Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 29.09.24 
Градове
   >> Видин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kak moje da nqma nikuf kabelen..нови  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 13:34



kak moje da nqma nikuf kabelen net vuv vidin be.Nqkoi da e 4uval ne6to za LAN v blizko bude6te ..ili prez kabelnata TV ,,nqq li nqkvi takiva ne6ta..slu4aino EVROCOM cabel da ima vuv Vidin,te predlagat gotin net vupreki 4e modema e po skup,no mogat nqkolko 4oveka da si zemat edin i da si delkat trafika i kintite ;p



Тема Re: kak moje da nqma nikuf kabelen..нови [re: kaka]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 14:08



KAKOOOOO...... PLOVDIV E 300 000den GRAD !!!!! A VIDIN MAI NIAMA I 30 000....
SAMA SI NAPRAVI IZVODA! KAV LAN , KVI 5 LV?



Тема Re: kak moje da nqma nikuf kabelen..нови [re: **]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 14:14



ee spox be ..az ot de da znam aks prosto..ot sofia sum ne sum naqsno kak sedut ne6tata tam,no me interesuva + tfa tuka ima evrocom,,puk razbrah 4e 6tqlo da ima i tam skoro



Тема Re: може...нови [re: kaka]  
Автор Mapтин (някой си...)
Публикувано30.10.03 12:47



може и още как... то няма свестен на dial-up, ти говориш за екстри....
пък за кабелните телевизии да не говорим. радват се на има-няма 40 канала, от които поне 5 са пиратски. кой ще дава пари за кабелен модем (около 180 лв)?! кой ще инвестира, за да събере най-много 20 клиенти?!
think about it

Готино е да си важен, но по-важно е да си готин...


Тема Re: може...нови [re: Mapтин]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 14:21



e qvno moje,,ma ne e 4esno v nqkvi tupi malki gradove are da ne nazovavam da ima po 4-5 dostav4ika mi vuv vidin da nqma..[o6te]...ne e 4esno



Тема Re: може...нови [re: kaka]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 18:31



Въпрос на икономика. Търсенето е малко съответно такова ще бъде и предлагането. Нали знаеш за supply и demand curve като се пресекат и се постига market equilibrium... е във Видин тази точка стои доста близо до абцисата...



Тема Re: може...нови [re: Mapтин]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 20:18



ti nesto protiv piratskite kanali po tv li imas?????????



Тема Re: може... [re: **]  
Автор Mapтин (някой си...)
Публикувано30.10.03 23:02



нямам нищо против, но е незаконно!
в София се заплаща за цифрова телевизия отделно...
има абонаментни такси за всеки платен канал.
а във Видин какво има... 40 канала, от които 10 са пиратски яко!

междудругото "ТВВ" пусна ли MTV Europe или още си кара на безплатното немско, което май само носи името MTV?

Готино е да си важен, но по-важно е да си готин...


Тема Re: може...нови [re: Mapтин]  
Автор devilgirl666 (az)
Публикувано31.10.03 04:37



Nemskoto MTV e mnogo po-dobro.Radvaite se 4e i tova imate. Az tuk popadnah na 4erna dupka.Edinstvenoto MTV koeto ima e amerikanskoto a to povqrvai SUCKS.Taka 4e badete dovolni.



Тема Re: може...нови [re: devilgirl666]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 13:48



Което и MTV да е не става за нищо. Ултракомерсиализиран канал 1/2 реклами 1/2 бозава музика за масовите псевдовкусове....А когато случайно уцелиш музика а не реклами гледаш някакви малоумници като 50 cent или Nelly които усилено забиват пирони в ковчега на хип-хоп музиката...

Въобще свестни музикални телевизии няма поради простата причина че трябва да се издържат и поради тази причина да пускат скапана но усилено рекламирана музика....

Не виждам как можете да се радвате на този бозав канал.....дори скапаната Планета ТВ е по-стойностна




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.