Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 23.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Уго Чавес затваря McDonalds  
Автор Haтypaлиcт (татко+)
Публикувано11.10.08 21:51







Тема Re: Уго Чавес затваря McDonaldsнови [re: Haтypaлиcт]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.10.08 10:25



В Беларус също ги закриха тея боклукчави баничарници.



Queen's only


Тема Re: Уго Чавес затваря McDonaldsнови [re: Haтypaлиcт]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.10.08 11:13



Едно добро дело за съгражданите си е направил този път Чавез. Как съм се смяла само на цитати от речите му, в които оплюва Буш и админстрацията му.

Сбъркал си е професията човека, трябвало е да да стане хуморист.

И използвам случая, за да направя отново реклама на любимото си филмче за Макдоналдс. Super Size Me / Порция "Гигант"

Резюме : Защо повече от половината американци са с наднормено тегло? Отговорът на този въпрос се съдържа само в две думи: бърза закуска. Какво ще се случи с тялото ви, ако в продължение на един цял месец не ядете нищо друго, освен порции от менюто на МакДоналдс?

Документалистът Морган Спърлок дава отговор на този въпрос във филма - събитие„Порция гигант”, като се заема с най-опасния експеримент в своя живот, превръщайки самия себе си в опитно зайче за него. Правилата?

Морган се подлага на най-необичайната диета – в продължение на тридесет дни той не яде нищо, което го няма в менюто на МакДоналдс.

Super Size Me на режисьора Морган Спърлок взема наградата за режисура на Сънданс 2004 -най-големия фестивал за независимо кино в Щатите.




Тема Re: Уго Чавес затваря McDonaldsнови [re: Last Roman]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.10.08 11:19



Я не обиждай баничките с този макдоналдски боклук!





Тема Re: Уго Чавес затваря McDonaldsнови [re: amrta]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано12.10.08 12:01



На мен лично храната в Макдоналдс не ми харесва и колкото пъти съм опитвал, все съм се заричал да не повтарям.



Виж, хамбургерите на "Мимас" на Графа са друго нещо. При все, че има риск от надебеляване, не се отказвам.

Но защо трябва да се яде само едно нещо. Все пак бързата закуска е за когато няма нищо друго под ръка. Никой не те задължава да се храниш само с това. Все едно да ядеш един месец само чипс и да кажеш, че е вреден. То не, че не е вреден де...



Тема Re: Уго Чавес затваря McDonaldsнови [re: Last Roman]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано12.10.08 12:03



Да го нахакаш на такава гомяма фирма, значи да загубиш доверието на бизнеса и жестоки загуби за в бъдеще. Така не се прави...





Тема Re: Уго Чавес затваря McDonaldsнови [re: huanji]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.10.08 12:11



Прав си принципно, но американците наистина прекаляват с макдоналдските хамбургери, струва ми се много повече отколкото българите с баничките примерно.

Освен това макдоналдското месо, наистина е много боклучаво.

Редактирано от amrta на 12.10.08 12:16.



Тема Re: Уго Чавес затваря McDonaldsнови [re: amrta]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано12.10.08 12:20



Не знам, почти всички българи там, които познавам, не стъпват в Макдоналдс. Било много мизерно...

Сигурно става дума за бързата закуска въобще, а не само за тази фирма, защото сигурно са доста. Пък и към хамбургерите можем да включим пиците, които хамериканетата така охотно папат. Както и набиването на всякакви хрускащи и дъвчещи неща пред телевизора и като цяло картинката става - кочина.



Хормоните са бонус.



Тема Re: Уго Чавес затваря McDonaldsнови [re: huanji]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.10.08 12:23



Да го нахакаш на такава гомяма фирма, значи да загубиш доверието на бизнеса и жестоки загуби за в бъдеще. Така не се прави...

Страните, богати на петрол поставят правилата пред другите и могат да си позволят много неща пред зависещите от тях държави...И ще бъде така докато не им се изчерпи черното злато.





Тема Re: Уго Чавес затваря McDonaldsнови [re: huanji]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.10.08 12:38



Напълно прав си за пиците и всички подобни храни...



А какъв бонус са хормоните според теб?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.