Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Глупости!нови [re: lila_va]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано17.03.09 22:18



Едни яйце - една клетка - един жълтък!

Това е положението!



Кураж, не сме сами!

Тема E налинови [re: Kaлoмaин]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано17.03.09 22:21



не е имало деликатеси от менюто на жителите на Папуа Нова Гвинея?



Кураж, не сме сами!

Тема Re: E налинови [re: Цap Изpoд ll]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано17.03.09 22:23



Ти се майтапиш, но аз съм чела за един доста абсурден случай там. С жена, която тръгнала да обикаля света на велосипед.





Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: бeзпътeн]  
Автор Amitaba ()
Публикувано18.03.09 00:15



Бе не знам, на мен рибешките вътрешности (попаднах на нещо такова във vbox-a) ми се струват по-гнусни... Ама то гадното си е гадно, не знам доколко изобщо са уместни сравненията. Някои хора пък ядат подобни неща като деликатеси. Примерно свински мозък, ама суров...



Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: lila_va]  
Автор Moд (вere)Модератор (новак)
Публикувано18.03.09 04:43



Много малка част от кокошите яйца по магазините са оплодени, тук имаше една тема:



Но и при "продукцията" на същите тези купешки яйца много пилета се избиват само заради това че са мъжки..

При "селски кокошки", които имат достатъчно площ да се разхождат на воля, както и достатъчно разнообразна и естествено добра храна, повечето яйца са оплодени, но мъжките не се избиват.

Редактирано от Moд (вere) на 18.03.09 04:44.



Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: Moд (вere)]  
Автор lila_va ()
Публикувано18.03.09 10:09



Естествено, че имах предвид оплодените. Не вярвам в непорочното зачатие


Много рядко хапвам яйца от магазина, предпочитам си селските



Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: Amitaba]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано18.03.09 10:39



В Сингапур съм чувал, може би и други са чували - какво правят някакви сингапурци от китайски произход - на някаква жива маймунка, поставена в съд, отрязват горната част на черепа, след което изродите почват да пият със сламка от мозъка и...

Общо взето човешката деградация май няма ограничения.



Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: бeзпътeн]  
Автор Amitaba ()
Публикувано18.03.09 15:40



Достатъчно е да минеш през отдел "месо" в някой магазин или да гледаш рекламата на някой салам, за да видиш подобна на описаната от теб лудост.

Ето как човек се гнуси и буквално цялото му същество, освен ума, се съпротивлява на яденето на неща, които за един хищник са си чудесна закуска:




Да не говорим за етичната страна на проблема.

Понеже някои хора все повтарят, че човекът е хищник и не бива да върви срещу природата, отказвайки да яде животинска плът, това е чудесен повод да се замислят. Аз не виждам хищници в тези клипове.

Редактирано от Amitaba на 18.03.09 15:41.



Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: Amitaba]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано18.03.09 17:49



Ухаа, екстра. Винаги ме е гъделичкаше да се пробвам до къде мога да издържа, но след като се подложих на няколко шокови изпълнения, ми мина.

Тези неща са предизвикателства за самият човек, не смятам, че се зобат с очи и пр. за пари. Всеки има нужда да се подложи на изпитание по някакъв начин. Заложено ни е.





Тема Re: Най-гадното ястиенови [re: Amitaba]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано18.03.09 19:45



Да, това предаване е добра илюстрация относно... инстинктите на човек.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.