Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Какво му трябва на човек.нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор !Roxana! (минаващ)
Публикувано19.08.11 11:11



Е, всеки си е башка луд.... щом ти харесва.....тогава ще ти хареса много в УК, щото има много запазени ама абсолютно запазени крепости, стени и цели градчета на гарнизони от времето на Цезар даже. Още съществуват и се експлоатират римски бани, трябва да го видиш това. Хората и досега се къпят в тях....


Друго си е да живееш в богата държава, която се грижи за нещата си....ако знаеш какви пари се пръскат, и ще ти отмилее римския живот






Кога ще го видиш това в България? всеки се надпреварва да открадне и да заграби....еле мафията, как не се е сетила досега да си купи крепост и да я реставрира, всичките построиха бетонни кошмари ..... е, това е да си имаш мафия, какво да очакваш от тъпунгери, национално освидетелствани за малоумие?



Тема Re: Какво му трябва на човек.нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор !Roxana! (минаващ)
Публикувано19.08.11 11:12



Нямам шеф, за твое сведение




Сама съм си шеф, и сама си движа бизнеса, ха сега да те видя



Тема Re: Какво му трябва на човек.нови [re: бeз ycилиe]  
Автор !Roxana! (минаващ)
Публикувано19.08.11 23:48



Ми като спарми, да спарми качествено с рецепти, иначе Джумблито къш, и това е!

Като не е вегетарянка и не се интересува от вегетарянство по клуба, а само се заяжда с мен, къшшшш! дирско правило, ако искаш ритай! пиши на Киро, дано ти обясни защо правилата са важни и защо ги има, по=скоро той знае защо ги няма, ама това не е мой проблем!




Киро, защо правилата на дир не важат за Джумблето? я кажи сега, да разбереме защо правилата на дир са толко липсващи и избирателно прилагани?



Тема Re: Какво му трябва на човек.нови [re: Kиpo]  
Автор !Roxana! (минаващ)
Публикувано19.08.11 23:55



ТиебасЪрматазадръстена, не се ли насра досега от анално ебане? дейба твойта краставица изкривена, по средата щта прошнуровам, ти разклатя туматките отстрани, смотано коупеуе миризливо .....




Утре да си провериш ушите, каква слуз тече оттам....ебала съм те отсекаде! дейба твойта маммица...и кокошките ти селски дейба.....магданоза ти от корен дейба...два листа да пуснеш от зор та да ейба от корен и от разстояние.....



Тема Моля модераторанови [re: !Roxana!]  
Автор huanji ()
Публикувано20.08.11 08:51



да не трие този бисер. Ще си водя записки.





Тема Re: Моля модераторанови [re: huanji]  
Автор Moд (вere)Модератор (ентусиаст)
Публикувано20.08.11 09:03



Нямаш грижи... то на какво не сме се нагледали в Дир-а... нищо не ме очудва вече.





Тема Re: Моля модераторанови [re: Moд (вere)]  
Автор huanji ()
Публикувано20.08.11 10:35







Тема Re: Моля модераторанови [re: Moд (вere)]  
Автор !Roxana! (минаващ)
Публикувано20.08.11 17:29



Съжалявам, Мод, ама Киро ми е забранил достъпа до клуба за псувни.


Е, каде тогава да го напсувам? официално? по правилата?




Кат не дава и да го псувам.....ебала съм гу у миризливата сапунерка....


Киро мре да го наеба ...та не му е толко зле, че съм го напсувала, да му прудупча косматите кокосови орехчета



Тема Re: Моля модераторанови [re: !Roxana!]  
Автор Moд (вere)Модератор (ентусиаст)
Публикувано20.08.11 19:46



Aйдee..





Тема Re: Какво му трябва на човек.нови [re: !Roxana!]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано22.08.11 11:17



верно е, тука всеки археологически обект се унищожава. Хората не могат да вденат, че не намирането на сребърни монетки ще им оправи положението, а културното развитие на региона. Което става с проучване и експониране на запазените археологически паметници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.