Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 29.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Вицове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема abee.......нови [re: FRV]  
Автор vAmpir ()
Публикувано01.11.99 17:16



Та вървяла си добрата ламя Спаска из гората и си свиркала. Изведнъж насреща й Кумчо вълчо носи агне. - Вълчо, гладна съм ще те изям. - казала ламята. - Добре добра ламя Спаске, но може ли първо да занеса агнето на вълчетата? - Ма разбира се, Вълчо, нали затова съм добрата ламя Спаска. Отишъл вълкът, върнал се и тя го изяла. След това срещнала Кума Лиса с кокошка: - Кума лисо, ша та ям! - Добре добра ламя Спаске, но може ли да занеса кокошката на лисичетата? - Ма разбира се, нали затова съм добрата ламя Спаска. Отишла си лисицата, върнала се и ламята я изяла. След това среща Заю Баю: - Заю Баю, ша та ям. - Добре добрата ламя Спаска, но може ли първо да занеса моркова на лисичетата? - Може. - А, добра ламя Спаске, може ли да не ме ядеш? - Ма разбира се, Заю, нали затова съм добрата ламя Спаска!

Тема abee.......нови [re: Long distance runner]  
Автор zmei ()
Публикувано23.11.99 07:23



Chervenata Shapchitza poluchila menzis za prav pat i estestveno se razplakala.Varvi iz gorata i plache..Sreshta ia Kumcho Valtcho i i kazva-"Sega shte te iziam " A tia-"Kakvo shte me iadesh be,ne vizhdash li che umiram,ei go na ,kravta mi izticha..." Kumcho Valcho kazal-"A, ia da vidia, ia se obarni i se navedi.." Navela se tia,a toi povdignal polata i,pochesal se zad ushite i kazal ozadacheno: " Ne sam goliam spezialist,ama mai niakoi ti e otgriznal tashazite...! "


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.