Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Вицове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема До "Жената днес"нови  
Автор Caleb ()
Публикувано28.09.99 14:24



Писмо до известно женско списание: "Драга редакция, пише ви ваша почитателка. Искам да споделя с вас един мой голям проблем и искрено се надявам да ми помогнете. Ожених се наскоро за един сексуален маниак и не знам какво да правя. Този човек ме ебе където ме хване. Ебе ме докато пера, ебе ме докато готвя, ебе ме докато гладя, ебе ме докато чистя с прахосмукачката... Просто не знам какво да правя. Дайте ми някакъв съвет и ви моля да ме извините за неравния почерк... :)))

Тема До "Жената днес"-Calebнови [re: Caleb]  
Автор Dinki ()
Публикувано28.09.99 22:43



Milo jensko sashtestvo ,niama da ti pisha za viza za sapyncheto,zashtoto bi triabvalo da go znaesh.A mejdy drygoto mislia che si obarkala miastoto za napisania "viz" po-gore.Taka che izvini me milichka no............. si obarkala miastoto za pyblikazia.

Тема До "Жената днес"-Calebнови [re: Dinki]  
Автор Caleb ()
Публикувано29.09.99 10:59



Мило... хм... с-неизяснен-ми-пол същество. Оценявам високо остроумието ти, с уговорката, че от последното може да се изисква доста допълнително наточване и изпилване, с цел да се получи нещо наистина режещо. Все пак благодаря за отговора.

Тема До "Жената днес"-Calebнови [re: Caleb]  
Автор Dinki ()
Публикувано30.09.99 02:57



Skapa moia "Caleb" tova xm......nikak ne mi xaresa.Vsashnost niama za kakvo da mi blagodarish ydovolstvieto e izialo moe.Samo ne razbiram kakav beshe smisalat na pyblikyvanata ot teb tema.Kaji mi che sam tup ili ogranichen,no naistina ne razbiram kakav e podtexsta na"Do "Jenata dnes""I vapreki vsichko mislia che si se zablydila za rybrikata .Predlagam ti sled kato mi otgovorish tyk da se prexvarlim pri "Adam i Eva" taka tazi tema shte si otide na tochnoto miasto,a pak moje i da se opoznaem skupo moe jensko sasdanie. S yvajenie : DINKI

Тема do dinkiнови [re: Dinki]  
Автор USLUZHLIVA! ()
Публикувано05.10.99 08:17



dinki milo..mi da ti obiasnia az be.. ZHENATA DNES-e kakto sigurno znaesh vesnik za zheni domakini pylen s dieti kroiki i dr takiva...imat si i rubrika za chitatelski pismaaa.ta tova e..ako pak neshto ne razbirash zvynni v byrza pomosht I STIGA SI SE ZAIAGDAL!

Тема до динкинови [re: Dinki]  
Автор Bozo ()
Публикувано05.10.99 09:00



Динки, невежа такава, нужно ли е да развалиш прекрасния виц със нелепи реплики?!

Тема до динкинови [re: Bozo]  
Автор Ян Дзъ ()
Публикувано12.10.99 10:16



Zaebete go towa dinki be, ne wizdate li ce cuwstwoto mu za humor e kolkoto towa na pokojniq Mawzolej...

Тема до динкинови [re: Ян Дзъ]  
Автор Httpd ()
Публикувано12.10.99 11:01



С риск да разваля удоволствието и така да се каже хумористичното във вица ще обясня на Динки: Ами размисли над нервния почерк бе пич!!!! :)))))))) А ако си още малък чети вицовете за "Червената шапка" Bye

Тема до динкинови [re: Httpd]  
Автор Bozo ()
Публикувано12.10.99 11:35



Ако е още малък силно бих му препоръчал да избягва вицовете за Червената шапчица, тъй като по-голямата част от тях са със силна сексуална насоченост, напълно неподходяща за лица под 13 години.

Тема DO BOZOнови [re: Bozo]  
Автор AVSI ()
Публикувано19.10.99 20:50



tupo smotano kopelence si ti !!!!!!!!!!!!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.