Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Ставам веган суровояд,  
Автор Caра ()
Публикувано03.03.12 21:34



ако наистина

.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано03.03.12 23:38



лили иванова изглежда по-добре, на повече от 70 е и не е тревопасно доколкото знам



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R.)
Публикувано03.03.12 23:44



всичко е въпрос на гени.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Caра ()
Публикувано04.03.12 09:04



И аз това си помислих, но все пак любопитство ме гложди.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R.)
Публикувано04.03.12 11:32



значи си имаме опитно зайче на полигона. Айде, да се похвалиш после.





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Caра ()
Публикувано04.03.12 12:39



Не бих издържала повече от една седмица. Отгледана съм в северозапада, където за първо, второ и десерт се яде все месо.





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R.)
Публикувано04.03.12 12:48



много грехове имаш на крехките си рамене, чадо. Душите на изядените теленца и прасента квичат за отмъщение.





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Caра ()
Публикувано04.03.12 13:03



И все пак една сърничка изглежда по-добре от една лъвица, примерно.


Не знам, но кожата на посочената в линка жена, пращи от свежест и не е като стафида.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор kambam (татко)
Публикувано04.03.12 23:39



Много е готина

и изглежда да е интересна, ще я потърся утре.

Аз предпочитам вместо суровоядство да го наричам естествено хранене. Т.е. това е най-естественото нещо на света. Това че като малък съм ял попари не ми пречи - както казва римлянина, гени - не можеш да ги промениш



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: kambam]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R.)
Публикувано04.03.12 23:56



значи човек се храни 'неестествено' от близо1 000 000 години - т. е. откакто е изобретил огъня.





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор kambam (татко)
Публикувано05.03.12 10:17



Предполагам през различните периоди от историята се е хранил различно. Сега е подходящ момент за промяна тъй като последиците от неестественото хранене лесно се виждат.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: kambam]  
Автор huanji ()
Публикувано07.03.12 08:10



Химията в храните е неестествена. Като се сещам в "Оцеляване на предела" как 80 годишен човек(от народ, който се храни предимно с месо и ядат всичко, черва, очи и т.н.) залагаше капани при минус 30 градуса с голи ръце, а Беър Грилс се беше вкочанил през ръкавиците...



Но тези хора не слагат глутамати, стабилизатори, овкусители и консерванти. Мажат се с воняща свинска мас против студа и са напълно естествени във всяко едно отношение - варят и ядат.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: huanji]  
Автор kambam (татко)
Публикувано07.03.12 22:35



Аз ти отговорих, пък после ми стана смешно и го изтрих


Друго да те питам - чувал ли си за хора които спат цялата зима, подобно на мечките?



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: kambam]  
Автор huanji ()
Публикувано08.03.12 07:57



Викаш при минус 30 и прасето ше подгониш.



Чувал съм подобни неща, включително и за йоги.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: huanji]  
Автор kambam (татко)
Публикувано08.03.12 13:08



Да, нещо такова

Само да не стане прасето да ме подгони



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано22.03.12 14:21



ае лилито се снима наскоро в плей-бой... тревоядните на нейната възраст могат само ряпа да рупат от завист...



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: kambam]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано22.03.12 15:22



Ако имаш няколко стомаха като на преживно животно или дебело черво като на кон, то да рупаш марули е естествено... когато обаче храносмилателния ти тракт е къс като на човек, щеш не щеш и месо трябва да ядеш... освен ако не си дееволюирал или не ядеш изпражнения като слонче, за да се зареди храносмилателния ти тракт с необходимите пълчища ферментни бактерии които да ти смилат треволяка...



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор kambam (татко)
Публикувано22.03.12 17:14



Има много вкусни и полезни треви, аз ги ям предимно за разнообразие на вкуса, но спокойно може и да са основна част от менюто.

Марулите, глухарчето, рукулата например храносмилам идеално, лека храна са. За да храносмеля обаче готвена храна ще трябва всички органи да работят на ръба на възможностите си доста дълго време.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: kambam]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано23.03.12 16:50



Толкова лека, че не могат да засищат... Освен ако не тренираш за самомуфициране... А имаше и една група шемети дето лалаха, колко полезна храна са слънчевите лъчи и могат да минат със светлината от местната звезда като основно меню и -ии как им се напрягали до максимум органите когато консумирали грубата материална храна...

