Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Вицове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: George's Mother-In-Lawнови [re: mi]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 08:58



George's Mother-In-Law

George went on a vacation to the Middle East with most
of his family including his mother-in-law. During their vacation and while they were visiting Jerusalem, George's mother-in-law died. With the death certificate in hand, George went to the American Consulate Office to make arrangements to send the body back to the States for proper burial. The Consul, after hearing of the death of the mother-in-law told George that the sending of a body back to the States for burial is very, very expensive. It could cost as much as $5,000.00. The Consul continues, in most cases the person responsible for the remains normally decides to bury the body here. This would only cost $150.00. George thinks for some time and answers, "I don't care how much it will cost to send the body back; that's what I want to do." The Consul, after hearing this, says "You must have loved your mother-in-law very much considering the difference in price." "No, it's not that," says George. "You see, I know of a case many years ago of a person that was buried here in Jerusalem. On the third day He arose from the dead! I just can't take that chance!



Тема Re: Тъщинови [re: mi]  
АвторMagi (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 14:14



Kakvo podarjavat zetovete na svoite tashti za Koleda? - Nishto, no ot sarce!



Тема !!!!cjala poredica!!!! umirane ima otarvane nema..нови [re: Magi]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано21.03.03 14:28



Обява за брак: "Търся спътник в живота за тъща си. Тя е: шумна, гадна и нагла. Той да бъде: подъл и безмилостен.

- Вчера се разболя жена ми, а днес майка й дойде да я гледа.
- Да-а, бедата никога не идва сама.

Мъж се прибира пиян вкъщи. Посреща го жена му и му вдига луд скандал, мята чинии, крещи.
- Аз пък ще легна при тъщата, заявил изведнъж мъжът.
Жената заплакала и занареждала:
- Съвсем се побърка! Малко срам нямаш ли? Как можа дори да го кажеш това?!
- Шшт!- обадила се тъщата. Шшт, ти казвам! В крайна сметка кой е главата на това семейство?

Срещат се двама приятели, единият от които има два цветни телевизора.
- Защо са ти два?- пита другият.
- Тъщата каза, че би дала половината си живот за цветен телевизор.

Тъщата раздразнено:
- Да се яви вкъщи в четири часа сутринта! Просто нямам думи!
- И слава богу,- въздъхва облекчено зетят.

- Ние сме трима и трябва да се оженим за три сестри.
- Това пък от къде ти хрумна? Че защо?
- За да имаме една тъща.

- Ако знаете колко обича тъща ми да приказва! Последният път, когато ходи на почивка, даже се върна с изгорял език.

Гангстер казва:
- Моята най-велика мечта е да ограбя голяма банка и да оставя вътре отпечатъците на тъща си.

Тъща хвали зет си, а дъщерята раздразнено й казва:
- Остави ме на спокойствие, мамо! Нима не виждаш, че мъжа ми е стар, грозен и противен! Единственото му достойнство са парите.
- Защо единственото? Не забравяй за порока на сърцето му.

Един човек спечелил крупна сума от лотарията. Приятел го пита:
- А как се отнесе тъща ти към това?
- Направо онемя!
- Боже, толкова щастие наведнъж...

Разговарят двама. Единият с две торби празни бутилки.
- Пешо, за биричка ли си тръгнал?
- Не, тъща ми ме изгони от нас.
- А бутилките за какво са ти?
- Тя каза: "Разкарай се и си вземи всичките партакеши!"



Тема Re: Тъщинови [re: Cвoбoдeн]  
Авторзaвpян зeт (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 19:07



Разговарят трима щастливци за това кой как е погребал тъща си,и съответно колко му е струвало това.Първия казал:
-На мен ми струва 10000лв. За мраморен паметник с позлатени надписи и цветна снимка.
Втория казал:
-На мен ми струва само 1000лв.За паметник от гранит и чернобяла снимка.
Третия казал:
-На мен ми струва само 10лв.
-Как така бе,човек?Как се отърва толкова леко?-го попитали другите двама.
-Амчи,заровихме я до кръста,и я боядисахме с латекс.





Тема Re: Тъщинови [re: Elena]  
Авторpaнe (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 19:35



:)))))))



Тема Re: Тъщинови [re: зaвpян зeт]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано17.02.07 21:29



Една тъща имала трима зетьове.Решила да изпита обичта им.Когато наближило време да се прибере най-големия,тя скочила в реката наблизо и уж започнала да се дави.Той се хвърлил да я извади без да се замисля и на другия ден пред къщи имал нова-новеничка Лада с бележка :"На зетко - от баба!".
След време прави същата постановка на втория - той се позамислил,сетил се за колата и скочил да я спасява.На другата сутрин получил Москвич,за замислянето :"На зетко - от баба!"...
В същата ситуация най-малкия погледал-погледал,махнал с ръка,като решил,че вероятно я Трабант, я ЗАЗ ще получи и си отишъл в къщи.Само че тъщата взела,че се удавила наистина.На другия ден пред къщи блести чисто нов Мерцедес S-класа с бележка :"На зетко - от дедко!!!"........



Говори си,не ми пречиш

Тема Re: Тъщинови [re: Гeo,rpaф]  
Автор Pushachat1 (син шаман)
Публикувано08.04.07 11:31



Тъща : като видя морето и направо онемявам...
Зетят: Ами тогава да се преселим да живеем за постоянно на морето...



Тема Re: Тъщинови [re: Cвoбoдeн]  
Автор GENDJl (Новобранец)
Публикувано09.04.07 12:34



В къща посред нощите излбухва пожар мъжа става взема децата на ръце изкарваги на вънка влиза взема жената изкарвая влиза взема ТВ после пералнята хладилника и т.н. докато почнал да влиза и да излиза просто без да вади нищо изведнъж пристга един комшия вижда го какво прави спира го биемо два шамара и го пита: Абе ти луд ли си защо влизаш?
Мъжа отговорил : - оставиме трябва да обръна тъщата че ще остане алангле.



Тема Re: Тъщинови [re: Cвoбoдeн]  
Автор bggal (непознат )
Публикувано23.05.07 23:04




Едно момче се оженило но точно на сватбата му се скарало с тьща си и минала година, те още не се виждат ни говорят...
Един ден тьщата решила, че и е тажно да не си говори с зет и, и отишла купила една палма и чукнала на вратата на зет си да се извини...
Отворил той, погледнал е и казал:
"Ти к'во ма, миналата година ти взех маймуната, тази година ми носиш палмата !!!"



Тема Re: Тъщинови [re: Cвoбoдeн]  
Автортъщтo тpeпaч (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 09:37








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.