Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 06.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Изроди!!!нови [re: huanji]  
Автор Amitaba ()
Публикувано05.08.09 13:59




Не знам, аз моята не съм я пренасочил и не мога да съм сигурен как е. Все пак има разлика между 1) умствена фиксация върху секса и удоволствието от него и 2) естествен и спонтанен поток на живота в тялото.



Тема Re: Изроди!!!нови [re: Kaлoмaин.]  
Автор Amitaba ()
Публикувано05.08.09 13:59



Тези, които са го направили са богати, щастливи и без здравословни проблеми.

Мислиш ли?



Тема Re: Изроди!!!нови [re: mo32]  
Автор Amitaba ()
Публикувано05.08.09 14:03



Аз ще допълня, че основно исках да направя разлика, че импотентността е увреждане и няма общо с пренасочването на сексуалната енергия. Има разлика между липса на либидо и използването му за нещо друго.

Прав си, така е. Наистина има разлика. "Импотентен монах" не ми звучи добре, някак не се връзва. Аз пък исках да акцентирам, че това, което се смята за импотентност и се нарича така от общество, покланящо се на удоволствията, понякога всъщност не е.



Тема Re: Изроди!!!нови [re: Amitaba]  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано05.08.09 14:22



Така излиза от предположението на Зейфод.





Тема Re: Изроди!!!нови [re: бeзпътeн]  
Автор Amitaba ()
Публикувано05.08.09 15:56



Дали корените на това увреждане не са психологически обаче. Ако са такива, то и импотентността е мнима.

Понякога са си чисто психологически, но защо да е мнима?
И корените на заекването са психологически, но то си е заекване.





Тема Re: Изроди!!!нови [re: Amitaba]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.08.09 16:02



Защото може да е по самовнушение. Ако един човек да кажем веднъж или два пъти не му е станало, после се е депресирал болезнено и си го "запрограмира" така да се каже, то може и да стане "импотентен". Или тази "импотентност" да се дължи на прекалено голямо нервно напрежение, притеснение и т.н.

За съжаление тялото никак не е предпазено от какви ли не вредни влияния на разстроената психика.

В такива случаи да кажеш "импотентност", означава да не видиш корена на проблема, който съвсем не е сексуален, а психологически.



Тема Re: Изроди!!!нови [re: Kaлoмaин.]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано05.08.09 16:58



че кой говори за тях, аз говоря за вас. ония не ги знам дали са щастливи до отегчение богаташи или озлобени от недоеб бедняци, но вие не сте щастливи и се мъчите малко поне да се ощастливите вярвайки че ония са нещастни






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Изроди!!!нови [re: бeзпътeн]  
Автор Amitaba ()
Публикувано05.08.09 19:52



Прав си, но това важи за всички "заболявания", а не само за т. нар. импотентност. В повечето случаи, когато се поставя диагноза, не се вижда проблема. Иначе нямаше да има диагнози като диабет, рак, хипертония и т.н. ако се виждаха корените, а не само симптомите. Затова казвам, че те са го нарекли импотентност и то си е импотентност, и се знае, че корените често са чисто психологически (освен ако не е преумора или липса на енергия).



Тема Нови разкрития по случая с бракониерския лов...нови [re: Aмpитa]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано06.08.09 09:21





"Нови разкрития по случая с бракониерския лов на мечки в Пирин

При повторна проверка край село Влахи, на мястото на намерената убита мечка са открити нови данни със следи на малко мече.

При повторна проверка край село Влахи, на мястото на намерената убита мечка са открити нови данни със следи на малко мече.

Мечката се е движила по северния бряг на реката. След фаталния изстрел е пробягала около 20 метра по стръмен песъчлив склон, където е оставила ясни следи. Губейки сили е тръгнала обратно и се е свлякла в копривите близо до брега на реката.

При по детайлно оглеждане на следите, са били намерени отчетливи следи с по-малки размери. Вероятно мечката е била с поотраснало малко. "



Тема Re: Изроди!!!нови [re: mo32]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано06.08.09 09:29



Какви ще са последствията ако кастрират един мъж, а в другия случай му отрежат главата?

Докато човек е жив независимо потентен или не може да направи много неща от себе си... Както и да бъде полезен на други хора...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.