И на тях вЕрвам, точно колкото и на теб...

Тва ми напомня за един от епизодите на доктор хаус... май 18 серия... Семейство суровояди водят хлапето си на доктора, след поглед в картона и кратък преглед хаус казва:
Не съм специалист по бебета, но до колкото знам бебетата растат, а не се смаляват като вашето. Храните ли го изобщо?
Само със здравословни храни: отговарят един през друг родителите... моркови, марули... (и т.н все от твоето меню)...
Ами мляко?
Не.
Бебето не може да усвоява вашата храна. Трябва да я поднасяте приготвена подходящо...
Как?
За това нашите предци са измислили огъня...



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор kambam (татко)
Публикувано23.03.12 23:19



Какво не ми вярваш?
Наистина не познавам човек, който яде само марули

. Чел съм за двама човека и нищо необикновено не виждам - има всякакви зелении - може да се нагласи човек...
Аз често добавям олио, авокадо а после ям и орехи - не е оптимално, но е ми е по-добре от печени картофи, каши и хляб.
Само на банани и авокадо пак слагам някой килограм отгоре.

Редактирано от kambam на 23.03.12 23:20.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: kambam]  
Автор huanji ()
Публикувано24.03.12 08:10



Организма ти работи на режим недохранване и се презапасява при всяка възможност.



Но в този режим се живее по- дълго до колкото знам.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано24.03.12 14:08



Защо реши, че храносмилателният тракт на човека е къс?

И защо "треволяк", а не плодове и ядки?

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!


Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: huanji]  
Автор Moд (вere)Модератор (пристрастен)
Публикувано25.03.12 00:32



Да, има генетични а и други доказателства, че при леко недохранване се увеличава с десетки процента продължителността на живота (при нечовешки организми, но тези гени ги имат и хората).





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Moд (вere)]  
Автор huanji ()
Публикувано25.03.12 18:35



Така е.





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор huanji ()
Публикувано25.03.12 18:36



Не знам защо го е решил, но вероятно защото наистина е къс. Едни 8-9 метра са си направо месоядна дължина. При растителноядните стига до 120 метра.





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: huanji]  
Автор kambam (татко)
Публикувано26.03.12 18:16



Има нещо такова


Отсега чакам краставиците да узреят, че не успях да се наям миналото лято



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: kambam]  
Автор huanji ()
Публикувано26.03.12 21:52



В теб ни е надеждата, дълги години да разказваш след като си заминем, какви пичове сме били.





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: huanji]  
Автор kambam (татко)
Публикувано27.03.12 00:29



Разчитай на мен



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Nicca ()
Публикувано27.03.12 00:40



баба ти Лили е правила пластични операции и то доста

не че тая на снимката не е - правила е за да си рекламира книгата

а може и да е някакво чудо, но по всичко си личи, че е родправена - вижте бюста



не вярвайте на глупости!



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Nicca ()
Публикувано27.03.12 00:44



и на пластичва хирургия
... и на фотошоп...



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: huanji]  
Автор Nicca ()
Публикувано27.03.12 00:49



не е доказано все още
имаше филм и показаха един човек сам си прави експеримента и го чакат доколко ще доживее (но има поне 40г-50 до стоте)
обаче изглежда много измъчен и нещастен



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано27.03.12 03:41



Тва не съм го решил аз, а анатомията... А за треволяка... по-правилно значи е растителност... но тре-вол-як е значително по-благозвучно...



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: kambam]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано27.03.12 03:53



О. да! Разбира се че ОлИо... Аз пък, как успях да си въобразя, че я караш на крехки глухарчета... Също като слънцеядците... Денем хрупат слънце, а вечер..., е вечерта е ред на презряната материална храна... Иначе не е тайна, че олиото и килограмчетата са си изключително близки дружки...



Тема и вашата не е лесна...нови [re: kambam]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано27.03.12 12:15



Но вероятно нямате вина, че ви хапе щъркела.





