Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: huanji]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано09.11.08 17:42



Във варианта без задушаване може да остане твърда.





Тема Re: Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: kambam]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.11.08 17:55



Смокинята, гроздето и фурмата ги смятам за едни от най- пълноценните храни извъобще.



Смокинята е мек плод, а зимно време е чудесна за накисване ако е сушена и на сутринта се изяжда иизпива водата. Йогийска закуска. Комбинира се с натопени ядки - орехи, бадеми, лешници. По възможност се обелват. Водата не се пие.

Има йоги всякакви, говорех в класическите трактати какво пише и че си има основание да го пише. Иначе, всеки яде каквото реши, то си е негова работа.



Тема Re: Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: huanji]  
Автор kambam (CEO)
Публикувано09.11.08 19:39



Аз пък си мисля някой ден да направя плантация от смокини, че хубави по пазарите не мога да намеря


Благодаря за закуската!
Тамън смилахме с бебето орехи, бадеми, лешници, фурми и малко кокосово масло за аромат - доста засищащо, сега кой ще яде салатата шедйовър за вечеря



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант.нови [re: xoxo©]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано09.11.08 20:34



Ами аз те познавам....

ти незнам дали ще се сетиш.
И петчленното с-во са майка ми, брат, сестри....

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Редактирано от ka_17 на 09.11.08 20:44.



Тема Re: Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: kambam]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.11.08 20:52



Супер, идеята ми харесва.


Направи и сушилня и ги суши без захарен сироп и други щуротии, да са натурални.

Да ви е сладко.



Тема Re: Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: papyy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.11.08 20:55



Взели сте правилното решение.



Мерси за рецептата, ще я пробвам в най- скоро време. Сега не остана време.



Тема Re: Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: Kaлoмaин]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.11.08 20:56



Знам, но ще видим. Пък и обичам леко да хрупа.





Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант.нови [re: ka_17]  
Автор xoxo© ()
Публикувано09.11.08 21:26



очевидно няма как да се сетя.



Тема Re: Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: kambam]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано09.11.08 22:27



Само по арабските магазини на Женския пазар има хубави, но са скъпи.Може да се намерят и албански, аз отдавна не съм виждала. Смокините дават фира при сушене не повече от 30-40 %. Изгодно е да ги сушиш и продаваш. Може и да ги пълниш с бадемови ядки мммммммммм ааааааамммммммммммм





Тема Re: Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: huanji]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано09.11.08 22:42



Добрата техника трябва да е попарване със соленосладко кисела вода и после паниране. В Далечния Изток ги поръсват със сол и захар равни части. След 15-20 минути се отцеждат / може да се подсушат/ и после се панират като тиквички само със суха брашнена смес. Лакомо ще е паниране с картофено пюре, вместо с брашно. И пържене в палмова мазнина за фритюрник. Или както панират в Нова Зеландия. Разбива се само белтък лекичко с капки лимонов сок. Резенът се топи в разбития белтък, след това в суха смес от брашна и се пържи в силносгорещена мазнина. така се панират и попарени розетки карфиол, зелен боб, абе всичко. Прияде ми се

. Отивам да пия един чай при бабите дето гледат АХN Sci-Fi. Стивън Кинг, не съм му фен. Сърдят се, че тропам с клавиатурата, но ме търпят заради котарака мърка им.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.