Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 27.09.24 
Градове
   >> Видин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Екскурзионни корабчета по Дунава  
АвторMинa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 19:54



Има ли във Видин екскурзионни корабчета? Имам пред вид такива, които правят кратки разходки на близки разстояния. Мисля да заведа децата си на екскурзия във Видин, за да разгледат крепостта и ми се щеше да се разходим и с корабче по Дунава.



Тема Re: Екскурзионни корабчета по Дунаванови [re: Mинa]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано08.10.06 02:47



Мисля че за момента не се предлага такава услуга, едно време имаше но вече излиза доста скъпо и ваканционния кораб "Видин" не пътува.



Тема Re: Екскурзионни корабчета по Дунаванови [re: Mинa]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 14:12



Със сигурност - няма.Съжалявам...



Тема Re: Екскурзионни корабчета по Дунаванови [re: Mинa]  
АвторMинa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 13:54



Като няма - няма, благодаря ви за информацията все пак. Жалко, че в такъв красив град има толкова малко туристически атракции или по-точно само една - крепостта Баба Вида.



Тема Re: Екскурзионни корабчета по Дунаванови [re: Mинa]  
Авторma4kata (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 13:26



ima Rimini v ofisa do kapiqta na evrokontakt do 75putnika



Тема Re: Екскурзионни корабчета по Дунаванови [re: ma4kata]  
АвторMинa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 20:26



Евроконтакт е името на туристическа агенция ли? Понеже не съм от Видин, за мой срам не знам къде е Капията, но предполагам, че с питане ще разбера. Благодариа за информацията!





Тема Re: Екскурзионни корабчета по Дунаванови [re: Mинa]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 22:12



ти затова има да разправяш, че имаме само една туристическа атракция, дето знаеш само Баба Вида къде се намира

, научи малко за тоя град, пък после се изказвай
а и като не ти харесва бегай в Египед имат повече забележителности, незнам кво правиш във Видин с тия претенции и тая простотия твоята



Тема Re: Екскурзионни корабчета по Дунаванови [re: Mинa]  
Авторe-van (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 20:59



Не жиявея във Видин от доста време и не зня как стои въпроса с корабчетата, но ти препоръчвам, като ходиш там да отделиш време и за пещерата Магура и Белоградчишките скали. И имай предвид, че през пролетта района е много по-красив.



Тема Re: Екскурзионни корабчета по Дунаванови [re: e-van]  
АвторMинa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 12:21



Благодаря ти, там вече съм била, и то доста пъти. Наистина невероятно преживяване! Наистина е добра идея тази пролет отново да се разходя натам. Може да заведа децата да разгледат и Castra Martis в Кула.



Тема Re: Екскурзионни корабчета по Дунаванови [re: eднa]  
АвторMинa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 12:31



Наистина съм претенциозна, та чак дребнава. Правят ми например вчечатление такива "дребни" неща, че някои хора смятат, че Египет се пише с "д", а не с "т" накрая; пишат "не знам" слято като една дума и явно смятат запетаите за отживелица. Не мисля, че неграмотността и арогантността са повод за гордост. Прав(а) си, във Видин има и много други забележителности, като например джамията и библиотеката на Осман Пазвантоглу, Кръстатите казарми, старата синагога и много други неща, които си струва да се видят, но ако се абстрахираш от локалния патриотизъм, сам(а) ще видиш, че сами по себе си, макар и интересни, те не могат да се нарекат точно "туристически атракции" за разлика от крепостта, която е основният магнит за привличане на туристи в града.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.