Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема The Pros And Cons Of Going Vegetarian  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано30.07.14 03:12





While the vast majority of Americans are meat eaters, USDA statistics show that a growing number of Americans are becoming vegetarians and vegans to adopt healthier diets, ensure food safety, and practice ethical eating habits. Here are some of the pros and cons of going vegetarian:

PROS

- Are still allowed to smell, feel, and look at meat
- Get to declare “I can’t eat this!” while throwing a meat dish on the floor
- Tofu can be substituted in any non-vegetarian recipe calling for bland, flavorless chunks
- Help replace environmentally harmful livestock industry with the environmentally harmful agriculture industry
- Can enjoy unadulterated pleasure of slowly masticating bitter leaves and grasses
- Fewer heart attacks than last year
- Rewards points
- Subtle nods of approval from every passing animal
- Increased energy for complaining about how shitty life is now

CONS

- Beef, pork, and chicken all contain meat, and you will not be allowed to eat them
- Have to perfect the forced smile that accompanies choking down tempeh
- May lose the weight, high cholesterol, and saturated fats you worked so hard for over the years
- Get constantly pestered with questions from fascinated acquaintances
- Will be forced to resign as vice president of your local Gravy Club
- Could become the kind of person who asks questions about soups
- No matter how many vegetables you scarf down, you will never get your picture mounted on the wall of a steakhouse
- Many animals not slaughtered for consumption could go on to live long lives filled with heartbreak and disappointment
- Can go back to eating meat at any time without any consequence whatsoever

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.

Тема Re: The Pros And Cons Of Going Vegetarianнови [re: |]  
Автор Цар Из род ()
Публикувано03.08.14 00:15



Курът расте прекалено много от веге диетата. Не знам това лошо ли е или добро.

Ай да оправите вече никовета на кирилица, а?


Тема Re: The Pros And Cons Of Going Vegetarianнови [re: Цар Из род]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано10.08.14 00:07



зависи от търсенето.



Тема Re: The Pros And Cons Of Going Vegetarianнови [re: Цар Из род]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано15.08.14 10:29



Дам, ама нЕкои течности се подобряват на фкус и вит




Та може би за кефа на дамите - защо не

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: The Pros And Cons Of Going Vegetarianнови [re: |]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано15.08.14 10:40



Едно про е че спестяваш хормоналните инджекции ...месото на днешно време е тъпкано до откат с хормони и химии.


Много е рятко да намериш чисто месо - а ако изопщо го намериш - то цената му е мамъта си трака. Последното органик месо което копувахме струваше 38 паунда полвинка кило...





Сигурно има нещо верно - защото прибрах коремче от 1 месец веге диета. Не съм заслабнала - щото не се ограничавам на количество храна, нито на калории. Но стяга мускули и определено имам чепетление, че променя миризмите на тялото.


Носа ми стана още по-чюфствителен, ако това е възможно (как'ви Роксана има прословут нос и ноо си го използва). Тоест моем да ти анализирам сека меризма наоколу на 10 метра разстояние - полвинката ми вика, че съм като индиянец - духне ветаро и как'ви Роксана заизброява ко има наокуло...по меризма....той не ми верваше в началото и ми слагаше нещо на очите - ма тфа не ме спираше и познавах ...и го шашнах тотално...


С вързани очи мога да позная дрехи на кого са - по оставената телесна меризма... абе също куче бе...


ПС: благодарна съм на бога - направих 47, а проблеми с очите немам...ебаси колко съм късметлийка! трепем народа наокуло с острота на зрение, а народа на днешно време масово носи очила и трепери за очите си....


Ноо ми е важно тфа - щото тека си пичелим парите.... на компа и с книгите и четенето и ученето ....и се връщам към деЦвото си - наесен ставам студенка отново - та ше падне рисуване, чертаене и секви подобни....как'ви Роксана е бак в дизайна....и арта....



Аре на веге диета - има ползи - за който иска и мое! за който не иска и не мое - живи и здрави - месо има за секи - само фнимавайте какво копувате - не се тровете с некачествени кхм....ефтинийки....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: The Pros And Cons Of Going Vegetarianнови [re: IC Roxana]  
Автор Цар Из род ()
Публикувано15.08.14 16:45



Да така е. Качественото био месо струва майка си и баща си. Тукашните селяни произвеждат, но го изнасят за Италия. Виж конското май е на по-нормална цена, имаме тук един конски месар, който се каня да тествам от доста време.

Телесните миризми се подобряват значително! Това е самата истина. Путките на вегетарианките имат вкус на праскова. Но и на мен са ми казвали, че ми е вкусен кура.

Иначе преди много години като ядях по едно агне пълнено с кебапчета на вечеря си спомням как се изпърдях в една конферентна зала. Трябваше да евакуират участниците. Само един единствен човек ме е бил, заради него се наложи да се евакуира футболно игрище (отворено пространство!). Сега вече съвсем спокойно си пърдя по митинги и конференции. Само гледам да ги пускам по търлъци. Никой не забелязва.

...

Ай да оправите вече никовета на кирилица, а?


Тема Re: The Pros And Cons Of Going Vegetarianнови [re: IC Roxana]  
Автор Цар Из род ()
Публикувано15.08.14 16:46



Е да де, ама аз съм даоист. Трябва да си ебати магьосницата, за да ме принудиш да ти се изстрелям фостата.

Ай да оправите вече никовета на кирилица, а?


Тема Re: The Pros And Cons Of Going Vegetarianнови [re: Цар Из род]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано15.08.14 20:02



На тебе преиска ли ти се да ти се премоля, АААА? я си признай без бой...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: The Pros And Cons Of Going Vegetarianнови [re: IC Roxana]  
Автор Цар Из род ()
Публикувано16.08.14 16:22



То лозето не иска молитва.

Ай да оправите вече никовета на кирилица, а?


Тема Re: The Pros And Cons Of Going Vegetarianнови [re: Цар Из род]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано16.08.14 20:07



Е мойто лозе и твойта мотика са бая далечко едни от други - тека че ше копаш сам изглежда...освен ако моеш да копаш през скайпа - друг начин не виждам...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.