Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Изроди!!!нови [re: Изyмeн]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано10.08.09 14:50



Това, което пишеш, са някакви съвсем откъснати от реалността предположения. Лъвът ще нападне всякак човек - и в лице, и в гръб, без да се замисля изобщо.

Едно е да си гледаш котенца и да си фантазираш за лъвовете, съвсем друго е да се изправиш очи в очи с лъв, тигър или мечка.



Тема Re: Изроди!!!нови [re: Изyмeн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 15:23



Лъвът го нападна в гръб, иначе едва ли би се осмелил.


Ти лъвовете за рицари ли ги имаш?



Тема Re: Изроди!!!нови [re: бeзпътeн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 15:27



това със слона беше яко брутал, но на животното явно му е дошло до гуша да опресират и кичат с разни парцали. Животните не са за игра и маскаради и не бива да очакваме да се съобразяват с нас.



Тема Re: Изроди!!!нови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.08.09 15:37



Буквалист.



Оттде да се сетя, че има и лъвове...




Тема Re: Изроди!!!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Amitaba ()
Публикувано10.08.09 16:18



Добре де, по-лесно е, исках да кажа.





Тема Re: Изроди!!!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано10.08.09 16:35



Пробвай същото с куче - до момента в който го гледаш си в относителна безопасност. Когато му обърнеш гръб и покажеш страх ще те нападне. Имах една случка с доста голям ротвайлер. Кучето стоеше и ме гледаше, а аз го погалих по главата. Опита се да ме захапе, но успях да си отместя ръката навреме, след което не помръднах от мястото си, а кучето не се опита да ме ухапе отново. Убеден съм, че ако бях се опитал да избягам щеше да ме ухапе.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Изроди!!!нови [re: Изyмeн]  
Автор Amitaba ()
Публикувано10.08.09 16:41



Повечето диви животни в Африка са свикнали с колите и не им обръщат внимание, но не биха допуснали човек без кола да се доближи до тях. Ясно е какво следва като слезе от колата на 2 метра от лъвовете. Чудя се на тоя къде му е бил акъла... и имал ли е изобщо.



Тема Re: Изроди!!!нови [re: Amitaba]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано10.08.09 19:55



Аз преди няколко дни хванах една змия за опашката, ама това си е напълно премерен риск, поне доколкото смятах змията за смок.

Не успях да я снимам повече, че избяга, но някой може ли да ми каже каква е?



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Изроди!!!нови [re: Изyмeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.08.09 20:54



Какви са цветовете, че не се вижда добре и в кой регион е.




Тема Re: Изроди!!!нови [re: huanji]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано10.08.09 21:23



Пловдив, отдолу е жълта.

Най-важното е невидимо за очите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.