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Nicca]  
Автор kambam (татко)
Публикувано27.03.12 14:22



То идеята е да се мъчиш по-малко за да живееш повече


Това за недохранването го приемам на шега. Естественото хранене няма много общо с недохранването - при мен се получава недохранване защото трудно си намирам точно храната която ми трябва, все пак отсреща е магазина е не моята градина с дърветата храстите и тревите които обичам

Редактирано от kambam на 27.03.12 14:25.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор kambam (татко)
Публикувано27.03.12 15:05



С олиото и мазнините не е хубаво да се прекалява - това е доста трудна храна и освен това разваля микрофлората. Струва ми се че плода е идеална храна, но всеки сам да проверя и на тялото си да се доверява. Стремеж към вътрешна чистота на тялото е добро начало, няма нужда всички да си набавяме енергия от дишането и слънцето само - при това от днес за утре.

Редактирано от kambam на 27.03.12 15:09.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: kambam]  
Автор jiven ()
Публикувано27.03.12 20:52



зависи от това какъв типаж си, но за слаби и сухи хора със суха кожа липсата на мазнини е доста противопоказна - стават едни такива призрачни

не съм съгласна че развалят микрофлората ама хич, просто зависи какви мазнини са ;)
редовно похапвам масло и всякакъв вид студено-пресовани олиа, както и ядки и втрещявам всички дет пазят диети особено с маслото - то нали горкото е нарочено че е вредно само ако можех да си намирам прясно масло от мандра някъдеее, щях да съм още по-доволна



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: jiven]  
Автор kambam (татко)
Публикувано27.03.12 23:44



Аз писах на хармоника да се опитат някое масло или сметана от сурово мляко да продават, ако искаш и ти им пиши какво ти трябва - сериозни хора изглеждат

Много се радвам че и хубава боза имат.

Това което писах за олиото и ядките е предимно за суровоядците(или само за мен :))). Готвената храна стимулира тялото да произведе много повече храносмилателни сокове и всичко протича по различен начин. При това маслото мисля че е с по-хубави бактерии от олиото

Кожата на ръцете ми е много суха през зимата - преди две години толкова зле беше че ми станаха рани и още имам белег на палеца. Не знаех какво да правя и мислех че ми липсват мазнини. Тази зима забелязах че плодовете и липсата на мазнина много ми помагат за сухата кожа, цяла зима ходих без ръкавици и без особени проблеми. Мисля че някак си тялото се научи да улавя и малкото мазнина в плодовете.
Наистина сигурно зависи и от вида мазнина. При мен най-много изсушава кожата ореха (не помня за пресните орехи), а най-благоприятно ми е мазнината от пресни слънчогледови поници



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: kambam]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R.)
Публикувано28.03.12 08:33



абе вие 'суровоядите' тормозите ли си децата като ги лишавате от разнообразна хранителна диета или на този етап експериментирате върху себе си? Питам във връзка със заключената тема по-долу.





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор kambam (татко)
Публикувано28.03.12 10:14



Аз не - жена ми яде стандартно и тя се грижи за прехраната на децата



Иначе по темата - имаше едно известно семейство в Русия с две деца - от години са суровоядци и се преместиха в Испания, вероятно новината да е лоша шега по техен адрес

Редактирано от kambam на 28.03.12 15:21.



Тема Драги ми "суровояде"!нови [re: kambam]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано20.04.12 10:12



Драги ми "суровояде"! Явно е необходимо да доизясня вметката си... Олиото което ползваш е рафинирано... И рафинирано съвсем не означава само пресовано и прецедено... То преминава през утаяване в концентриран алкален разтвор... тоест готви се... и в добавка се нагрява, за да се получи чудесният златисто-искрящ цвят... и то се нагрява при температури в сравнение с които пастьоризацията изглежда като освежителна, хладка баня... Та толкова относно суровоядството ти... Полу-суровояд може би е по-адекватно понятие...



Тема Re: Драги ми "суровояде"!нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор huanji ()
Публикувано20.04.12 12:48



Алканият разтвор е сода каустик.





Тема Re: Драги ми "суровояде"!нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор Kossoman ()
Публикувано20.04.12 12:50




Много интересно и поучително четиво.



