Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 24.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Д-р Хироми Шиния за месото и протеиновите диетнови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано02.10.09 08:33



Ами че те препоръчват точно това, за което говорим с Мо.






Тема Re: Д-р Хироми Шиния за месото и протеиновите диетнови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.10.09 10:54



Не сте много тъпи. Само малко.





Тема Re: Д-р Хироми Шиния за месото и протеиновите диетнови [re: бeзпътeн]  
Автор Amitaba ()
Публикувано02.10.09 20:28



Съгласен съм, че ако се прави рядко не вреди, а по-скоро е полезно. Промиването на дебелото черво имам предвид.





Тема Re: Д-р Хироми Шиния за месото и протеиновите диетнови [re: huanji]  
Автор mo32 (изотзадзе)
Публикувано03.10.09 11:38



Явно не си гледал поредицата за "Хищникът" (Predator) - там гадинките бяха месоядни, а кръвта им киселинна. И това ако не е доказателство!



___________



Тема най-интереснотонови [re: бeзпътeн]  
Автор kambam (ollǝɥ)
Публикувано04.11.09 10:53



Купих си книгата, благодаря за препоръките!


За мен най-интересното е това което казва още в увода:
"Изследванията ми сочат, че изблик на положителна емоционална енергия, предизвикан от любов смях и радост, може да стимулира нашата ДНК да произведе водопад от първоначалния ензим..."
А по-нататък слага щастието на първо място, преди другите препоръки за дълъг и щастлив живот



Тема Re: най-интереснотонови [re: kambam]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано04.11.09 11:51



Може и да има нещо вярно, като се има предвид колко болести са на нервна основа. А може дори да се окаже, че всяко едно разболяване има психологическа причина.



Тема Re: най-интереснотонови [re: kambam]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.11.09 16:59



Виж това, страница, която ми показаха днес:





Тема Re: най-интереснотонови [re: бeзпътeн]  
Автор kambam (ollǝɥ)
Публикувано08.11.09 19:54



Да, това го четох преди време, интересно е :)



Тема Re: най-интереснотонови [re: kambam]  
Автор stani__m (новак)
Публикувано09.11.09 13:14



даже предлага Кока Кола - симпатяга
нещо не ми харесват теории, които включват неуловими и неизмерими, съответно с трудно противодействие, елементи
животните се стресират многократно повече и постоянно, ако беше толкова сложно, нямаше да има един жив организъм
а това, че пренебрегва значението на това какво ядеме и пиеме, ме учудва



Тема Re: най-интереснотонови [re: stani__m]  
Автор Amitaba ()
Публикувано09.11.09 20:23



В отговор на:

животните се стресират многократно повече и постоянно



Животното преживява емоцията за момента и забравя, когато причинителят на стреса изчезне. Човекът има психоогически (умствени) стереотипи, към които се придържа (като например концепрция кое как "би трябвало" да бъде) и това води до удължаване и постоянно вътрешно възпроизвеждане на конфликта. Хората имат много повече здравословни проблеми от животните именно поради усложнената си психика (и за съжаление нездрава).


В отговор на:

ако беше толкова сложно, нямаше да има един жив организъм



Странно, колко "просто" очакваш да бъде? Традиционната медицина има ли решение на проблема с рака? Кой печели от традиционното и узаконено псевдолечение (напр. на рака)? А от вътрешното самолечение?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.