Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: Фeйщицa]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано08.11.08 16:16



Този до Халите не го знам...ама "Бек хоум" доста си обогатиха менюто вече, освен ориз има различни видове кюфтета, картофени гозби, патладжани много видове салати....незнам въпрос на вкус, на нашето петчленно семейство като ги заведох, на всички много ни хареса кухнята.



Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: ka_17]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано08.11.08 16:31



На мен ми беше трето или четвърто ходене и за първи път любимите ми зелеви кюфтенца липсваха. Реших, че са развалили менюто при цялото това оризяване, но може просто аз да съм попаднала в кофти момент. Беше през лятото.

Shine on you crazy diamond...


Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: Фeйщицa]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано08.11.08 16:36



Ааа ние пък ходихме за последно преди близо месец, така че не се притеснявай, оризяването е било временно явно



Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Редактирано от ka_17 на 08.11.08 16:36.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: ka_17]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано08.11.08 18:47



Ама Волка пишеше само защото ти му отговаряше.

Ти това не го ли разбра.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: ka_17]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано08.11.08 18:52



Може ли някакъв ориентир за тази улица "Врабча"?



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: Kaлoмaин]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано08.11.08 18:55



Това е вярно, ама да си мълча ли, като ме нарича с всички епитети....все едно да се съглася с тях.... а той не ме познава, така че....всеки би се защитил. Теб ако някой идиот почне да ти вика "лека жена", и колко си тъпа, че веге и др. ти мълчаливо ще се съгласиш, така ли?



Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: Kaлoмaин]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано08.11.08 18:58



Ами тя е точно под паметника на В.Левски, в посока към сточна гара - надолу вдясно е първата пресечка, лесно е.






Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: Фeйщицa]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано08.11.08 19:08



Много умен въпрос. Разбира се, че няма да участвам.



Вече, какво е несправедливост е друга дума. Още повече, че аз смятам света за справедлив до най- малката подробност.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: ka_17]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано08.11.08 19:19



Ха-ха, колко повече трябваше да оставя Оро да ме ругае, за да се усетиш, че не те карам нищо, което да не мога сам. А Волка ме е псувал на всякаква рода из целият Дир, което не пречи да му призная когато е прав. Нещо, което ти не можеш. А трябва.



Алекс ти е приятел, Оро ще подкрепи всеки щом е против мен, а Инка е тути-фрути. В случаят нито един не е страничен и безпристрастен наблюдател, както тук става. Да, да, ако някой се намесва, то аз нямам нищо общо и не раздават неуместни съвети, ами са си баш точни и опрятни. Просто ти пак не приемаш, че може и да грешиш някъде.

Не е ли по- добре да кажеш, аз съм обидена и наранена. Волка щеше да се смили много по- рано. Щото той те остави демонстративно и по собствена воля, за да ти покаже как се справи. Понеже ти след десет закани, че няма да му говориш повече, десет пъти продължи да го обиждаш в негов тон.

Не става така, казваш стоп и приключваш.

Затова е нормално да ти казвам, че имаш какво да променяш и да се вземеш в ръце.

Кажи ми, че лошо ти казвам...



Тема Re: Какъв ти е проблемът? [re: ka_17]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано08.11.08 19:21



Е, сега вече има поглед...даже и да нямаше.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.