Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нещо свежо...нови  
Автор Amitaba (tav)
Публикувано09.10.11 23:07





Редактирано от Amitaba на 10.10.11 00:01.



Тема Re: Нещо свежо... [re: Amitaba]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.10.11 09:15



Ох, мааайкоооо....


Най-кефи първият коментар: прочиташ първото изречение и талибанизираният малоумник те отказва и от по-нататъшно четене, и от гледане на клипа.

Секој што зел татарски пасош е одрод на македонскиот народ и не заслужува да гази по оваа македонска земја!

Тема Re: Нещо свежо...нови [re: Amitaba]  
Автор Moд (вere)Модератор (пристрастен)
Публикувано10.10.11 15:03



10x


Btw, При Карбовски преди 2 дни гостува един подобен тип - Иван Стойчев



Тема Re: Нещо свежо...нови [re: Kиpo]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано11.10.11 00:06



смех, смех, ама псевдонауката в Русия си е от колосален мащаб. Не като при нас - ялови опити за тревонасаждане.


А човекът като му гледам замаяната физиономия, май много прекалява с фитопродуктите, получени от ферментирали плодове. Ясно защо го тегли към вегетарианството.



Тема Re: Нещо свежонови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Amitaba ()
Публикувано11.10.11 02:02



Момчетааа, да бяхте включили малко мозъците преди да коментирате! Единият видял първия коментар, другият гледал физиономията на говорещия - и двамата готови с изводите.
Колко лесно правите заключения изцяло на база на предразстъдъците си. Имаш някакви емоционални спомени за предишни мнения на автора на темата, знаеш каква е тематиката на клуба, виждаш заглавието на клипа и това ти е достатъчно, за да включиш на автопилот и да изсънуваш съвсем реалистично как един фанатизиран вегетарианец защитава вегетарианството.
Веселба.





Тема Re: Нещо свежонови [re: Amitaba]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано11.10.11 09:53



доста са му объркани разсъжденията на човека. То и аз по тази логика да взема да запиша някакъв клип с малко биохимия, малко диететика и да го пусна в тубата.





Тема Re: Нещо свежонови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано11.10.11 11:00



Определено ще изглеждаш по-адекватен.

А когато се жениш, трябва да гледаш дали жената обича Бога и Църквата.


Тема Re: Нещо свежо...нови [re: Amitaba]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано11.10.11 20:57



Познавам един лекар - вегетарианец, който имаше конфликти със жена си заради храненето на детето им. Момиченцето е на годинка и нещо. Той не понася яйца и държи детето му също и да не яде яйца. Преди около два месеца стана ясно, че детето не е добре - не наддава на килограми, няма енергия, не е добре. Да оставим настрана, че не му дават месо - жена му също е вегетарианка, и няма нищо против да не му дават месо. Но когато виждаш, че нещо не е наред, не трябва човек да се съобразява с някакви "висши" идеали.

А относно финансовата и екологичната сметка - а, не! Той ми говори за свръхпроизводство, а в Африка гладуват.

Но за фикусите е прав!



Редактирано от Kaлoмaин на 11.10.11 21:00.



Тема Re: Нещо свежо...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор jiven ()
Публикувано23.10.11 17:14



според мен с децата е особено лесно: те нямат предразсъдъци и просто могат да изберат дали им е нужно месо или не. проблем с това имат родителите, които се опитват да им наложат своите принципи. то и аз тайничко се надявах детето да не поиска да яде месо, че да не се занимавам....

ама то се оказа супер месоядно: вчера изяде една пържола барабар с всичките и жили и тлъстини - нещо което за мен винаги е било чисто и просто невъможно, още от малка ми се повръщаше. или пък виждайки окървавена сурова пържола в магазина, се бута да я купува.
за да не упражнявам насилие над детето си, на мен ми се налага обаче да му давам месо. защото иначе щях да съм в същата позиция, която заемаха спрямо мен моите родители: насилваха ме да ям месо, въпреки че това ме отвращаваше и не изпитвах нужда.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.