Тема Re: Драги ми "суровояде"!нови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор kambam (татко)
Публикувано21.04.12 00:24



Не искам да бъда 'суровояд', човек съм като теб.
Олио купувам студено пресовано, но мисля че не е натурален продукт. Знам и за кашуто, макадамиата че не са сурови, тахана и т.н.
Като направя равносметка от моя опит дали си 95% или 100% суровояд не е най-важното. Т.е. състава на храната е много важен, но по-важното е да ядеш точно това което ти се яде в точното количество. Това може да стане когато оставиш тялото да определя кога и какво да яде. Най-добър режим е огладняваш, ядеш продукта който те привлича най-много, изчакваш пак да огладнееш и т.н. Така тялото разбира точно кой продукт какво носи. Такъв режим дава и голяма чистота на тялото, което е основната ползва от суровоядството. Към това е по-добре да се стреми човек, вместо на всяка цена да стои на сурови неща и да яде това което не му се яде (ако не ти се яде нищо от асортимента, по-добре да изчакаш още ).
В този ред на мисли пощипвам жена ми като гони децата с лъжицата

- няма нужда излишна важност да се придава, да се бравосва и едно за мама и тати

Сънят е много важен, да си легнеш на почти празен стомах е много хубаво, а да спиш колкото искаш е още по-хубаво . Изобщо само със спане, човек може много да си подобри здравето И дори да спазваш това и да си в пъти по-издържлив и жизнен, пак може да си вложиш всичката енергия за някоя щуротия и да изцедиш тялото.

Има и друг момент - готвената храна е голяма зависимост по много параграфи - трябва да се сменят много приоритети за да може да се откажеш.
При мен не се е получавало за дълъг период, но за щастие или не тялото ми се е пренастроило и вече мога да пълнея и само на плодове и треви

'Суровояд' е по-скоро модна дума, обществата идват и заминават а природата все така има всичко необходимо за човека. Стремеж да опозная природата и да я почуствам имам, а да ям каквото дава е част от него.

Редактирано от kambam на 21.04.12 00:27.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: huanji]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано14.05.12 14:46



На катерицата колко е?



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор Naturalist (татко+)
Публикувано21.02.14 14:20



Охо, я виж Кристина суровоядката как изглежда:





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Naturalist (татко+)
Публикувано21.02.14 14:21



В отговор на:

лили иванова изглежда по-добре, на повече от 70 е и не е тревопасно доколкото знам



Ами не знаеш правилно,



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Naturalist]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано21.02.14 18:02



егати лъжците сте това вегетата, като пускаш линк, поне го прочети

В отговор на:

По принцип Лили Иванова не яде месо, но не защото е вегетарианка, а защото не е сигурна в произхода на месото.






Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор Pink (<>)
Публикувано28.02.14 23:52



Чудомир
Вегетарианец

Баща му беше в положение човек, имотен беше и гледаше съответно на живота, а то какво прави, какво струва, не зная, ама замина момче младо и хубаво, като цъфнал гюл, наука да учи в София, стоя колкото стоя, току се върна един ден смачкано, рошаво, мършаво, гаче ли като свети Ивана се е хранило със скакалци и див мед само. Заряза и наука, и всичко и започна със земята да се бори като нас. Питам го веднъж:
— Стефко бе, че какво, такова, си отпаднал в телосложението и бузите ти залесени тук-там на участъци?
— Аз — кай, — бай Димо, тъй си живея, такова ми е — кай — убеждението. По природата се водя — кай.
— Ама не се ли храниш — думам, — не похапнуваш ли си повечко, та си се източил като бобена вейка?
— Храня се, похапвам си, ама месо не ям и каквото взема — сурово го вземам. С плодове — кай, — със зеленчуци, с ядки и сокове поддържам живота. Орехи ям — казва — много, защото те са четири пъти по-хранителни от месото, четири пъти — от яйцата и повече от десет пъти — от млякото. Имат си — кай — и тлъстините, и захарите, и белтъците.
Ха сега де! Орех с белтък!
— Е, хубаво — казвам, — сурови ги ядеш, ама боб суров може ли да се яде? Картофи ядат ли се? Сурови тикви, да речем, само прасетата, да прощаваш, такова…
— Тъй — казва, — сурови си ги ям, защото огънят — кай — ги разваля. Променя им — кай — химическия и енергическия състав и ги прави — кай — по-мъчно смилаеми.
И това не бях чувал, и това научих! Бря, пуста наука, бря! Побърка ни хубавите момчета и вер селям!
Питам после поп Еня вярно ли е, дето го разправя.
— Вярно е — кай. — Не му знам — кай — каква вяра изповядва, съботник ли е, от жълтото братство ли е, ама и хляб не яде, а кълве житото като мисирек. Леля му Райна разправяла на попадията. Сурово го кълвял, или пък го топял в студена вода и го джвакал като дъвка, песоглавецът му с песоглавец! Сохрани боже!
Кръсти се попът и разправя, а аз се пуля насреща му и се чудя и мая.
— А бе какво се чудиш — обажда се Лъжлив Съби, — и бъзуняк яде момъкът, и млечък, и капикоса, и каквото му попадне. На моята нива — кай, — до гробищата, синора го е опасал като магаре до дъно. Ами! И тръне имаше тук-там, и тях ги няма.
Един ден — кай, — като гледал как сладко пасат конете люцерната в хаджи Дончовата ливада, да вземе да се намъкне и той, че да нагъва люцерна, да нагъва, додето му се издул коремът като на малко циганче, кога яде варени тикви. Щял да се пукне момъкът и да експлодира без малко.
Разтривали го, церили го, хеле му преминало.
— А бре, майка — думала му кака Деля, — ами че може ли тъй като добитъка?… Ами че хайде, да речем, прияло ти се е люцерна, ами че посоли си я малко, полей си я с оцет отгоре, че тогава! А то тъй на какво прилича?
Оттогава — кай — не е хапвал вече люцерна. Кощрава почна да нагъва и по-добре му е на момчето, заглади му се косъмът и брадата му по-честа стана.
— Ех, Събко — думам му, — смеем се ние и се подиграваме, ама знам ли? Както ми е тръгнало и на мене толкова време без работа, дали няма да се пиша и аз в неговата партия, че да тръгнем кооперативно да пасем по синорите. А?!

