Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Вицове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема abee.......нови  
Автор FRV ()
Публикувано23.09.99 12:51



Един картоф и един хуй са срещнали: - Кво праиш? - попитал хую - Кво да праа не съм добре. Постоянно ма белат, пържат, варят, ядат ма на всичкото и отгоре. - Отговорил картофа - Ти как си? - Кво да ти кажа - и аз не съм добре - кат ми сложат един чувал на главата, та на пред назед напред назед напред назад и така докато не повърна. - отвърнал той

Тема Super si pich!нови [re: FRV]  
Автор Dinki ()
Публикувано28.09.99 03:09



Vij az poneje znam vizove koito vsichki ostanali znaiat i prosto se otkazvam da pisha,no ako znaesh i drygi podobni ot toia rod shte te pomolia da napishesh niakoi ot tiah.Chestno ti kazvam skoro ne se biax smial taka. Ochakvam prodaljenie DINKI

Тема Super si pich!нови [re: Dinki]  
Автор FRV ()
Публикувано28.09.99 20:18



Maikata na dve deca gi cypala v banqta. Ednoto bilo momchence, drugoto momichence. Momichenceto popitala maika si : - Mamo, zashto az nqmam takova neshto mezdu krakata kato Toshko? - Tyrpenie moito momiche.

Тема abee.......нови [re: FRV]  
Автор FRV ()
Публикувано28.09.99 20:21



Edin borec si kupil kola i kazal na negoviq priqtel : - Brato, idi pogledni otpred dali mi raboti migacha. Bratoto mu utiva i kazva: - Raboti........... ne raboti......raboti......neraboti.....raboti............neraboti

Тема variant 2нови [re: FRV]  
Автор Kartal ()
Публикувано29.09.99 09:44



Ivancho i Mariika sporiat. Ivancho kazva: - az si imam cvetni topcheta. - az pyk si imam kuhnenski komplekt. - az pyk si imam kamionche. - az pyk si imam kukla barbi. - az pyk si imam pishka. - hehe az kato porasna kolko mnogo ste si imam.

Тема variant 2нови [re: Kartal]  
Автор FRV ()
Публикувано29.09.99 20:44



На Червената шапчица й дошъл първия мензис... Върви си тя през гората, носи храна на баба си и плаче. Насреща й - Вълкът. - Защо плачеш, Червена шапчице? - попитал я той. - Защото кръвта ми изтича - плаче и подсмърча тя. Вълкът рекъл: - Дай да видя от къде изтича, та ако мога,да ти помогна. Съгласила се тя, дала му да погледне... Гледал вълкът, чудил се, па рекъл: - Аз, Червена шапчице, не съм кой знае какъв лекар, ама работата е много зле. Мен ако питаш, някой ти е отгризнал ташаците.

Тема abee.......нови [re: FRV]  
Автор FRV ()
Публикувано29.09.99 20:48



рез девет реки зад десетата, през девет планини в десетата, през девет страни в десетата, имало едно време една ламя - добрата ламя Спаска. Събудила се тя една сутрин и си рекла: - Бе да се еба в ламята, що живея толкова далече?

Тема variant 2нови [re: FRV]  
Автор mutation13 ()
Публикувано01.10.99 20:45



Chovek se kachva v reisa, izbutva edna maika s dete I sqda na purvata v lqvo sedalka. Shofiorut go vijda I kazva po mikrofona: -Gospodine, tazi sedalka e samo za hora s malki. Chovekut produljava da si sedi spokoino. Sled malko shofiorut pak: -Gospodine , tazi sedalka e samo za hora s malki. Chovekut pak ne obrushta vnimanie. Horata zapochnali da go zaobikalqt I da se vuzmushtavat. Izvednuj chovekut skacha I kazva: -Dobre de maika mu da eba! Za 2 spirki na polovina li da si go reja?

Тема abee.......нови [re: FRV]  
Автор Long distance runner ()
Публикувано06.10.99 18:59



Много смешно ! Ама, наистина...

Тема abee....... [re: FRV]  
Автор amateur ()
Публикувано14.10.99 15:16



Skoro ne se bjah smjala taka! Kazhi oshte neshto!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.