Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 06.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Часът на Земята и етикетът "био-стока"нови [re: Kaлoмaин]  
Автор jiven ()
Публикувано14.04.10 10:05



и аз така, начи не е заради такива като нас ;)


сега остава Изумен да ни обясни какво е познание



Тема Re: To по-вероятно е обратното!нови [re: Цap Изpoд]  
Автор jiven ()
Публикувано14.04.10 10:07



капиш

гледам да стоя настрани от такива дето блъскат така или инак, а то имало защо



Тема Re: Часът на Земята и етикетът "био-стока"нови [re: Kaлoмaин]  
Автор jiven ()
Публикувано14.04.10 10:15



мда, и аз се поразрових - ами на порасналото дете му е станало ясно, че не може да промени особено ситуацията, макар и да е посветила живота си дотук на това, просто защото тези решения не се взимат от обикновените хора, а на друго ниво.... там където наистина има защо да плачеш нощем, ако наистина такава беше човешката природа...
то това е и основната критика към тези мероприятия като часът на земята - че са само безполезно замазване на очите и аз съм съгласна :)



Тема Re: Часът на Земята и етикетът "био-стока"нови [re: jiven]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано08.05.10 14:28



има една червена олющена леща, която се сварява за 15 минути - аз я слагам навсякъде където може да се сложи ориз примерно

Аз пък съм така със сиренето, слагам го в какво ли не...





Тема Re: Спокойно...нови [re: jiven]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано08.05.10 14:36



Все пак аз предпочитам да я избягвам - в знак на протест срещу това, че заляха пазара с генно-модифицирана соя и де факто ни лишават от избор.

Просто няма да позволя да печелят на мой гръб, като ми пробутват този боклучав продукт...

Не мисля, че някой се е приспособил като примерно е станал 150 кила и е болен от какво ли не, говоря по принцип, не конкретно за соята.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.