Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано13.02.17 22:49



Брях, не можеш ли да намериш какво означава с Гугъл? :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: Chromosom]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано14.02.17 12:25



А щом е за вегетарианци, ти чий го дървиш тук?
Нали не си станал нито вегетарианец, нито веган? Ще станеш колкото и лекар ще станеш. Само празни приказки малоумни дрънкаш навсякъде. Вече ми се гади от теб.



Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: F14Tomcat]  
Автор Chromosom ()
Публикувано14.02.17 22:23



При избирането на модератор на клуб Медицина взе отношение, и се справи добре - сега пиши на Киро да създаде и клуб Гей и изчезвай там, даже може да намериш и съмишленици



А иначе, къв го дървя - днес вечерях някво подобие на лютеница, смесено с конопен протеин, хляб от лимец, боб и темпе, а сега лющя един чипс от сушени ябълки. За обяд ядох вегетарианска пица без кашкавал, т.е. както и да го смяташ, всичката ми храна за деня влиза в графата веган. Друг е въпросът дали ще си пия тази вечер хапчетата с омега 3, които са от риба.

Един много сериозен недостатък обаче има тоя начин на хранене - удря ми много яко по джоба, и може заплатата да не ми стигне за да продължа да съм веган до края на месеца.

Ти веган ли си? Поне за това респект, но иначе много простотии ръсиш и много обратен ми идваш.



Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано14.02.17 23:14



Не забравяй да хапнеш високопланински водорасли, че ще ти опада косата.

Толкова ли си закъсал, че да не ти стигат парите за храна???

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: Chromosom]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано15.02.17 10:42



Виждам, че си запознат по гейските въпроси - бегай при себеподобните си и не ме занимавай.
Колко не си в час по всички останали въпроси и колко си прост обаче, дори не можеш да си представиш. Ако можеше да се видиш отстрани, и през очите на другите хора, щеше да се скриеш в някоя дупка и да не изпълзиш от там повече.
Мизерник. За храна нямаш пари, тръгнал акъл на хората да дава, че и доктор щял да стане. Знаеш ли кога? Кога ми цъфнат налъмите.



Редактирано от F14Tomcat на 15.02.17 10:43.



Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: F14Tomcat]  
Автор Chromosom ()
Публикувано15.02.17 11:54



Слушай какво, лайно - отговарям ти щот' ми пишеш, но всеки път, когато го сторя, осъзнавам че не е трябвало да го правя, щото ти ми изтърсваш някоя простотия насреща. С теб диалог не може да се води - прекалено си задръстен, прекалено си обратен и си прекалено тъп.

За храна нямам пари = веганската храна е скъпа (пример: хапчета омега 3 от водорасли, които колегата ми препоръча, за 15 дни струват 35 лева - ако ги събереш всичките неща заедно, една веган диета при тия цени на продуктите и тая тясна ниша ти излиза бая скъпо.

Ти веган ли си, вегетарианец ли си - не знам, но от начина, по който ти интерпретира това изречение, личи само колко си малоумен, заядлив и бездарен, а най-вероятно си и месояден, щото ако имаше представа щеше да зацепиш какво казвам.

Към модератора: извинявай за лошия език, който употребявам в това мнение, но ТомКат е всеизвестен шушляк от клуб Медицина, на когото многократно казах че не искам да му чета простотиите, нямам желание да му отговарям и го помолих да не пише в моите теми и да не ме занимава. Но той продължава да ме следи и да ме коментира във всеки клуб, в който се появя - то това си е направо сексуален тормоз



Томчо, мисля да стана доктор по семейното планиране - като видя че детето ще се роди с мисловни проблеми (както на твоите мама и татко) - да ги посъветвам да направят аборт докато е време



Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: Chromosom]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано15.02.17 17:25



Знам, че си способен да пишеш простотии и да се опитваш да ме засегнеш.
Но ще ти кажа едно - не ходя след теб нарочно, както ти си мислиш, просто като разглеждам форумите и ти навсякъде ми се набиваш и все с тъпотии написани. Пишеш си подробно и си личи колко си прост, как разсъждаваш, докъде ти стига елементарното мозъче, как изобщо не схващаш основни положения в живота.
Е как да се въздържа да не те понахраня малко сега. Ти просто изкушаваш да ти се каже истината в очите. Не че ще вденеш нещо. Но защо пък трябва на малоумници като теб да им се премълчава истината, и да не им се казва че са малоумници, след като за мен е очевидно, че ти си такъв?

Освен че си тъп, си и мизерник. То за да се изкарват пари се иска акъл, и ти със сигурност нямаш такъв.
Не знам защо като ти набивам канчето, че си тъп и прост и нищо не разбираш, го избиваш на секс и гейщина. Май ти си латентен хомосексуален или може би не чак толкова латентен, а направо явен гей?

Редактирано от F14Tomcat на 15.02.17 17:26.



Тема знаеш ли защо е скъпанови [re: Chromosom]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано15.02.17 18:50



щото я карат от пичка си лелина и после я обработват
говори си за екологичност и въглероден отпечатък, нема кой да ти поверва



Тема Re: знаеш ли защо е скъпанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Chromosom ()
Публикувано15.02.17 20:12



Само че има и една такава закономерност - като се увеличи потреблението, почват да произвеждат и тук - и оп, става и евтина, и екологична. Иначе те така или иначе си карат.



Тема Re: знаеш ли защо е скъпанови [re: Chromosom]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано15.02.17 20:50



какво да произвеждат тук?
тропически водорасли? високопланински семки? полярни шушулки?

и като ги запроизвеждат тука, нали требе да спрат да произвеждат нещо друго за което пак ше плащаш да ти го карат

да не споменавам влиянието върху околната среда от внасянето на нетипични видове (зайците в австралия), по-страшно е от секви гмо-та

а и тия водорасли и шушулки нали трябва да се преработват, това да не мислиш че не изисква енергия и не замърсява




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.