Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано12.02.17 01:50



Знам как е по-добре, защото вместо да се взирам в детайлите, се информирам за основните закономерности. Иначе е ясно, че имаш проблеми да следваш логиката, личи ти във всяко едно мнение.

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: |]  
Автор Chromosom ()
Публикувано12.02.17 23:40



По-трудно е, но не е малоумно. Вече уточнихме, че е:

1. по-екологично
2. по-здравословно
3. по-хуманно.

За сметка на това твоите отговори са малоумни по повечето параграфи



Иначе и на мен ми става досадно – да се чудя кви храни да ям, за да набавя витамините и т.н., след това да чета за всеки от тях, за да не предозирам, и т.н. Но мисля че си заслужава.

Много по-лесно ще е да набия някоя свинска пържола със салата - знам че и витамините, и протеините са вътре - и да си поема последствията че към 70те ме чака мозъчен или сърдечен удар от натрупаните плаки...

И нещо интересно за всички ви - при пърженето на месо се отделят във въздуха химикали, които са толкова вредни за вдишване, колкото и пушенето. Добър апетит, всеядни



Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано13.02.17 01:30



1. Най-екологично би било ако просто се гръмнеш.

2. НЯМА доказателства, че е по-здравословно.

3. Сигурен ли си, че знаеш какво означава думата "хуманно"?

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: |]  
Автор Chromosom ()
Публикувано13.02.17 20:21



1. Най-екологично би било ако просто се гръмнеш.

Напротив - ако аз се гръмна, решенията какво да се прави остават на доста по-неекологично настроени от мен, както и от теб, хора, а иначе мога да поне малко да повлияя в правилната посока. Изобщо не смятам че съм неекологичен, напротив - хвърлям си боклука разделно, опитвам се да стана веган, не карам кола - какво повече искаш?

Но ето - няма как да обориш тая точка и изръсваш някоя простотия




2. НЯМА доказателства, че е по-здравословно.

Има, просто ти не си се запознал с тях.


3. Сигурен ли си, че знаеш какво означава думата "хуманно"?

Разбира се. Но може би ти ще ми обясниш че означава нещо друго, примерно хващайки се за етимологията й?

Редактирано от Chromosom на 13.02.17 20:53.



Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано13.02.17 21:45



1. Ако се гръмнеш, ще нанесеш най-малко вреди на природата. Това е ФАКТ.

2. Отново си въобразяваш, че знаеш повече от мен по тематиката. Вчера реши да ставаш веган и вече си експерт, а? :)

3. И какво означава думата хуманно? :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: |]  
Автор Chromosom ()
Публикувано13.02.17 21:52



Всички разбрахме че знаеш, ама никой не разбра какво точно знаеш - сигурно знаеш 1-2 за програмирането, ама от друго май не вдяваш много-много, 'ептен пък от вегетарианство. Яж си квото искаш, ама кат не те интересува изобщо вегетарианството не виждам кво има да му обсъждаш!



Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано13.02.17 22:12



Вегетарианството не ме интересува, но много ме забавляват идиотите вегетарианци. Затова и съм тук.

И да коригирам идиотщините които пишете, че някои не особено умен може да се излъже и да повЕрва на лъжите. :)

А че знам повече по тематиката от теб и модератора съм го доказвал много пъти тук. Може да прегледаш старите теми и да видиш колко често модератора млъква, защото няма аргументи които да ме оборят, а и разбира се, типично за такива като него, няма доблестта да признае че е сгрешил. :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: |]  
Автор Mod vegeМодератор (старо куче)
Публикувано13.02.17 22:39




В отговор на:

Може да прегледаш старите теми и да видиш колко често модератора млъква, защото няма аргументи които да ме оборят, а и разбира се, типично за такива като него, няма доблестта да признае че е сгрешил. :)




В съседната тема ти на практика спориш не с мен само, но и със Свветовната Здравна Организация. Черният Вълк неотдавна ти обясни, защо не му е интересна дискусията с теб. Инфантилната ти вяра в безпогрешното ти мнение щеше да ми пречи много, ако не беше раздвижването на дискусиите които тя прави Е, понякога като се поуспокоиш можеш и да си остроумен и градивно критичен.

Редактирано от Mod vege на 13.02.17 22:42.



Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: |]  
Автор Chromosom ()
Публикувано13.02.17 22:41



Не знам за модератора, но аз млъквам щото като ти отговоря на въпроса, колкото и да е банален, или щото някои от въпросите ти са толкова безсмислени че няма как да им отговоря (примерно "какво значи хуманно" - аз да не съм учител по български в първи клас? Отвори си речника и си го провери, и стига си ми говорил глупости.



Тема Re: на горния ред отговорих...нови [re: Mod vege]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано13.02.17 22:47



Вярно ли споря с WHO? WHO казва, че ракът на простатата е водеща причина за смърт?

Винаги подкрепям мненията си с факти. Разбира се, нито ти, нито малоумния Черен вълк можете да ги оборите, не можете и да признаете че грешите, затова и млъквате. It's that simple. :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.