Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Благодарности и от мен!нови [re: mo32]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано30.03.10 14:32



Земеделието си съществува от хилядолетия, а пръскането с отрови - от десетилетия. Хората са се изхранвали и някои продължават да го правят, без да прибягват до отрови.

Пак да ти напомня - израстнал съм със селска продукция, понякога и съм участвал директно в труда, така че представите ми за селския начин на живот не са наивно-романтични, а съвсем реални.



Тема Re: Благодарности и от мен!нови [re: mo32]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано30.03.10 14:34



А за трудолюбие не ми прави намеци точно ти, щото ми е ясно колко си постоянен в тренировъчния процес например.



Но ако ще трудолюбието да е проблемът, или многото време, което изисква една ферма за обгрижване - ами нима е невъзможно и тук трудът да се роботизира напълно!? Био-земеделие, ориентирано към крайния потребител и изцяло роботизирано!





Тема Argumentum ad hominemнови [re: бeзпътeн]  
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано31.03.10 09:48



Добре, добре, съгласен съм, признавам, че си от няй-чист селски произход. Само спри да ме разобличаваш. Заклевам се, виждал съм мазоли от селския труд по ръцете ти.
Дори ще призная, че познавам човек, който може да се закълне, че е присъствал на твоето раждане, което е било на нивата!



___________



Тема Re: Argumentum ad hominemнови [re: mo32]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано31.03.10 10:50



OK





Тема Re: Благодарности и от мен!нови [re: бeзпътeн]  
Автор kambam (ollǝɥ)
Публикувано31.03.10 16:48



Хехе, представям си


Стоя си на масата в двора и с едно дистанционно командвам бръмчащи роботчета да носят череши, да копаят лозето, да засяват дървета, някой да измие басейна, да почисти масата от трохи ...

Всъщност най-добре това да са био-роботи, които да могат да се разможават сами - за да не изискват грижи като се счупи някой. Трябва да има и механизми за контролиране на популациите им - роботи които изяждат счупените и развалените.



Тема Re: Благодарности и от мен!нови [re: kambam]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано31.03.10 19:39



Това с роботчетата може би не е толкова далече.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Благодарности и от мен!нови [re: Изyмeн]  
Автор kambam (ollǝɥ)
Публикувано31.03.10 22:14



Не знам кога ще дойде времето хората да правим нещо за удобство но да не работим по 8 часа на ден заради това нещо





Тема Re: Благодарности и от мен!нови [re: kambam]  
Автор lilava (sol )
Публикувано31.03.10 23:13



С биопроизводство няма как да се случи обаче



Science flew man to the moon, religion flew man into the twin towers.

Тема Re: Благодарности и от мен!нови [re: lilava]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано31.03.10 23:40



няма да се случи докато си наемен работник и си в левите потоци. Такава е системата.





Тема Re: Благодарности и от мен!нови [re: kambam]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано01.04.10 08:02



Няма невъзможни неща!

Точно в тази насока - НТП - фантазиите играят възможно най-добрата роля!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.