Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 27.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Вицове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Пенсионерски вицовенови [re: Koмap]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано01.02.04 10:27



Шега, шега, ама моята собствена прабаба се уговорила да ходи една събота с други баби на Бачково (аз съм от Пловдив). Като се разделяли след уговорката, една от бабите казала: "Айде до събота", друга казала: "Ако сме живи и здрави", а трета (или първата) - "Еее, ти пък, да не умрем до събота!". И преди събота моята прабаба внезапно починала.
Това не знам дали е за тука, но вицът за бабите на гробищата ми го припомни.

И друго нещо, вече по-весело. Един колега живее до старческия дом, а друга колежка - до Централни гробища. Един път след работа тя го пита: "Ти накъде си с колата?" - "Ами към старческия дом" - "Е, аз съм към гробищата".



Тема За напредъка на медицинатанови [re: Mиpa CM]  
Автор Koмap (честит)
Публикувано04.02.04 16:37





Баба се връща вкъщи от поликлиниката и казва на дядото:
- Дядооо, ша знаиш това медицината мнооого е напреднала отпреди 30-40 г.
- Що, ма?
- Ами преди 30-40 г. като отидех до поликлиниката и от каквото и да са оплача докторите ми викат: "Съблечете се!". А сега само ма карат да си показвам езика...



Тема как се прави бабина свирка?нови [re: Koмap]  
Автор ludomlado (оптимист)
Публикувано09.02.04 15:02



от въпроса се подразбира, че баба ще прави свирка на дядо:

та ето как става - бабина свирка е когато бабата лапне члена на дядото и си сложи топките зад ушите



Тема Re: Пенсионерски вицовенови [re: Koмap]  
Авторdenkata (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 18:54







Тема Re: Пенсионерски вицовенови [re: Koмap]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано13.03.04 03:13







Тема Re: Пенсионерски вицовенови [re: ludomlado]  
Автордидo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.04 17:46



Една баба била недоволна от своя дядо,защото той въобще не я пожелавал като жена и затова решила да пита комшийката какво прави по въпроса.Комшийката й казала:-Виж,бабо,аз всяка вечер си слагам бикините под възглавницата на моя мъж и той веднага ме почва и така със секса винаги сме ОК...Бабата решила да пробва и още същата нощ си сложила гащите под възглавницата на дядото.Минало време и дядото почнал да души и да вика:-Бабо давай пушката!Бабата зарадвана решила,че дядото се е почувствал мъж и ще гърми от кеф.Скочила да носи пушката,а дядото пак викнал:-Бързо,бабо, бързо давай пушката,че в къщата има пор!



Тема Познанствонови [re: jj]  
Автор Koмap (честит)
Публикувано21.03.04 00:35



Благодаря на всички, които вече месеци държат тази тема на първа страница! Не очаквах, че ще се окаже интересна!:)))

Нощ. Катаджия се прозява лениво и се чуди кога ще свърши смяната му когато покрай него като ракета профучава някаква кола. Сащисан нашият човек сяда в ладата и подгонва колата. След 15 км. я настига и доволен се отправя да извърши рутинна проверка. Зад волана е сбръчкана бабичка, а до нея побелял дядо. Учуден катаджията казва:
- Сержант Петров, добър вечер! Вашите документи, моля!
- Куйе? - пита недочула бабата.
- Документите ти искааа, пенсийо! - вика й в ухото дядото.
- Бабо, на вас още малко живот ви остава ама вие искате съвсем да го съкратите... Караш най-малко със 150 км/ч.
- Куйе? - пита недочула бабата докато подава документите.
- Каза че бързо караш, ма изкуфял мозък! - вика й в ухото дядото.
Катаджията взема документите и възкликва:
- А, ама вие от Смолян ли сте, бе?! Ееей, в Смолян правих едно време най-скапания секс в живота си!...
- Куйе? - пита недочула бабата.
- Каза че те познавал като си била млада, ма дърта шматка такава! - вика й в ухото дядото.


*** Най-редкият човешки жребий е възможността да избираш. ***


Тема Re: Пенсионерски вицовенови [re: Koмap]  
Автор Бaджyнra (неандерталец)
Публикувано22.03.04 09:07



Един дядо решил да се подмлади. Отива на пластичен хирург и казва: "Докрторе, така и така, бръчките..." Докторът не се и замислил. Казал - няма проблеми.
Ляга дядото под ножа, хирургът като добър специалист прави разрез в горния край на челото, в основата на скалпа, и започва да опъва кожата за да се изгладят бръчките. Всичко минало ОК, зашил раната, превързал...
Дошъл денят Х - времето за сваляне на превръзката. Докторът, както си му е реда, тържествено настанил дядото на един стол пред голямо огледало и започнал да сваля превръзките. Свалил всичко и доволен зачакал реакцията на дядото. Оня погледал, погледал в огледалото, и накрая малко смутено, да не обиди лекаря, рекъл: "Абе момче, всичко е много хубаво и много ми харесва, ама това дето пъпа ми си го сложил чак на челото, не е хубаво!"
Лекарят широко се усмихнал и казал:
"Ти остави пъпа, ами я виж каква вратовръзка съм ти сложил!"


Баджунга бе във племето известен
със своя боздуган от парен кестен...

Редактирано от Бaджyнra на 22.03.04 09:08.



Тема Re: Пенсионерски вицовенови [re: Koмap]  
Авторbico (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 09:26







Тема автостоп [re: bico]  
Автор ludomlado (оптимист)
Публикувано23.03.04 12:08



...дядо седи на пътя, държи за повода крава и маха на стоп.
Спира един автомобил и шофьора пита:
-За къде бе дядо?
-До село.
-До село ами кравата?
- Няма страшно - ще бяга зад колата, тя е свикнала.
зачудил се шофьора но казал:
- Добре, качвай се!
Качил се дядото и потеглили. Кравата побягнала зад тях.
Шофьора ускорил постепенно споростта - кравата след тях.
Засилил още малко - кравата изплезила език.
- Дядо - да намаля малко - кравата изплези език ....
- От коя страна, от ляво или от дясно?
- От ляво!
- Дай газ , че дава знак че ще те изпреварва .....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.