Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: чухте ли венови [re: Пътyвaщия]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано28.03.13 02:22



Там е работата, че точно специалистите от австралийската здравна служба искат да и направят днк изследването а пък тя не ще... не виждала връзка начи... що трябвало да и правят изследвания след като цялата информация можели да намерят в книгите и... няма що да казвам че там не се споменава за никакви изследвания... твърдение висящо из белите страници и описание коя верига за кво била на кое равнище от еди коя си астрална енергия... ако днк специалист откриеше не 12 ами поне три вериги и разгадал кода на третата щяха веднага да го бучнат в челото на ранглистата с нобелови награди по медицина...

За до луната не можеш да стигнеш със совалка щот двигателите и са слабички. Даже за по-висока орбита ти трябва нещо по-мощничко... А как се разбира, че луната няма атмосфера може да се установи и с подръчни средства от двора докато си хапваш стек... прост сравнителен анализ за атмосферно хало и си готов с доклада... всяка среда пречупва светлината по някакъв начин... сравняваш светлинни потоци от близки звезди или слънцето спрямо диска на луната или дори тъмна светла част и можеш да изчислиш колко е гъста атмосферата на луната... нула... ъъ-ъ... тоест няма такава...



Тема Re: чухте ли венови [re: Пътyвaщия]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано28.03.13 02:40



Тва ми напомня на един анекдот...

- Докторе! Бременна съм от извънземен.
- Как разбра че е извънземен?
- Ами той ми каза.

Някакъв достоверен източник, че не е яла 4 години?! Ами тя казала...
Преглеждала си очите на лекар... айдее-е... да ходиш на преглед и да си моделираш синдрома на мюнхаузем е едно... а да си под пълен лекарски контрол е съвсем различно нещо... Или поне подробен анализ от аутопсия може би?! Някакви фотоклетки? Брахман клетки? Кондензатори... Оптични влакна вместо очни неврони?! Квото и да е странно нещо?!...



Тема Re: чухте ли венови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано28.03.13 04:27



Интересно... ми е... ти какво му каза?... освен адреса де...



Тема Re: чухте ли венови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор Пътyвaщия (ще се върна)
Публикувано28.03.13 13:45



А ти, можеш ли да го прецениш това за атмосферата или пишеш заучени неща? Малко хора го могат. То, ако всеки можеше всичко, науката щеше да замре...

Ако се отнася за България, и аз не бих се подложил дори на най-прости изследвания, по простата причина, че при мас, труповете излезли от болница не се разследват. Още преди да започнат изследванията, докторът ще си заучи репликата за изявлението "Ако ядеше, щеше да издържи! Хаха!".

Ами, изглежда майка й на онази е казала, че дъщеря й не е яла 34г.
А аутопсия вероятно им, щом са разбрали, че е умряла от сърце...

Всъщност, ти защо мислиш, че е нужно да има някакви физически мутации за да се храни човек от слънчева енергия? Защото микой не го е открил за всичките (около) 20 000 г. откакто го има чвека ли?

Не мисли, а чакай!


Тема Re: чухте ли венови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано28.03.13 16:21



с оглед на това, че той шофираше, а такива хора е най-добре да не бъдат изнервяни, за да не направят някой инцидент на пътя, само му се усмихвах и кимах съчувствено.





Тема Re: чухте ли венови [re: Пътyвaщия]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано31.03.13 06:32



Аха... отиват армстронг и олдрин на луната и ги питат от хюстън... Ае има ли атмосфера на луната?...
Армстронг маха шлема си и... Олдрин казва... ами няма...

Астрономията ми е хоби от хлапе и мога... Но това с атмосферата на луната го дадох като пример за основния принцип в науката... всяко научно откритие е доказуемо... тоест откривателя му го доказва, а независими източници и желаещите заинтересовани проследяват това доказателство и повтарят експеримента с гарантиран успех... На тази база се основава не само химическата индустрия... щот ако доказателствата са изсмукани от пръстите, няма да получиш сярна киселина ами да речем боза, че и по-зле... а пък динамита ще вземе да гръмне в ръцете ти или пък ще можеш да го ползваш за хот дог... което е неприемливо...
Така че всеки може да проследи... ако не го мързи да чете или да експериментира... как точно се прави сярна киселина или как се намира повърхнина на сфера... или как се храни тоест снабдява с ЕНЕРГИЯ клетката... всякакви видове клетки... от които се съатои нашия организъм...

А това с въпроса защо смятам, че са необходими мутации... кефиш... все едно да питаш отде зная че колата ми върви с бензин... ами може да върви и с кундалини на хималайски монах просто още никой не го е открил това...

