Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 10.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проблем!!!нови [re: Last Roman]  
Автор potencialno_luda (mekeke)
Публикувано01.10.08 16:00



"айде бе, много знаеш какво изпитват или не изпитват растенията"..боже господи ...ни6то ли4но ама биологията тука qко ти куца .те да нямат нерви бе умник
А за другото ти сам го каза-несправедливо е .И всички вие ,лешоядни (само да не сметнете че се заяждам ) ,причинявате тази несправедливост .Е щом ви е чиста съвестта ваша си работа ,аз не искам и не мога да ви се бъркам



Te mogat da poletqt ,zashtoto sa uvereni che mogat...

Тема Re: Проблем!!!нови [re: potencialno_luda]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано01.10.08 16:24



биологията изобщо не ми куца, но ако си мислиш, че единствено съществата с централизирана нервна система изпитват болка или най-малкото неприятно усещане, когато ги нараняват, явно ти си бягала от час. По тая логика що не ядеш червеи и медузи? Те също нямат нерви.


Ей, вие тревопасните мислите много ограничено и не щете да погледнете отвъд купата сено, която е пред вас /не се заяждам/.

Queen's only


Тема Re: Проблем!!!нови [re: papyy]  
Автор potencialno_luda (mekeke)
Публикувано01.10.08 16:27



ха ха ето къде бил проблема на здравната система .Хайде сега да си изровиш отнякаде старите университетски книжки и да прочетеш как се "смила" храната .Нещо ме съмняваш.А даже и да си лекарка(доста некомпетентна) аз съм химичка тъй че тези на мен не ги пробутвай.
Сега искам да се обосновиш и да ми посочиш "смехотворните " ми твърдения ,и да кажеш от каква недоимъчност страдам аз .егати от километри ми напрай диагноза ..
А да казах че ДОРИ според традиционалната медицина не е препоръчителна толкова голяма консумация на месо ,а не че си е отворила очите за нашия по-полезен начин на живот .Защо казвам по-полезен?Защото малко ,а може би по4ти никои от нас не се е върнал към старите си навици

Te mogat da poletqt ,zashtoto sa uvereni che mogat...


Тема Re: Проблем!!!нови [re: potencialno_luda]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано01.10.08 18:17



Ако живоно яде листа от дървото, ответната реакция е насищане с токсини и ако забележиш, животните не се задържат да опасат само едно дърво, а се местят. По този начин и природата се запазва.

Но растенията имат сетивност, макар и на по- ниско ниво. За пример мога да ти дам домашните цветя. Всички които не харесвах умряха до едно, а останаха само които харесвам.





Тема Re: Проблем!!!нови [re: papyy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано01.10.08 18:19



Тази ти агресия и отричане ще ти докара доста по- сериозни проблеми от пържолите, вервай ми.





Тема Re: Проблем!!!нови [re: papyy]  
Автор титaн ()
Публикувано01.10.08 18:19



papyy ти да не си малоумна ? Дори от краставици не разбираш като ти чета глупостите ... Я ми обясни какво се случва когато не ядеш никакви животински продукти , според твоето "образование" ?
Гледам, че и палячото пак дава компетентно мнение :))
.............. дебилите .
Като ми доскучае и влизам тук да се посмея на малоумниците :))



Тема Re: Проблем!!!нови [re: potencialno_luda]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано01.10.08 18:24



Даа, според традиционната медицина месото трябва да се консумира в умерени количества.



Тема Re: Проблем!!!нови [re: huanji]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано01.10.08 20:10



аууу, не те е срам, колко растения си затрил мисловно.



Queen's only


Тема Re: Проблем!!!нови [re: титaн]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано01.10.08 20:13



ей, тая тъпа тревопасна злоба и агресивност, необоснована с нищо. Жената поне ти го каза право у очите. От хищник тревопасно не може да стане. Разбира се винаги има идиоти, които се пробват да експериментират със здравето си... Но естественият отбор все още действа.



Queen's only


Тема Re: Проблем!!!нови [re: huanji]  
Автор Moд (вere)Модератор (непознат )
Публикувано01.10.08 20:27




Предполагам, по темата си черпил данни от книгата на Дагни и Имре Кeрнер "Глaсът на розата" ? Ако има още нещо по въпроса като източник, би било хубаво за любознателните (като мене) да го споменеш ...



PS: а интересно е че четох, при жени които правят секс без да имат "физиологична готовност", се произвеждал невропептид, който водел до импотентност, и дори минавал през презервативите... Но това е по-скоро за съседния ти клуб...

Редактирано от Moд (вere) на 01.10.08 20:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.