Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 24.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Интелигентните хора знаят какво да правят.  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано10.04.10 14:01



Преди малко с радост научих от братовчедка ми, че бившите (вече от година) собственици на ресторанта на "Алабин", които са двама братя, си продали ресторанта, с парите си купили местенце с къща в някакво село в Родопите и живеят изцяло от био-продукция - сами си отглеждат храната, вегани са, също и поръчват някакви добавки от чужбина (доколкото разбрах, има примерно някакво водорасло, съдържащо всички есенциални аминокиселини, забравих му името).

Ще ми е много интересно да ги видя лично, с единия се познавам много добре от години покрай факта, че им бях редовен клиент в ресторанта. Но това е пример на модерно мислещи съвременни хора, интелигентни и освен това - вегани-суровоядци. Със сигурност много неща мога да науча от тях.



Тема Re: Интелигентните хора знаят какво да правят.нови [re: бeзпътeн]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано10.04.10 17:00



Психопати има всякакви. Аз днес се занимавах с убийства на животни. Тоест обработвах си ябълките, ама някакви охлюви се *** в тревата, даже тройки си правеха - снимал съм за доказателство. Поне 5-6 настъпих. За сметка на това спасих две калинки от удавяне.

Най-важното е невидимо за очите.


Тема Re: Интелигентните хора знаят какво да правят.нови [re: Изyмeн]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано10.04.10 17:30



Психопатия е по-скоро да живееш в градски условия, да дишаш мръсния въздух, консумираш отвратителните продукти и да ти харесва.

А това, което тези хора правят, си е проява на здрав разум.



Тема Re: Интелигентните хора знаят какво да правят.нови [re: бeзпътeн]  
Автор kambam (татко)
Публикувано10.04.10 18:19



Браво, радвам се за тях


Дано им е хубаво и щастливо на село.
Лошото е че като си израснал в града и приятелите ти са там и трудно се местиш ...

Редактирано от kambam на 10.04.10 18:20.



Тема Не бързай...нови [re: бeзпътeн]  
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано10.04.10 21:04



... да се радваш. Изчакй година, ако издържат, значи са си намерили мястото. Виждал съм много присадени селяни, повечето не издържат на работата, която се разминава с романтиката. Има и други фактори.

Човек се бори там, където е бойното му поле, а не да живее с илюзията за къщичката в планината. Щото в момента ли живее или в някакъв евентуален бъдещ момент?



___________



Тема Re: Интелигентните хора знаят какво да правят.нови [re: Изyмeн]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано10.04.10 21:22



Охлювите са двуполови. Дай снимков материал за тройката иначе не вяврвам.





Тема Re: Не бързай...нови [re: mo32]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.04.10 21:23



Къщичката е много разпространената романтика в мечтите на някои хора. Въпросът е че изисква доста солидна осигуровка.



Защото ще си произвеждаш храна, но живота не е само хранене...




Тема Re: Интелигентните хора знаят какво да правят.нови [re: *Paл*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.04.10 21:24



Хермафродити са, но се "скачат", това е сигурно.






Тема Re: Не бързай...нови [re: huanji]  
Автор -TOШE- (момец)
Публикувано10.04.10 22:39



Доколкото знам семейството на собственика на ресторанта имаше от доста отдавна хлебопекарна в Княжево. Човека си има пари и си идва и в София и ходи където му се ходи. Иначе беше пътувал доста из повечето страни на изток доста млад. Там не са някакви отшелници.

Аз бих направил същото. Ако имам достатъчно средства, за да не работя, нямаше да живея в апартамент в София.



Тема Re: Интелигентните хора знаят какво да правят.нови [re: бeзпътeн]  
Автор -TOШE- (момец)
Публикувано10.04.10 22:48



Никога не съм рабирал манията за суроводство. Какво може да му навреди един печен картоф или сварена царевица на човек. Според мен, който мисли че може да му навреди или е неправилно да яде сварена и печена храна вече се е повредил. Иначе приемам веганството като приемлив начин на хранене, но суровоядството ми се струва някакво прекалено вманиачаване, от което ползата е нулева освен в представата на някой.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.