Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 08.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нямам думи!нови [re: Last Roman]  
Автор Hateu (*V*)
Публикувано28.08.08 16:23



внимавай само да не си изкараш някое око



Double the pain
Double the pleasure
Double your fantasy
Trust beauty, just say la love


Тема Re: Нямам думи!нови [re: Hateu]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано28.08.08 16:29



няма.


Между другото - не знам дали знаеш - но алкохолиците са най-големите вегетарианци - само течни ферментирали фитопродукти консумират.



Тема Re: Нямам думи!нови [re: Last Roman]  
Автор Hateu (*V*)
Публикувано28.08.08 16:38



забравяш мезето от сланинка или сирене с червен пипер и олио



а тези в братска русия са друга опера.

Double the pain
Double the pleasure
Double your fantasy
Trust beauty, just say la love


Тема Re: Нямам думи!нови [re: Last Roman]  
Авторcaм (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 16:43



Ами аз съм шизофреник. А ти?



Тема много сме яки :)нови [re: caм]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.08.08 17:13



няма да крия - четейки те ме обхвана спонтанна патриотична гордост.






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Нямам думи!нови [re: caм]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано28.08.08 17:17



да те свържа с колегите ми? Ще ти помогнат. Няма да боли.





Тема Re: Нямам думи!нови [re: вera]  
Автор ThunderGoddess (psychopath)
Публикувано03.09.08 14:40



Чудесно - паразити сме. Замърсяваме природата, така е. Във връзка с това, щом искаш да живееш в единство с нея, върви в джунглата и живей като Тарзан. Няма да ползваш носни кърпички, нито тоалетна хартия, няма да се обличаш (тъй като - нали разбираш - за да си набавиш естествени материали за дрехите, трябва да убиеш нещо, а при производството на изкуствените замърсяваш околната среда). Живеем във време, когато трябва да избираме между цивилизацията и природата. Двете не може да съществуват успоредно, в баланс и едновременно с това да процъфтяват. Повечето хора са направили избора си да живеят в градовете, според човешките правила, но както вече казах, всеки е спокоен да си хване пътя за гората или джунглата.
Определено не одобрявам отношението на някои хора към животните - пример за това са снимките с тюленчетата, това наистина е ужасно и противно и трябва да се спре, но не можем да спрем да замърсяваме околната среда и в същото време да просперираме. А клона така или иначе все някога ще падне сам - независимо дали го режем или не.



Тема Re: Нямам думи!нови [re: вera]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано04.09.08 21:47



Вера, съгласна съм с всяка своя дума, освен за Бог, и май само мисълта, че унищожителите на природата ни ще си плащат кърваво за всички безчинствата, ме крепи.





Тема Re: Нямам думи!нови [re: caм]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано04.09.08 21:55



Животните в много отношения са по-добри от нас.

Поне всичко, което правят е за да оцелеят. Те не носят в себе си човешката алчност и злоба. Как е възможно за стотина-двеста години да се изцедят всички природни залежи, най-вече на петрол, които са изграждани милиони години? Без никаква мисъл за бъдещите поколения. Това е суперегоизъм и супералчност.



Тема Re: Нямам думи!нови [re: amrta]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано04.09.08 22:12



Те не носят в себе си човешката алчност и злоба.
Не познаваш моя котарак.

Алчен е като митничар. Яде, докато започне да повърща. И нищо не дели с другите котки - досега само две са му влизали под кожата и е допускал до манджата си. Като едното беше котенце, колкото половилитрова бутилка и май му беше син, а другата е "неговата мацка".


Редактирано от Kaлoмaин на 04.09.08 22:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.