Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: E налинови [re: Kaлoмaин]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано18.03.09 21:24



Я разкажи де! Ще умрем от любопитство.

Кураж, не сме сами!


Тема Re: E налинови [re: Цap Изpoд ll]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано18.03.09 21:33



Амиии ... тя историята наистина е гадна. Тръгнала една жена да обикаля света на велосипед. Заедно с нея пътували брат й и баща й. Те обаче спукали гума, а тя не искала да ги изчака. И после намерили само велосипеда й. След няколко дена станало ясно, че някакво племе я е изяло.

А най-гадното е, че тя е обикаляла света защото била с наднормено тегло и целта била да докаже, че дебелите хора също могат да правят такива неща - имам предвид да живеят активно и т.н.

Редактирано от Kaлoмaин на 18.03.09 21:36.



Тема Не ми звучи.нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано18.03.09 21:45



Тъй като познавах лично един човек (лека му пръст), дългогодишен кореспондент на BBC, който изкара няколко години в Папуа Нова Гвинея. Еми той разказваше, че за белите няма никакви рискове, защото папуасите отдавна бели хора не ядат. Месото им е нечисто и папуасите боледуват от него. Въпреки това обаче (и въпреки цивилизиращата намеса на Белия Човек) до ден днешен изчезват деца, които едното племе отмъква на другото. Всички обаче се правят на ударени.

Кураж, не сме сами!


Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: Kaлoмaин]  
Автор JleBcKu (1914)
Публикувано25.03.09 11:19







Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: JleBcKu]  
Автор JleBcKu (1914)
Публикувано25.03.09 11:20







Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: JleBcKu]  
Автор Amitaba ()
Публикувано25.03.09 13:16



Горе-долу еднакво вкусно изглежда, сравнено с по-горната катинка. И на двете мястото им е в тази тема.





Тема Нищо има няма на пържените ташацинови [re: Kaлoмaин]  
Автор Дekcтъp (батко-психопат)
Публикувано25.03.09 13:35



екстра са си. И не се бъзикам!





Тема Re: Нищо има няма на пържените ташацинови [re: Дekcтъp]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано25.03.09 15:44



А бе предполагам, че има нещо такова - имам наблюдения от месоядната рода какво харесват. Ама пиле с перушина ял ли си? С клюна и т.н. Или желиран мозък с очи? Не ми казвай, че би ял от това нещо на снимката.
Ей тук ми липсва емотикон.





Тема Re: Нищо има няма на пържените ташацинови [re: Дekcтъp]  
Автор Amitaba ()
Публикувано25.03.09 23:02



Не се съмнявам.





Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: Amitaba]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано26.03.09 11:20



Вярно - човекът много добре е схванал смисъла на темата. Чувала съм обаче за една американска фирма, която произвеждала кренвириши Бобит - вдъхновени от Лорета Бобит. Май второто е от нейната продукция.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.