Всъщност огромния масив от енергия за човешкия организъм а и за всеки организъм с централна нервна система е... процеса на окисление... тоест кислорода... Да си забелязал някой от слънцекльопачите да не диша?!... Накратко биохимичните процеси в организма са известни... А понятието лапам слънчева енергия, че и изцепки само за светлината има... означава много малко защото енергията на слънцето попаднала на единица площ от човешкия организъм НЕ може да достави необходимата енергия за тялото. Просто е прекалено малко... А гледането няма как да покачи енергоприлива... От там цялата ситуация е недоказуема... а от там и закучена... защо е закучена ли?!... ами все едно да кажеш... винаги когато ям храна с надпис на чинията суизеър се оказвам в Женева само за два часа... Много е важно начи да поглъщаш кльопачката точно от чиния с такъв надпис... за всеки нормален човек е ясно, че ще стигнеш в женева за два часа не заради надписа и телешкото задушено в чинията, а защото си се качил на самолет... но все има мъдреци дет ще попитат дали не сме чували и за летящи чинии...



Тема Re: чухте ли венови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор Пътyвaщия (ще се върна)
Публикувано31.03.13 11:53



Нали не очакваш мацката, дори да знае добре как се изследва ДНК, да застане зад микроскопа и сама да си направи изследването?
Ти, като знаеш как се прави боза или как се духа стъкло, защо си ги купуваш от магазина?

Колата може да върви и с водка.



Ти ми говориш за слънчева батерия, а аз разбрах друго - като зяпаш Слънцето, енергията отива някъде си, възбужда еди коя си жлеза и тя произвежда в по-големи количества веществото което подхранва и подмладява клетките. (дай си назад върха на езика, до мястото където небцето ти става меко и натисни там с език! ще усетиш вкуса на някакъв секрет "божествената Амрита" - уж подмладявал клетките...).
Друг вариант е, че енергията отваря чакрите, почиства енергийните канали и започва да тече свободно през тялото, дори без да гледаш Слънцето (след като приключи настройката), а част от тази енергия, подхранва директно клетките като мине през тях... Не да чакаш да си набавиш енергията през кожата като слънчева батерия, а да я "попиеш".

Както и да е - последната седмица няма никакво слънце и няма как да правя каквито и да е опити (всъщност, има (аз съм хаотист и ще измисля нещо) но е и студено и не ми се стои на терасата...

Не мисли, а чакай!

Тема Re: чухте ли венови [re: Пътyвaщия]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано01.04.13 02:25



Очаквам булята... като говори какво е днк-то и да знае за какво иде реч... особено като става дума за нещо за което очевидно никой друг не е информиран като примерно днк змей от 12 вериги... Ако няма изследване свое или чуждо... що плямпа?!... Със същия успех може да описва флората и фауната на шестата луна на петата планета обикаляща около алдебаран... Само че тогава си е фантастика... ама тя не го представя като фантастика а като риалити шоу...

Колата може да върви и без нищо в двигателя... ама или ако е по нанадолнище или е качена на влекач... Но ако смятам да ми върши работа и наливам гсм... а не хималайски монаси препили с водка...

Все трябва да си чувал понятието енергомаса, което си е двете страни на една и съща монета... И така... възбудила се жлезата... гот... и отде взема материала за това произвеждано вещество?! Отнийде щот енергомасата на слънчевите лъчи достигнала човешката повърхност е недостатъчна дори и при сто процента възприятие на всички попаднали стойности... въпреки че ако беше сто процента, то тогава човекът щеше да стои като дупка в пространството...
Паротидната жлеза си е паротидна жлеза и отделяния секрет хич не се нарича амрита (в медицината) и въобще не е божествен... освен за шаманите от танганайка предполагам...
А тва за чакрите направо изтрепа пингвините из облаците... остана сега да споменеш за забиващото въздействие на иконата на свети георги, косъма от брадата на мохамед и мъдростта на лилавите рептилоиди на пембени болинки от алдебаран и съвсем затваряш енергийния кръг на разбирането...

Слънчева или неслънчева батерия... принципа е един и същ... получаваш енергия, а за да я попиеш ти трябва акумулатор (не става дума само за оловно-киселите)... а примерно като митохондриите каквито ползват клетките, ... тоест биохимични... Ала, за да има какво да попиеш в акумулатора първо трябва да получиш повече отколкото ползваш... а директната енергия от слънцето определено не е достатъчна дори за насъщни нужди, камо ли и да я складираш...



Тема Re: чухте ли венови [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор Пътyвaщия (ще се върна)
Публикувано01.04.13 11:59



Както ме затапиха веднъж: "Не всичко логично е вярно!".
От научна гледна точка, и от лични разсъждения... може да ти звучи невъзможно, но докато не опиташ, няма как да си сигурен.

Аз имам много свободно време (въпреки, че въпросните упражнения не изискват много време) и нямам нищо против да го позапълня с глупости. Поне пърхотът и хемороидите ми да се излекуват, ще съм щастлив. А ако не стане нищо, спокойно можеш да ми се насмееш и да продължиш да опровергаваш слънцеядството с пълна сила.

Не мисли, а чакай!


Тема Re: чухте ли венови [re: Пътyвaщия]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано28.04.13 00:31



И с коя по-точно логична невярност те ...хм... затапиха?!...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.