Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Вицове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КУРИОЗИ...нови  
Автор бaчo longur (cancerogen)
Публикувано02.04.06 11:15



Абе пичове ,представяте ли си вий следната ситуация:
действието се развива в САЩ.Та там некаф тип отива на стриптийз бар по случай рождения си ден.На столче около колче му танцува някакъв силиконов мутант с огромни бомби в стил Лола Ферари...и решила да си ги отърка около главата на нещастника,но ги изтървала.Ударът бил като с чувал и направо му смелила каската.Даже се катурнал от стола и си паднал на тимберицата!..После полежал в болница и осъдил на еди кви си кинти въпросната мацка!Пебит с цици!Еба ти ташака!!!

Е знам и още някав такъв случай с цици.Значи неква мацка си направила силиконови добавки и си надула бюста.Гаджето й обаче,некъф тъп американски футболист(или сокерист),като я видял,така й се израдвал,че от последвалата силна прегръдка й изгърмели циците,като балон ,бе братче!...И тва по вестника го пишеха преди време!

Абе куриози всякакви,аз в момента за тия се сещам,но има още много!Например,някав пич решил да изтрепе рибата в едно езеро с ток и точно в тоя напрегнат миг решил да се изпикае във водния басейн...Бе не е смешно,трагично е!
Чел съм и истории за някакви небивали каръци,случват им се постоянно само гадости...
Та ако се сещате подобни куриози,изцепки и щурави изпълнения,споделете ги,разправяйте,дайте линкове,минкове...

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!

Редактирано от бaчo longur на 02.04.06 11:17.



Тема Re: КУРИОЗИ...нови [re: бaчo longur]  
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано02.04.06 17:21



А,сещам се за още една страшна нелепица...
Един пич бил в планината през дъждовно време и решил да се изпикае от върха на една скала.Не щеш ли някъде ударила мълния и тока тръгнал по капчиците,по капчиците,по струйката и ...сещате се!
Скапана работа,дори не е за тоя клуб,щото не е смешно...

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: КУРИОЗИ...нови [re: бaчo longur]  
Автор ПAT (!)
Публикувано03.04.06 11:53



В наш`то село бащата на комшията се ожени за доведената дъщеря на сина си, демек - стана му зет. После и двете жени родиха почти наедно, две момчета. Какви се падат един на друг момчетата, моля да ме светнете, защото съм объркан нещо...



Тема Re: КУРИОЗИ...нови [re: ПAT]  
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано03.04.06 12:10



Ами...май са първи братовчеди.
но може би и още нещо...

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!

Редактирано от Гиди longur мpъceн! на 03.04.06 12:10.



Тема Re: КУРИОЗИ...нови [re: Гиди longur мpъceн!]  
Автор ПAT (!)
Публикувано03.04.06 12:21



Абе, синът на баща ми как ще ми е първи братовчед, като ми е брат направо!?



Тема Re: КУРИОЗИ...нови [re: бaчo longur]  
Авторoбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 13:29



"Дързост и красота"-гледайте няколко серии итоку виж ви светне нещо.
А пък аз си мислех,че само в безмозъчните сериали,които ни сервират се случват подобни неща!



Тема Re: КУРИОЗИ...нови [re: ПAT]  
Автор ПAT (!)
Публикувано03.04.06 13:34



Хем ми е брат, хем ми е внук, защото е син на дъщеря ми!



Тема Re: КУРИОЗИ...нови [re: ПAT]  
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано03.04.06 18:40



нещо много сложно стана...

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: КУРИОЗИ...нови [re: ПAT]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 14:06



Истински случай с цици!Една австрийска стюардеса имала изкуствен надувен бюст.Един път,по време на полет,самолетът попаднал във възд. яма и бюстът й започнал да се издува.За да не се пръсне,тя запазила самообладание, извадила малко ножче и се опитала да го пробие, но бдителен пътник я видял и си помислил, че изка да се смоубие или нещо подобно.Той се хвърлил да й отнеме ножчето,но но друг пътник си помислил,че той иска да я прободе и се хвърлил да ги разтърва.В суматохата изкуствените цици се издули и се пръснали с гръм.Този гръм прозвучал като 2 изстрела на пистолет и паниката на борда била неописуема.С помоща на екипажа двамата господа били оковани с белезници и предадени на властите,които ги очаквали на най-близкото летище, където самолета извънредно се приземил .Цели 2 ч. са биле необходими докато се разбере истината........



Тема Re: КУРИОЗИ...нови [re: kиko]  
Автор ПAT (!)
Публикувано04.04.06 19:05



Изглежда ми на разхерметизиран самолет...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.