Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 25.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Вицове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: 53 признака, че си българиннови [re: Mиpa_M]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано09.07.08 18:09



"Човек се учи докато е жив!" За любопитните има чичко Гугъл, а на тролове не отговарям...



(Почти) всичко за пещерите - www.hinko.org

Тема Качеството да си българин ...нови [re: бълrapka]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано10.07.08 22:20



... има още някой и друг признак, но повечето от изброените си ги бива

. Е, може би трябва да се коригират някои, защото ми се струва, че принадлежат повече на българина от края на 20, отколкото на същият от началото на 21 век. Примерно не се съгласявам с ценността на първородния Москвич ... не, на ценностния син ... на синовния Москвич ... уф, съвсем се оплетох ... както и да е - Москвича вече не е това, което беше ...


Изненадах се на сериозниците, които нападнаха автора на темата с ужасяващи обвинения едва ли не в държавна измяна. Обаче после се сетих, че и горкия Сервантес не е бил пожален от съвременниците си, пък в днешно време никой не смята, че всички испанци са такива като неговите герои, нали ?!? Впрочем, като се замислих още малко ... (не, не ме заболя главата, както вероятно предположихте ... допи ми се джин с много лед ... сипах си ... оооохх ) ... та като се замислих още мааалко и реших, че бай ни Ганя, от който толкоз се гнусим, плашиме се с него един друг, та се и срамуваме даже, всъщност си е част от народопсихологията на българина и факта, че сме в състояние да го осъзнаеме, опишеме (не ние, де, Алеко) и осмееме пред света и пред себе си, е смела самоиронична крачка към цивилизовано себепознание ... Друг е въпроса колко чужденци са чели Алековия шедьовър, а и да са го прочели - какво ли са разбрали ??? ... Ами бай Ганьо си е наш, доморасъл национален герой, какъвто си има всяка нация, обладаваща чувство за хумор и автоирония ...

Та за какво говорех ... аа, да ... не се срами, българино, от това което си ! Не е ли по-добре да се пробваш да промениш нещата или да се приемеш такъв, какъвто си и да заживееш в мир със себе си ... Аз лично така правя


Енджой

Като ми пееш, Пенке ле ...

Тема Re: Качеството да си българин ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано11.07.08 09:48



"...бай ни Ганя, от който толкоз се гнусим, плашиме се с него един друг, та се и срамуваме даже, всъщност си е част от народопсихологията на българина и факта, че сме в състояние да го осъзнаеме, опишеме и осмееме пред света и пред себе си, е смела самоиронична крачка към цивилизовано себепознание ... "
Перфектно!!! По-точно надали може да се каже!!!



(Почти) всичко за пещерите - www.hinko.org

Тема Re: Качеството да си българин ...нови [re: Hinko]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано14.07.08 22:29



Благодаря ! Бях в творческа еуфория след джинчето, та ми се получи толкоз чак перфектно

... Пък и нали и аз съм българче и обичам всичко българско и родно, както е казал поета ... Това е клуб за вицове, тук людете би трябвало да идват, за да се повеселят и разпуснат, но не с караници, а със смях. Затова завърших с ЕНДЖОЙ !!!

Черпя :

Като ми пееш, Пенке ле ...

Тема Re: 53 признака, че си българиннови [re: Stallone]  
АвторДo Stallone (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 23:38



Това, че сме най-умните само ние си го знаем. Жалко, че не можем да го покажем и на света. Защото само, ако и другите започнат да го "виждат", тогава сме наистина такива. А ако нещата опират само до покупката на "умове", какво ни пречи да "инвестираме" малко в такива (вместо чужди спортисти например). Нали и първото би донесло пари....
Когато Американците забравят да употребяват думата Bulgarian като синоним за "прост/недодялан човек" (ние май му казвахме "албански реотан), значи сме успели.



Тема Re: 53 признака, че си българиннови [re: y=F(x)]  
АвторДo y=(F)x (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 23:44



мда, но тези които ги изброяваш са и по-малко от роя на американските президенти, камо ли техните / закупени изобретатели....





Тема Re: 53 признака, че си българиннови [re: бълrapka]  
Автор subjonctif (непознат)
Публикувано25.08.08 14:51



Браво!!!!!Жалко,че чак сега го виждам.Напълно съм съгласен с тезата ти.Но не мисля,че мястото на статията е във вицове,а в БЪЛГАРИЯ или ГОРЕЩИ ТЕМИ.
ТАКИВА СМЕ И НИКОГА НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМ!!!!!!!!!



Тема Re: 53 признака, че си българиннови [re: бълrapka]  
Автор vox_populi (непознат)
Публикувано22.09.08 11:35



q stiga sme se podcenqvali



Тема Re: 53 признака, че си българиннови [re: бълrapka]  
Авторtemple (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 10:26



do 42 tichka sa extra. sled towa sa typi i izlishni



Тема Re: 53 признака, че си българиннови [re: temple]  
Авторeнъ (Нерегистриран)
Публикувано07.09.10 23:16



Ето една чудесна статия в



България – гнусна страна в Европа. Ние, българите, сме радиоактивни и заразни

Българинът е безпринципен педераст. БГ-гюбек за цял свят - лайф, от мола

Ние като член в ЕС (не като гъз)… Българският хляб е боклук. А българска музика по MTV?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.