Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Вегетарианците май не са толкова здрави...нови [re: Scourge of iron]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано15.05.14 12:21



Преди да станеш вегетарианец, по същия начин ли пишеше? Защото текстовете ти излъчват някаква... малформация. Ама дали е първична(вродена) или адвективна(следствие от лишаването на мозъка ти от незаменими аминокиселини) - няма как да разберем от пръв поглед..

игоцлавя либя ирак циря ъкраина китаи цте одари по мацата


Тема Re: Моята проба и тест..нови [re: Цар Из род]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано15.05.14 12:23



Откакто те срещам като досаден цирей из клубовете, винаги си бил доста изкукал, тъй че не виждам проблем с теб и месото(неяденето му).

игоцлавя либя ирак циря ъкраина китаи цте одари по мацата


Тема Re: Моята проба и тест..нови [re: cyrus-93580]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано15.05.14 18:14



Ако се опита да ме засегнеш, определено не успя.
Макар че си интелигентно момче, не можеш да видиш по-далеч от носа си - на принципа "Квот си баба знае, тва си баба бае". Но и аз не виждам проблем в това пред вид произхода ти, който се отразява и в критериите ти за оценка.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: Моята проба и тест..нови [re: Цар Из род]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано16.05.14 11:55



Съгласна съм.


Хората са различни и няма как да бъдат еднакви. А длъжностно лице да си позволява подобно отнощение към потребителите и то публично - е недопустимо.


За такова нещо черно на бело в бяла страна ше го изритат от длъжността му на секундата ПО ЗАКОН и с наказание - еле ако е публична длъжност, както е неговата.



Човека по-горе има проблем и му търси решение - няма нищо лошо в което. Никой не може да знае и умее всичко.



Тоя тепигьозлук и гъзарлък затрива ного бълХарие педалчета из чужбината - точно това убеждение да се слагаш на сека манЖа меродия и с последно мнение, което задължително е презрително и заклеймява себеподобните...





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Вегетарианците май не са толкова здрави...нови [re: cyrus-93580]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано16.05.14 12:00



Ч чужбина се работи до откат, Киро....не е както е в бълХарията - да си клатиш краката шесливо и да клюкариш и да интригантстваш....


Този човек съм сигурна, че е бачкал до припадък и не е имал време да се грижи за себе си. Повечето емигранти отиват някъде и започват от под нулата даже - и в края на живота си се озовават в позицията, че са работили прекалено много, занемарили са здравето си и са се раздавали и имат много да наваксват....


Аз лично изпитвам уважение към тях - а не презрение.


Човека има реален проблем - че си е занемарил здравето и съществуването, докато е бачкал здраво. Аз в това малформации не виждам.



Жалко....че си толкова извратен, неблагодарен и с такива лоши обноски и менталитет.........и още се отнасяш така с хората, заради които ти плащат заплатата изобщо.....


Късно е да се превъзпиташ - то елементарната човещина или я имаш, или я нямаш. Но не е късно да си загубиш работата ...един ден и това ше стане.....никой не е женен за цял живот за работата си....







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Моята проба и тест..нови [re: Цар Из род]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано17.05.14 13:41



Защо да те засягам? Да получа мимолетно удовлетворение от това, че съм накарал човек, който нито ми е интересен, нито се откроява от масата, да изпита дискомфорт?
Не, само споделям точните си(както обикновено) наблюдения.
Приеми го като безплатна диагноза от специалист, дадена ти про боно в момент на добро настроение.



игоцлавя либя ирак циря ъкраина китаи цте одари по мацата

Тема Re: Вегетарианците май не са толкова здрави...нови [re: Roxan*na]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано17.05.14 13:44



Роксано, откакто започна да пишеш с този маниер - то ли нарочно неграмотно, то ли наистина така(нещо като още по-жална пародия на КамелИ Тодорофф навремето), не те чета. А те държа в някои клубове само "заради оборота" - т.е дължа ти някакво уважение за това, че толкова години си лоялен клубар. В момента, в който влезеш пак в активна фаза, ще те изгоня И от този клуб. Не ми пиши инак, не те чета. Или пиши на книжовен български, може да реша да те осеня с благоволението си и да ти обърна внимание, когато случайно те засека някъде.



игоцлавя либя ирак циря ъкраина китаи цте одари по мацата

Тема Re: Моята проба и тест..нови [re: cyrus-93580]  
Автор carizrodiv-187142 (познат)
Публикувано18.05.14 04:05



Ти нещо залуде.
За какво тогава изобщо ми обръщаш внимание тук? Имаш потребност да си излееш душата ли? Или се опитваш да ми кажеш "Не си ми интересен, ама нека да си общуваме"?

И от кога и ти стана "специалист"?

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!

Редактирано от carizrodiv-187142 на 18.05.14 04:05.



Тема Re: Моята проба и тест..нови [re: Roxan*na]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано18.05.14 04:07



Абе какво длъжностно лице е Киряка бе?

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: Моята проба и тест..нови [re: Цар Из род]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.05.14 11:43



Остави го да си верва, че е некакъф




Това огромно видинско его - не трае....


То сигурно му е ноо трудно, че никой не иска да си опщува нормално с него - и че е подпечатан с репутация на доказано мръднал....



Нека си излей душицата чувеко - какво друго му остава - другото е да сложи едно въже на терасата и да скочи на въжето...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.