Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 23.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Вицове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най-новият ВИЦ моля тукнови  
Автор Вицаджия ()
Публикувано22.04.00 20:57



Най-новият виц: ЦСКА шампион ха-ха-ха-ха-ха-ха.

Тема Най-новият ВИЦ моля тукнови [re: Вицаджия]  
Автор Сара ()
Публикувано23.04.00 18:08



Колко зъба трябва да има свекървата? Два. С единият- да оваря бирата на зет си, а другия- да я боли!

Тема Евала, Сара! От Апалачите.нови [re: Сара]  
Автор Св. Скромни ()
Публикувано24.04.00 22:00



Напомня ми на апалашкия виц, защо козарчетата по Апалачите нямали отварачки за консерви. Ми след като жената се опита да отхапе края на консервата, подгонваш я в кръг, и консервата отворена. Сега като започнах на тема Апалачи и зъби: знаеш ли как апалашките козарчета разпознават градските моми от селските? По зъбите. На градските моми всичките им зъби са отвътре.

Тема Евала, Сара! От Апалачите.нови [re: Св. Скромни]  
Автор ETERNAL FEAR ()
Публикувано01.05.00 16:14



EI MA SI MNOO TUP!

Тема Най-новият ВИЦ моля тукнови [re: Вицаджия]  
Автор SMOTLIO ()
Публикувано16.05.00 23:38



SHTE VI VIDIM DRUGATA GODINA KAK SHTE STE S KASMETA!

Тема Най-новият ВИЦ моля тукнови [re: Вицаджия]  
Автор eraser ()
Публикувано25.05.00 00:18



За тези които все още не са чули за вица на Годжи: Въпрос:Защо момичетата предпочитали цесекари ? Отговор:Защото винаги издържали по 90 мин и свършвали втори!

Тема Най-новият ВИЦ моля тукнови [re: Вицаджия]  
Автор io ()
Публикувано26.05.00 09:15



още не са ми го разказали - рано е

Тема Най-новият ВИЦ моля тукнови [re: Вицаджия]  
Автор choko ()
Публикувано27.05.00 17:50



ne znam vitzove za zskari nito za zubi obatche she vi kaja drug:една мутра с БМВ-то си спряла на червен светофар.До него спряло едно трабантче.Шофьорът на трабантчето отворил прозореца и казал на мутрата: -Знаеш ли какво е четири колела и посредата едно тъпо? -Не знам - отговорила мутрата. -Ти , бе, глупак. В тоя момент светнал зеления светофар и трабанта отпрашил, а мутрата много се ядосала. На следващия светофар пак било червено идо БМВ-то спрял един вартбург. Мутрата решила да се направи на много умна, отворила прозореца и казала на другия: -Ей, знаеш ли какво е 4 колела и посредата едно тъпо? -Не знам. -Аз,бе,глупак.

Тема Най-новият ВИЦ моля тукнови [re: Вицаджия]  
Автор levski ()
Публикувано31.05.00 11:20



da ti go na4ukam v 4ovkata

Тема Най-новият ВИЦ моля тукнови [re: Сара]  
Автор studentka ()
Публикувано01.06.00 13:07



Абе ти не знаеш ли, че свекърва се отнася за снаха, а тъща за зет. поучи малко етнология и после си пиши чекиите.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.