скилидки като засадиш понякога, (много рядко ) но се получават такива глави!



Тема Re: Странен чесъннови [re: rade6ki]  
Автор boltik (нашенец)
Публикувано01.06.09 22:29



Ако е полския чесън-1 семеннце 1главичка.Отглежда се като праз лука.Прави се расад и се сее.

КЪДЕТО И ДА СИ СВИРКАЙ СИ


Тема Re: Странен чесън [re: boltik]  
Автор rade6ki (професионалист)
Публикувано02.06.09 02:38



Засадих го на 23.05.Засега изкарва перца,като на пресен чесън.Поливам си го и чакам да видя какво ще стане.



Тема Re: Странен чесъннови [re: rade6ki]  
Автор roroboro (непознат )
Публикувано04.08.09 08:34



Какво стана с чесъна, размножи ли се?



Тема Re: Странен чесъннови [re: roroboro]  
Автор rade6ki (професионалист)
Публикувано04.08.09 10:11



Не

Спомина се,изгризан от някакви червейчета!



Тема Re: Странен чесъннови [re: rade6ki]  
Автор мишoka (непознат)
Публикувано11.08.09 00:49



по кой въпрос?



Тема Re: Странен чесъннови [re: мишoka]  
Автор bumer (аматьор)
Публикувано07.09.09 09:01



Според стари хора които съм питал,защото и аз имах точно такъв проблем сях скилидки,а извадих глави.Когато се сее по късно пролета и при сушава година чесъна правел глави.Тея глави се сеят през есента и правят отново скилидки и то доста хубави.Това пробвах аз и според някой така се подслилвал сорта.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.