Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Тема Мод -нови  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано19.11.14 00:30



сина ми прояде месо.


От 1-2 седмици си набивал човека и оня ден ми се похвали даже открито. Седна пред мене на масата, сложи си един пакет шунка, невъзмутино заяви, че е гладен като вълк, и си опука шунката - не съм гледала пакета, но беше най-малко четвъртинка кило.

Освен това в уикенда омааха с полвинката по 0,5к бекон и бейкдбийнс.


Човеко гони семнайсе и го гони страшен глат! предаде вегетарянския фрон баш кога как'ти Роксана проуме какво е да си веге!


Бахси семейната сага, ама поне се забавлевахме дружно сички!


Аз оставам дълбоко полжителна към вегето - и съм категорична, че напролет пак ше бъдем вегетарянка!



Ноооо...зима, Коледа, извинявай- нема да моем без пражолки, наденички и вурстчета и кифтенца!



Ееее...ше пърдим на умрели калинки - ама това да ми е проблема - как ми меришела пръднята!



ПС: върло да каем - ноо съм доволна - че опитах веге! лично за себе си - открих ноф свет! благодаря на клуба, мода и клубното войнство!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: Мод -нови [re: lC Roxana]  
Автор Mod vegeМодератор (пристрастен)
Публикувано20.11.14 03:32



Роксана, четох наскоро положителните ти ефекти от опита с веге храненето. Радвам се че си ги забелязала, щото са си истина.
Месото е на първо масто навик. И зиме може да се живee чудесно веге, питай ако те интересува нещо, не искам да се чувствам гузно че не съм помогнал ако имаш някакви въпроси. Все пак съм достатъчно компетентен в областта.
Ако ползваш Фесбук, ти препоръчвам да влезеш в групата на БВО. Ако търсиш дискусии и веге приятели, там вече е доста по-живо:





Тема Re: Мод -нови [re: Mod vege]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано27.11.14 19:21



Ас не насила, Мод, не насила!



Чекам да ми доде доброволно! това е истинското...


Може пък да иска време...може пък за мен да е леко по-различно...ас не се имам за веге, щото и не съм - но определено немам протиф! да го права, щом се усещам по-добре!



Може и да е навик - може пък да е ментален дефект - че не можем да си представим зимата без месценце! може да е предразсъдък - може да е просто мързел да се стегнеш и да се фкараш в диета!


Ас чекам да ми доде отвътре както станА тая пролет - и ми беше лесна диетата, и не страдах! за мен това е истинския начин - а не насила и срещу себе си!



За сина ми - той е вече голям - и сам да си решава! просто тая възраст е чудовищно енергийно-поглъщаща - и мене ме беше страх да не си разбие здравето....


Поне за момента не виждам признаци за лоши последствия....той обаче се оплаква от типичните хормонални промени - и за мене точно това е обяснението - тоя вълчи глат си е баш на хормонална основа - сега му се е засилила хормоналната система и иска да расте - за последните 2-3 години се вдигна на височина с около 30 санта!!!!



Вече е над 1,80 - може и отгоре да е - не ми дава да го премеря - а има да расте още поне 5 години и това е най-интензивния растеж....



Една глава е над мене вече - а аз съм 1,65м....


Гледам го отдолу...аку ме схващаш....требе да се повдигна на стълбите с едно-2 стъпала, за да го гледам в очите....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: Мод -нови [re: lC Roxana]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано04.12.14 19:34



Оффф.
да ти имам проблемите.
Аз заради вегетарианци-заклети дъновисти..за ученийца..религийки и секти не искам и да чуя повече.
Бленуващите за 6тата раса вегетарианци не ни позволиха на нова година да си внесем по две кюфтета у тях на гости.
Понеже чакрите..аурите..мазало щяло са стане.
А да си стоят сами сега.
Ама ми отмъсти боклука му с боклук.
Спука ми гумите и няколко месеца по-късно ми надра колата с пирон от яд.
Понеже като яде раст.храна е буда направо от не-агресия:))
Нарисува ми на вратата и капака отзад полови органи.
Понеже не им се наведохме.
Да сме толерантните пак ние.
Както винаги.
И да ти кажа..като чуя че тези или онези станали вегани..или вегетарианци..ме втриса.
Колко още маниаци и фанатици са се пръкнали.
Постващи клипове на убийства на животни в кланници.
Както и всеки ден новата зел.манджа по фейса.
А лайната..що не си постват.
Детето ти е..отделен пълноправен индивид.
Ака го подтискаш..един ден ще се закачи я за дрогата.
а към затвора ще поеме.
Не втэлпявайте вашите гръмки велики идеи на децата ви.
Те не са стока.
Тия двамцата бяха забранили на дъщеря си да опита консервата която тайно си купила.
Със скумрия.
Рекли и...ще се разболееш..лоша енергия ще вкараш..ще умреш.
Как да не им размазеш главите тъпи направо от шутове!!



Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: Мод - [re: lC Roxana]  
Автор Mod vegeМодератор (пристрастен)
Публикувано04.12.14 23:56







Тема Re: Мод -нови [re: Mod vege]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано05.12.14 18:49



Ако това ти говори нещу - той ме вдига с една ръка на шега!



Начи ас била месоядна, а той веге??????

Ас - вейка на лейсе и сеем кила - и той 70 кила веке на нещу кату 1,85 +/-??????

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: Мод -нови [re: lC Roxana]  
Автор feishtica-108618 (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано09.12.14 00:16



Таа Коуеда 6е ми е осмата Коуеда без пражолки, наденички и вурстчета и кифтенца. От липса на фкусотийки не са оплакваме, мерси. На тва му се вика ем прасето цяло, ем другото прасе сито. :Р

Shine on you crazy diamond...


Тема Re: Мод -нови [re: feishtica-108618]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано11.12.14 14:22





Живот - ше го живейме!


Да му се радваме....викам ас...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.