Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 18.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лозарство и овощарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема )нови [re: yellow_green]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано12.06.08 09:10



Щото няма по-велика ракия от тази, направена от тия круши!)))





Тема тая с лъскавите листа инови [re: yellow_green]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано12.06.08 09:11



перфектната кондиция, присмиваща се на нещастните си сетри май е точно попска))



Тема не виждам какъе в проблеманови [re: Гeo, rpaф]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано12.06.08 09:13



те са семкови, първи братчеди са. Ако има принципна невъзможност, нека някой да ме светне!)


Нямам намерение да я присаждам на зарзала, ебаси!))



Тема нямаш проблеминови [re: Kиpo]  
Авторбaш мaйcтopa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 00:43



*Круша сорта не знам като попската големина до 10-12см.-зелена и след узрязаването много сочна.Ашладисана на глог перфектно расте.Почвата-бяла глинеста.Имахме я на лозето-гаранция.
*За черешите и лозите перфектната почва каменистата.Който не вярва да отоде в Сливен и сам да се обеди.
*Присаждане круша на ябълка-правилно.Правилото на старите хора дето не знаят да четат е:семките трябва да са подобни-изпитано.
*И още понеже правенето на вино и ракия си е майсторлък-предлагам да се отворят още 3 теми ида не се месят една с друга.
1.Рецепти и производство на вина.
2.Пецепти и производство на ракии.
3.Копува-продава вина и ракии.
? Мисля,че става ясно за какво намеквам-един ашладисва други вино прави трети ракия продава-хубава работа,ама.............................



Тема НА ГЛОГ???нови [re: бaш мaйcтopa]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано21.07.08 09:08



Ба' мамаму!





Тема измаматанови [re: Kиpo]  
Авторбaш мaйcтopa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.08 00:58



Кире преди години ходих в семенна станция Горна Оряховица да си копувам зеле и гледам в една оранжерия висят краставици Гергана а цветовете им овити с памук.Питам защо са така увити.Че като дойде една лелка и като взе думата.Води ме в друга много голяма оранжерия и кво мислиш имаше там-пъпеши от тези с тъмно зелената кора.Казва това са Южно американски краставици.Ползва ме ги като подложки и се получават много издържливи краставтци.Гледам-гледам абе чисти пъпеши висяха там.Оная си мислеше че и вярвам аз пък се правех че и вярвам.Исках да кажа следното кои знае на какви киселици присаждат ябълки и круши,но ако кажат на хората дали някой ще си купи-как си мислиш?Ами тия дини дето ги присаждат на тикви?Стават големи и червени с вкус на тиква.Знеш ли я тази игра?Така че не се чуди как е възможно това и онова.Има едно правило тук при мен в Чехия.То гласи следното:не трябва да се казва всичко на хората,защото след това идват и проблемите.
Разбра ли ме?



Тема туй аснови [re: бaш мaйcтopa]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано24.07.08 09:00



и сам съм го разбрал)
Затуй искам, доколкото е икономически поносимо и оправдано, да си понаправя някое друго лозе на собствен корен:-)
" Не влияе на вкусовите качества на гроздето на присадника")))
Значи на динята и на крушата-влияе, на гроздето-не.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.