Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 14.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Вицове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търпение  
Автор ЧИЧО ВИЦ ()
Публикувано21.09.99 22:24



Майка къпела двете си деца - момиченце и момченце - във ваната. Момиченцето попитало: - Мамо, защо нямам такова нещо между краката като Пешко? - Търпение, моето момиче, търпение...

Тема Търпениенови [re: ЧИЧО ВИЦ]  
Автор Леля ВИЦ ()
Публикувано26.09.99 19:30



Пешко много искал да се къпе с майка си, но баща му не му давал: - Абе как с майкати бе? Идваш с мен в мъжката баня!!!! - Не с мама!!! Хванал го под ръка и го завел в мъжката баня. Докато се къпели Пешко се подхлъзнал на сапуна и без да иска се хванал за ....... на баща си. Той го дигнал и му казал: - Виде ли бе глупак, ако беше отишъл с майка си да се къпеш щеше да си счупиш главата!!!!!!!!

Тема Търпениенови [re: Леля ВИЦ]  
Автор Дядо ВИЦ ()
Публикувано12.10.99 16:51



Марийка разбрала че Пенка ще се жени за Иванчо и понеже и била приятелка и казала: Пенке, не се жени за Иванча, на него му е крив... Пенка се стреснала и развалили годежа. След седмица Пенка чула че Марийка щяла да се жени за Иванчо и отишла при нея и я попитала: Мари, Марийке, ти на мене каза да не вземам Иванча че му бил крив, пък сега сама си тръгнала да се жениш за него... Марийка отвърнала: Ми то, да ти кажа сестро, похортувахме си, похортувахме си с мама, па решихме - че като му й крив, без жена ли да мре човека....??

Тема Търпениенови [re: Леля ВИЦ]  
Автор bat kOc ()
Публикувано25.10.99 06:46



edno momi4ence se pribira v kushti i vednaga se hvali na maika si - Mamoo dneska edin 4i4ko me sreshtna na ylicata i kaza 4e ako mu dam da me iz4uka shte mi kupi EI TIQ OBUVKI :)

Тема Pe6o E PO GOTIN OOT PE6KATA D:Dнови [re: ЧИЧО ВИЦ]  
АвторMoonTear (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 20:52



6OKIRAN SAM KAK MOJE TAKA DECA ^_^
TRQBVA
LI
DA MI GOVORITE ZA PATKI ?!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.