Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Аз съм щастлив човекнови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано11.03.20 12:19



Искам да бъде точно така , както казваш ти, дано!!! Отворих тема в клуб София, да пишем там, за да не се повтарям тук по темата Корона, бъди здрава.



Тема Re: Аз съм щастлив човекнови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано12.03.20 22:03



Оф тия идиоти изпадат в паника, просто невероятно — глупостта няма край.

Факт е че децата не са жертви на коронавируса, даже в Китай и по цял свят.
Какво прави народа — затваря детските градини за да може да се заразят старите хора — жертви на коронавируса по цял свят.

Преди малко чух интервю с няколко родители по радиото.

Журналиста : Какво ще направите ако затворят детската градина?
Бащата: Ще организирам баба и дядо да бебиситват.




Иначе Италия даде еднозначен сигнал на Тръмп — сега няма да има еър-трафик за поне 4 седмици. Да живее борсата и паникьосаните пици.

Тия помощи от ЕС щяха да ги имат и без да отцепват райони(ние не сме идиоти), а в самите райони да се разхождат т.е, дали само статус колкото да има екшън в новините.

Самия статус е лоша идея, защото е лош сигнал. На практика едва ли някой контролира аутобаните 24ч с пълно въоръжение, да им стрелят по гумите ако не спрат.

Нашия експорт тоя месец върви доста добре, да видим как ще изглеждат цифрите на края на корона-сезона.



Тема Re: Аз съм щастлив човекнови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано12.03.20 22:24



Ти според мен живееш на някаква друга планета, да не си на Марс случайно, а аз от Земята да се опитвам да ти обясня нещо



Какъев ескпорт бе Дерн и то в края на този месец...гледайте икономиката другата година по това време, ако сме от щастливците оживели, абе Кетке, ти каква си по образование, какво си завършила, май не знам.



Тема Re: Аз съм щастлив човекнови [re: Nikitin]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано13.03.20 02:11



Народът е казал ...Сега свири цигулката, после ще се слуша песента.


И друг паралел ..... българската милиция едно време биеше с торбичка пясък в гръдния кош. И отраженията излизаха след десет години.

Отражения от тази криза ще има за всеки, в различна степен и под различна форма. Но ще има.



Тема Re: Аз съм щастлив човекнови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.03.20 08:47



Тоя месец имам един огромен процент повишаване на поръчките в експорт от Германия. (От едни от скъпите, т.е. оборота е огромен, но и от суровините нещата не са затихнали, вървят както е сметнато за година) т.е. в момента имам растеж повече отколкото без коронавируса заради допълнителни ордери.



Тема Re: Аз съм щастлив човекнови [re: Koftia]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано14.03.20 08:33



Точно казано.



Тема Re: Аз съм щастлив човекнови [re: Deern]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано14.03.20 08:33



Радвам се за теб, успех.



Тема Re: Аз съм щастлив човекнови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано14.03.20 09:24



Ъх за мен? Допълвам че работя във водещите браншове, от които в голяма част зависи оная “криза” от която те е страх.

Чух че и от други браншове имат повишен оборот. При мен наистина има нови проекти, но е възможно да се трупат някои части на склад.(което ми се струва че е млко вероятно, но все пак възможно)

Снощи бяхме на дискомилята и в кръчма, в дюнерчийница. Народа не се е побъркал, много млади хора са навън





Тема Re: Аз съм щастлив човекнови [re: Deern]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано15.03.20 09:50



Вярвам в немската машина, дано да е силна и сега





Тема Re: Аз съм щастлив човекнови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.03.20 11:01



При нас далеч не се мисли да се прекратява работата.

Имаме само 1 колежка, която паднала миналия петък с колелото и си ударила главата.

През лятото същата падна по стълбите т.е. пак произшествие на раб.място.
А при нас всъщност произшествието може да е от спъване в забравено отворено най-долно чекмедже на роллконтейнера под бюрото.

Или ако човек се изгори с чая си, с кафето не става

Моя приятел е тиймлидер в производството на хранителни продукти. И те имат много ордери (неговите са само за Германия, не експорт) При тях също няма да се спира производството, но на него не му се работи и май мисли да се пише болен и да седи унас.

п.п. Тук в Германия е пълно с паник-фейкнюз. ZDF, Tagesschau и СО постоянно информират за лъжливи новини, като пускат кадри със запис на конкретния политик какво точно е казал и че думите му са изопачени от паникьори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.