Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 05.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Вицове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Предлагам гласуване. (Анкета)нови  
АвторДpyrият (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 22:17



За радост в този клуб няма модератор... Ура!

Обаче ми хрумна една идея и ако има подръжници, нека бъде.
Предлагам

да се закове най-отгоре.

Нека се поясня. От доста време вече посещавам дир-а, но ТАКАВА не бях виждал. Тя е култова, дами и господа. Та, вижте, кога й е началото!!! Ако има в целия дир тема, която да е заслужила да бъде закована, това е тази. Самият аз на някои места се скъсвах от смях... сълзи течат, сополи се леят, корема ме боли вече, но не мога и не мога да се откъсна от нея. Накрая и сам се постарах да я дообогатя... доколко съм успял, не знам.


Да заковем ли темата?
Да.
Не.
Особено мнение (какво точно?).




Кажете си думата.



Тема Забравих да добавя...нови [re: Дpyrият]  
Автор Дpyrият (умерен)
Публикувано03.02.04 22:43





Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Re: Предлагам гласуване. (Анкета)нови [re: Дpyrият]  
Автор Дpyrият (умерен)
Публикувано04.02.04 20:17



Пускайте и по някоя дума, че да не потъва анкетата, плз.
Клубът не е от най-посещаваните.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Re: Предлагам гласуване. (Анкета)нови [re: Дpyrият]  
Авторlig (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 00:15



p;'j



Тема Re: Предлагам гласуване. (Анкета)нови [re: Дpyrият]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано07.02.04 09:58



e то хубаво, ама за да стои отгоре тая тема, ще трябва модератор.
а в 99% клуб с модератор не е хубав клуб.




Тема Нтцъ!нови [re: spider4o™]  
Автор Дpyrият (умерен)
Публикувано07.02.04 23:12



Мисля, че и без модератор ще може. Просто ще покажем на админите в дира анкетата и те могат да я "заковат".

Иначе съм съгласен, че когато няма модератор е по-добре. Тук таме се случва по некоя свада, ама т'ва не е болка за модератор.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Re: Предлагам гласуване. (Анкета)нови [re: Дpyrият]  
АвторДpyrият (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 18:44



Хубаво, против - против...

А защо?



Тема Защото...нови [re: Дpyrият]  
Автор Бaджyнra (неандерталец)
Публикувано11.02.04 16:03



...затормозява всичко. Айде, да кажем, че който се притеснява, че му затормозява компютъра, няма да влиза там. Ама тя затормозява и клуба, и целия ДИР. И ако питаш мен, администраторите не смеят да я затрият, щото ще скочат веднага отгоре им защо се бъркат... А тя темата тях бърка най-вече... Ама не смеят.

Пък и ако питаш мен - пообезмисли се вече. Каквото имаше да се казва се каза. Оттук нататък единичните мнения само изкуствено задълбочават проблема. Така че най-добре е да се махне според мен. Не че особено много настоявам - не ме интересува въобще, но си мисля, че е излишна и все се моля да отпадне. Тя по едно време аха-аха да отпадне, ама някой я избута от дъното...

А и я виж колко хора са гласували към момента! Тринадесет! Страшен интерес, няма що!

Но това е просто мнение. Не искам никой да се ангажира.

Баджунга бе във племето известен
със своя боздуган от парен кестен...


Тема Ти направо ме уби с тоя боздуган.нови [re: Бaджyнra]  
Автор Дpyrият (умерен)
Публикувано13.02.04 21:17



Какво ли не си помислих, само за тормозенето не се бях сетил. И все пак...

Гласували са 13, но какво от това. Клубът не е кой знае колко посещаван, затова е така. Аз тук надникнах за пръв път 2 години след като се регнах. И си представям, колко други такива хубави теми са си отишли.

Незнам... според мен тази тема спокойно може да е емблемата на клуба. И не вярвам, много клубове да могат да се похвалят с нещо подобно.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Re: Ти направо ме уби с тоя боздуган.нови [re: Дpyrият]  
Автор Бaджyнra (неандерталец)
Публикувано16.02.04 08:53



Определено не вярвам да има друг клуб с сещо подобно. Поне не и възникнало естествено и от самосебе си. Но все пак мисля, че темата трябва да си е свободна и като й дойде времето да си отпадне. (Или като дотегне на администраторите на ДИР-а...) Макар че си мисля, че скоро едва ли ще й дойде времето, така че спокойно!


Баджунга бе във племето известен
със своя боздуган от парен кестен...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.