Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Полезността на рибните мазнининови [re: lila_va]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано13.02.09 11:46



Недей така! Остави младежите да се обичат. И без това на доста мъже по-им подхождат поли... Тук изключваме шотландските войни...



Тема Re: Полезността на рибните мазнининови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано13.02.09 11:47



На мен като ми се притакова, не почвам да изчислявам евентуалния риск от рака на простата.





Тема Re: Полезността на рибните мазнининови [re: *Paл*]  
Автор lila_va ()
Публикувано13.02.09 11:50



Полите са практични, а шотландците са нямали много време за губене


А иначе не се казва, че им подхождат поли, а че са метросексуални - ужас



Тема Re: Полезността на рибните мазнининови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va ()
Публикувано13.02.09 11:51



В случая има два варианта - или си под границата 20-30, или си доста над нея, за да не ти пука





Тема Re: Полезността на рибните мазнининови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано13.02.09 12:00



Сега съм точно в тази граница, но не ми пука. Една статия не може да ме убеди да почна да се притеснявам. Първо, не е сигурно все пак доколко всичко в нея е вярно и второ, по-важно е какъв процент от редовно правещите секс и мастурбиращите хващат такъв рак - най-вероятно твърде малък.

Един грешен извод от такава статийка е да се въздържаме от секс и мастурбация, за да не хванем рак на простатата. Т.е. ако да кажем някъде 0.5 % хващат такъв рак и ако при по-често правещите секс и мастурбация рискът се покачва с например още 0.5 процентни пункта, излиза ли, че по принцип е чак толкова "опасно" последното?



Тема Re: Полезността на рибните мазнининови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va ()
Публикувано13.02.09 12:03



Аз тази статия я приех по-скоро на майтап. В края на краищата защо ще си прави "труда" природата да ни надари с толкоз... приспособления за нещо, което видите ли е вредно





Тема Re: Полезността на рибните мазнининови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано13.02.09 12:05



Да, а някои хорица вместо да се отдадат на правенето на това нещо, се чудят какви "рискове" да видят в него.



Тема Re: Полезността на рибните мазнининови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va ()
Публикувано13.02.09 12:09



Оттук стигаме до извода, че рискове в "туй нещо" виждат хорицата, на които им е невъзможно да го правят





Тема Re: Полезността на рибните мазнининови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано13.02.09 12:11



Да, а явно са толкова зле, че дори и на мастурбация им е невъзможно.

Т.е. може би са толкова отвратителни, че дори самите те изпитват погнуса от себе си да се докосват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.