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Pink]  
Автор Pink (<>)
Публикувано28.02.14 23:55



— А бре, майка — думала му кака Деля, — ами че може ли тъй като добитъка?… Ами че хайде, да речем, прияло ти се е люцерна, ами че посоли си я малко, полей си я с оцет отгоре, че тогава! А то тъй на какво прилича?

There's someone in my head but it's not me


Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор kambam (татко)
Публикувано08.03.14 20:26



Честит 8 март на всички дами





Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор kambam (татко)
Публикувано27.04.14 13:51







Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Naturalist]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано15.05.14 12:16



Изглежда нормално - като тъпа американска позьорка. Вероятно дори и свирки не прави.



игоцлавя либя ирак циря ъкраина китаи цте одари по мацата

Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано16.05.14 14:14



Наскоро се срещнах с един приятел, когото не бях виждал от повече от година. Последният път като го бях видял, тежеше над 160 кг. (от тези бивши спортисти, които след като прекъснат спорта и започват да пълнеят) и тъкмо беше решил да става веган суровояд.

Сега е около 95 кг., в много добра форма, не можех да го позная!

Яде изцяло веганска храна - зеленчуци, плодове и ядки, дори два дена в седмицата не консумира храна.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор Naturalist (татко+)
Публикувано19.01.15 01:01



Има една малка подробност, която убягва на всички - Мисис Ларкинс не хапва нищо друго, което не е отгледала сама – без изключения и пие дистилирана вода. Дори и виното, което си позволява да пие от време на време, е направено от самата нея. Т.е. по-скоро тя не старее защото в тялото й НЕ ВЛИЗАТ стотиците отровни химикали, с които обработват

, не се излага на пестициди от , вино със сулфиди или ...

Редактирано от Naturalist на 19.01.15 01:11.



Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Caра]  
Автор finntroll73 (MeatEater)
Публикувано26.05.15 15:49



https://www.youtube.com/watch?v=LLaOIXXalK8


Фейк,измама...
You hit like a vegetarian..



Можеше да стана тревопасно,ама се запознах преди това с Дъновисти-вегетарианци.

Тема Re: Ставам веган суровояд,нови [re: Naturalist]  
Автор finntroll73 (MeatEater)
Публикувано26.05.15 15:51



Не е ли по-лесно изобщо да не се раждаш?
Ако ще живееш живот в безкрайни ограничения и сверяване на часовник..по-добре да те няма.
Че това живот ли е изобщо?
Наслада от живота..кога?

Можеше да стана тревопасно,ама се запознах преди това с Дъновисти-вегетарианци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.