Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Изроди!!!нови  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано30.07.09 23:51



Как е възможно да има такива изверги, умът ми не го побира...







Редактирано от Aмpитa на 31.07.09 00:07.



Тема Re: Изроди!!!нови [re: Aмpитa]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано31.07.09 01:45



На мен умът ми не го побира как може да има такива изроди:


А ти за някакви животни си се загрижил, мизантропе.



Тема Re: Изроди!!!нови [re: Aмpитa]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано31.07.09 07:28



Лоша работа...




Тема Re: Изроди!!!нови [re: Aмpитa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.07.09 08:24



мда, аз като ходя по планини често пия от реките, кой урод е хвърлил труп във водата?






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Изроди!!!нови [re: zaphod]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано31.07.09 08:30



Аз веднъж пих от планинско поточе с труп на змия вътре, ама ей ме на - жив и здрав.





Тема Re: Изроди!!!нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.07.09 08:44



нищо не е, аз пък вчера ядох труп на свиня






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Изроди!!!нови [re: zaphod]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано31.07.09 08:48



Аууууу! Холли пиг! Тхис ис сакрилидж!





Тема Re: Изроди!!!нови [re: Aмpитa]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано31.07.09 09:24



Да, никакво уважение към брата мечка... как са го захвърлили в реката - пълни изроди!
Вместо да му попеят, да му благодарят, че е дал тялото си, да му окачат черепа на дърво със съответната украса, до погребат костите по съответния начин, че да се прероди... Абе варвари!



Ама може мечката да е човекоядна и да е излапала преди това 3-4 невинни дечица от близките села...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от BlackWolf на 31.07.09 09:25.



Тема Re: Изроди!!!нови [re: Aмpитa]  
Автор lila_va ()
Публикувано31.07.09 13:09



Отвратително


Но някак много показателни са коментарите в темата - на никого не му пука, за съжаление



Тема Re: Изроди!!!нови [re: Aмpитa]  
Автор Amitaba ()
Публикувано31.07.09 14:24



Това нищо не е. Плреди няколко години гледах някакви клипчета в интернет, та после няколко седмици/месеца бях разстроен от видяното. Едни еноти ги деряха живи като преди това ги хващаха за задните крака и им удряха главите в земята, за да се зашеметят и да не хапят, докато им свличат кожата. После ги одираха, така че оставаше само малко кожа на лапичките. Имаше кадри с едно вече одрано живо животинче. Кървеше, не можеше да мига, защото нямаше клепачи, само гледаше и беше странно озъбено, защото нямаше и устни, а после отпусна уморено глава. Имаше стотици клетки с полярни лисици и други животни с ценена кожа, които ги очакваше същото. А на една лисица й стъпваха по главата и на врата, за да се позадуши и да спре да се съпротивлява толкова енергично на живото дране. Онова животинче толкова кротко гледаше, живо одрано. И беше още живо и в съзнание. Тихо страдаше. И това се случва с десетки, може би стотици животинки всеки ден. Труповете на одраните дават за храна на все още живите хищници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.