Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема На български, кратко и ясно - като за програмистинови  
Автор Chromosom ()
Публикувано26.02.17 19:05





Информацията идва в този български научнопопулярен сайт с няколко години закъснение. Линк към самата научна статия няма да предоставя, предполагайки че всеки със самозвание "учен" и базов английски би могъл да си я намери.



Тема Re: На български, кратко и ясно - като за програмистинови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано26.02.17 20:39



Няма да пуснеш линк защото 1) не можеш да го намериш; 2) защото не можеш да си позволиш да я купиш ($40); и 3) защото и да я купиш, няма да разбереш други думички освен "and" и "the".

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: На български, кратко и ясно - като за програмистинови [re: Chromosom]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано26.02.17 21:26



Ако следваме логиката, описана в статията, излиза, че няма да имаме проблем ако ядем човешко месо. В него не би трябвало да се съдържат чужди за човешкото тяло захарни молекули, и следователно няма да предизвикват рак.
Как не съм се сетил досега да стана канибал! Жалко, че не обичам вкуса на месото и не го консумирам.



Тема Re: На български, кратко и ясно - като за програмистинови [re: |]  
Автор Chromosom ()
Публикувано26.02.17 22:09



Отново [url="http://www.pnas.org/content/100/21/12045.long"] бъркаш[/url]



Не само е безплатно, може да се намери, но и се разбира.



Тема Re: На български, кратко и ясно - като за програмистинови [re: F14Tomcat]  
Автор Chromosom ()
Публикувано26.02.17 22:11



Ми то на теб каква друга идея да ти хрумне - първо ебането на мъже, сега пък и канибализъм





Тема Re: На български, кратко и ясно - като за програмистинови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано26.02.17 23:53



Това не е статията за която се говори в линка ти. Не че се учудвам де... :)

Прав си, освен the и and, вероятно разпознаваш и to и be. :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: На български, кратко и ясно - като за програмистинови [re: Chromosom]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано27.02.17 00:08



Ми то на теб каква друга идея да ти хрумне - първо ебането на мъже, сега пък и канибализъм
Това първото винаги си е било твоя идея. Не ми приписвай своите мисли.
Канибализмът следва от цитирания от теб материал.



Тема Re: На български, кратко и ясно - като за програмистинови [re: |]  
Автор Chromosom ()
Публикувано27.02.17 01:02



Излезнаха пет статии от споменатите автори, но не съм ги чел. Но и другите можеш да си ги намериш, вероятно също безплатно, и също се разбират.



Тема Re: На български, кратко и ясно - като за програмистинови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано27.02.17 01:19



Ама разбира се, че не си ги чел, ти ЗНАЕШ! Хубаво е преди да си въобразяваш какво е вероятно, да провериш какви са фактите.

Иначе, ясно е, че ние грамотните разбираме какво пишат. За разлика от такива като теб. Иначе нямаше да дрънкаш идиотщини как "месото причинявало рак".

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.

Редактирано от | на 27.02.17 01:24.



Тема Re: На български, кратко и ясно - като за програмистинови [re: |]  
Автор Chromosom ()
Публикувано27.02.17 02:39



Добре де, кратко резюме в някоя сериозна медия (като тази, от която въпросният сайт Мениджър е копирал информацията) не ти ли е достатъчно?

Щото и ти не си чел, но знаеш още по-добре



Какви са фактите, ти провери ли ги?

Първо аз нищо не съм дрънкал, а пуснах линк към някаква кратка статия в някакъв БГ вестник, второ ти изобщо не ми изглеждаш грамотен и досега не си споменал никакви факти




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.