Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Препоръчайте ми вегетариански ресторант.  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано01.11.08 10:42



Моля ви препоръчайте ми вегетариански ресторант. Както за ежедневно хранене, така и за празник на душата и шкембето. Пристигат ми гости, които са вегетарианци, не вегани и нямам възможност да предоставя храна, ще се хранят навън и спят в наш апартамент. Моля и за впечатления, ако някой има.





Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: papyy]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано01.11.08 12:30



Лесна е вашата. В София вегетариански ресторанти много.

Във всеки случай про йогите имаше веднъж тема, която може да ти свърши работа:





Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: Kaлoмaин]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано01.11.08 12:50



Откъде вземаш тези красиви картинки? Тази ме изкефи, вчера бях на язовир Искър с внуците. Каква красота, каква прелест, пътят към Самоков е спокоен около обед, слънцето припичаше, взехме си бански и на Щъркелово гнездо и водно колело. Една шарена красота, едно спокойствие. Есента е величествена и топла тази година.

Ако можеше да отида на море сега в Гърция... Но у нас пенсиите са подигравка и трябва да се работи.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: papyy]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано01.11.08 16:07



Ами от гугъла.

Всъщност повечето са от един сайт с картинки за gsm. Не е добре да се пускат много големи и затова се ориентирах към него. Не помня кой беше, но и тези не са зле:







Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: papyy]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано03.11.08 15:20



Аз ти препоръчвам (с 2 ръце

) ресторанта "Back home" на ул. Врабча 24.....сещаш ли се, под паметника на В.Левски съвсем наблизо е....
Много ми допада там - и обстановката и храната и обслужването, ще останете доволни!

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: ka_17]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано03.11.08 23:42



Вече бяхме там и се натъпкахме като попови прасета на Задушница. То и беше Задушница

.Вкусничко е и приятничко. Днес ядохме пържени тиквички в Панчарево и сърмички с лозов лист. Утре ще ходим в Дриим Хауз.
Благодаря за вниманието и отзивчивостта.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: papyy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.11.08 07:40



На Врабча, половината неща не стават за ядене, ама айде...



Като се замисля, света е пълен с мазохисти.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: huanji]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано04.11.08 15:37



Ами щото ти си месоядно...хищник....какво искаш в един вегетариански ресторант..? Досега незнам някой да се е оплакал от тяхната куня...

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!


Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: ka_17]  
Автор Moд (вere)Модератор (непознат )
Публикувано04.11.08 20:13



Веге е е колегата, объркала си се





Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант. [re: ka_17]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.11.08 20:13



Напротив, аз съм доста толерантен спрямо някои кулинарни недоразумения и исках да кажа, че дояждам чужди манджи.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.