Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Консумирам сурово месо,нови [re: huanji]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано12.09.11 09:32



Па и ешерихия коли.



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Консумирам сурово месо,нови [re: Black Wolf]  
Автор huanji ()
Публикувано12.09.11 19:35



О да, напоследък стана модерно.





Тема Re:Re: Консумирам сурово месо,нови [re: huanji]  
Автор !Roxana! (член)
Публикувано13.09.11 01:37



Според медицинските ми изследвания, съм напълно чиста от паразити, бактерии и всякакви други навлеци по червата и храносмилателната ми система.

Смея да твърдя, че съм по-чиста от други, даже според изследванията ми.

Отпада теорията за бацили, бактерии и други гащи непрани в пералнята с мръсните парцали.


За цел живот досега яденье, пиенье и серенье, досега да ме беше покосил некой коварен вирус, но не би. И вируси немамь, антибиотици спрех да зимам около 19 годишна, та досега, това са кръгло 25 години.


Та, 25 години яденье на сурово месо и сурогати, как не ме е ръгнало досега у гроба?





Тема Re:Re: Консумирам сурово месо,нови [re: !Roxana!]  
Автор huanji ()
Публикувано13.09.11 08:40



Е как, как, ами ветеринарите от ДВСК добре са си свършили работата, преди да пуснат месото за употреба. Както и трябва да бъде.





Тема Re:Re:Re: Консумирам сурово месо,нови [re: huanji]  
Автор !Roxana! (член)
Публикувано13.09.11 22:25



Аз имам особено мнение по въпроса.

Ветеринарите са едно на ръка, ама пазара, апа хората....

Когато дойдох в началото в УК, хабер си немах за какво става дума.

Ако требе да съм откровена, и тук ги газят гадости. Просто аз попаднах на свесни хора.

Заведоха ме при хомеопат, който първата й работа беше да ми изчисти организма. Какво извадих...след първите три дози малки бели хапченца....




Когато взех първото хапченце, всичко беше ок.

Взех и второто, след 24 часа, и пак нямаше каквито и да било признаци за каквито и да било смущения.

След третото хапченце, около 48 часа след като видях хомеопатката ми, какво почна да излиза от мен....чернилка!
Втресе ме, и лежах около 12 часа с много висока температура, тотално безпомощна на легло.


Повръщах черно, отделно изаках каква чернилка.....това с часове...така се изтощих....това повече от 36 часа....

После, брато, какви изследвания изкарах.....чиста като сълза! нема бактерии, нема вируси, нема тфа, нема онова!


Аз си поисках от хомеопатката ми такова чистене, ама то се и препоръчвало, като начало на хомеопатично лечение, плюс всичко останало. Ама аз не знаех това, и отидох с такива оплаквания при нея, и тя просто нали...всичко оправи, ама всичко...още с първите хапченца....

Оплаквах се от радиация, отрови, зарази, мръсотия...точно така го описвах.....в България ни отнесе Чернобил, мръсотии, зарази на всяка крачка, цигани, лекета....антибиотици не помагат...пила съм....не че съм живяла на антибиотици, ама се е случвало....и описах как съм живяла (снемат ти задължително анамнезия ли му казват, абе хистори на оплакванията...)


И ебах си, ето ме вече втора година след това, и фърча щастлива фтичка и здрава като камик

Минавам на проверочни, ама след първия случай, проблеми не съм имала...явно всичките ми проблеми ДО ЕДИН са били от отрови, радиация, бацили....


Това го казвам умишлено тук, за да предупредя хората: не се шегувайте с тея неща!

Конвенционалната медицина е безсилна, и най-често вреди...абе зависи, ама за нормален здрав човек....не му требе конвенционална медицина.....


Ако попаднете на добър хомеопат, стискайте палци и се молете да ви е приятел!

Невероятно усещане е да си здрав!



Тема Re:Re:Re: Консумирам сурово месо,нови [re: !Roxana!]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано14.09.11 16:00



Така е, медицината не е за здравите хора, за тях е профилактиката. А за всички останали - Дарвин.



Тема Re: Консумирам сурово месо,нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано16.09.11 19:15



и от недобре измити плодове и зеленчуци също някой друг метил не ти мърда.

О, рискове винаги има. Просто човек трябва да се пази, другото е Божа работа...

Аз с моите котки не изключвам вероятността да имам Токсмоплазмоза... И те крият рискове както суровото месо. Но прекалено много ги обичам и поемам този риск...



Тема Re: Консумирам сурово месо,нови [re: Black Wolf]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано26.11.11 15:58



Извинявай , може ли да посочиш от къде почерпваш тези премъдри данни????

Моята тиха лудост-



Тема Eскимосите - продължителност на живота [re: kiko64]  
Автор Moд (вere)Модератор (пристрастен)
Публикувано27.11.11 02:50



Да, интересен въпрос.
Понеже и мен ме заинтересува, се разрових в архива на клуба, където същият посетител е дал малко подробности:


"... ескимосите, които се хранят изключително с месо и живеят при нечовешки условия, в миналото са били по принцип дългалетници.
Археологическите проучвания на чов. останки в Северна Америка (вкл. намерините "блатни мумии") сочат, че средната продължителност на живота в предколумбовата епоха е била ок. 70 год. (по това време в Европа е била ок. 40 год.)
"

Това звучи интересно, но го срещам за първи път като данни, досега съм срещал различни, трябва да се провери...



Тема Re: Eскимосите - продължителност на животанови [re: Moд (вere)]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано27.11.11 06:40



Глупости на търкалета. Средната продължителност на живота в момента единствено в Япония може да е около 70 (едва ли), а в древни времена това е просто невъзможно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.