Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: kambam]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано06.11.08 22:52



Я да видим сега


В Австралия доста растения имат странни за нас восъчни налепи-ОТРОВНИ!
В Гренландия крайния север и юг няма растения освен мъхове и лишеи /Нямаме ензими за разлагането им, минават транзит през червата дано само транзит?-НЕСЙЕДОБНИ!
Половината растения в блатистите местности не стават за ядене ОТРОВНИ!
Познаваш ли гъбите? Дивите, щото има места по света, където поради особености на състава на почвата растат само те / между Каспийско и Аралско море има много странни водоеми и около тях гъби, лишеи и още по-странни разсения!?/ Там нищо не става за ядене. Дори дивата пшеница. Сведение от С. Петербургския Клуб Путешествеников. ОТРОВНИ!
В оазисите на Сахара брането и яденето на чужди растения е СМЪРТ-О-ЗАПНО! Лично съм виждала обесен бял нещастник в оазис.защото беше ял лист от нещо си!?
И най--накрая самолетна катастрофа високо в Андите оцеляватоколо половината. Над линията на вечния сняг, откриват ги след месец и са живи. Дори изглеждат добре. Въпросът е какво са яли? Всички знаят, че са били трупоядци. Но никога не са си признали, но пък образуват затворено общество, събират се всяка година в Чили и си правят едноседмична среща.
на повечето от тези места животните стават за храна, гущери, змии, насекоми, е, не всички.
Не знам чий живот ще предпочета в лицето на смъртта.
Иначе тук сме вегета с дядото, щото е лесно, има храна.
Благословен е от Господа умереният климатичен пояс. Всичко става за храна по презумпция.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: huanji]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано06.11.08 23:38



Айде моля те не превръщай и този клуб в психиатрия...видях какво стана в клуб йога под твоето вещо ръководство....тука си е добре засега...затова ако нещо не можеш да помогнеш изобщо, поне не не се намесвай да объркваш нещата.

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: ka_17]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано06.11.08 23:49



ти не лай по мода да не се намеся и аз, та да заформя наистина вегепсихария.



Queen's only


Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: ka_17]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано07.11.08 08:57



Не е необходимо да си йога, за да си веге. Може и да си просто почитател на растителната храна.А и да те отвращава трупоядството.





Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: papyy]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано07.11.08 09:22



ето това е заведение за всеки уважаващ себе си човек:



Queen's only


Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: ka_17]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано07.11.08 10:51



Психоатрията си я носиш със себе си. Аз нямам вина за това. Ти се нае да поставяш Волка на мястото му и накрая той те постави. Което няма отношение с клуба, нито с йога.

И това ти нарането его твори визията ти за клуба, който в този момент е перфектен, между другото.



Тук не се меся, въпреки, че вече обвиняваш. Но виждам, че имаш нужда от снизхождение...



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: papyy]  
Автор kambam (CEO)
Публикувано07.11.08 10:56



Сигурен съм че и сред животните има не по-малко/и опасности. Съгласен съм че за да запазиш живота си може да отнемеш друг живот, така е в природата.

За катастрофиралите в Алите, че са станали трупоядци не виждам нещо неморално, предполагам са имали уважение към труповете. Все пак не отнемаш живот... въпреки че както казва Николай от сървайвър всеки човек може 1 месец без храна

Редактирано от kambam на 07.11.08 10:58.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: huanji]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано07.11.08 20:26



Виж какво, аз нямам нищо общо с психиатрията....щото нито съм психопат, нито се се карам с нормалните хора....и никой не ме е слагал на място, аз мисля че аз го поставих на място, щото накрая кандиса и спря да пише глупости след мене...това си беше победа за мене.
Перфектен ли е клуба според тебе?С тази цензура??? Щото като нещо не ти е по вкуса и го триеш...като последната тема на Оро, която беше доста интересна и ти пак реши да се направиш на велик и да си прави каквото си наумиш, независимо дали на другите им харесва, но щом на теб така ти хареса, значи бил перфектен клуба....

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Редактирано от ka_17 на 07.11.08 20:31.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: papyy]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано07.11.08 20:27



Може естествено, но повечето вегета се интересуват и от йога, езотерика и т.н. иначе никой не твърди обратното....

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: Last Roman]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано07.11.08 20:28



На тебе пък нещо да съм ти казала?



Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.