Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Коя кръвна група сте?нови  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано23.05.08 23:19



чудя се, защото наскоро разглеждах разни диети според кръвната група и за А група пишеше че е естествено с времето да станат вегетарианци и се замислих че може би заради това така отвътре си се мръщя на месото...



Та А група ли сте повечето?



Тема Re: Коя кръвна група сте?нови [re: jennifer_]  
Автор Люб ()
Публикувано24.05.08 00:50



Аз съм АБ...

Но теорията за кръвните групи и храненнето не е доказана научно :) а е произлязла от един нaтуропат - д-р Д`Адамо.



Според "Немското общество по хранене" напр., няма в науката напр. данни че лектините (уж "опасни" вещества) преминават чревната стена в човешкия организъм.

Редактирано от Люб на 24.05.08 00:54.



Тема Re: Коя кръвна група сте?нови [re: jennifer_]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано24.05.08 03:53



Аз съм нулева...

-------



Тема Re: Коя кръвна група сте?нови [re: jennifer_]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано24.05.08 06:49



"А".
Но това е лична информация - надявам се, че няма да я публикуваш в държавен вестник.

Освен това съм скръндза и давам кръв за кръвопреливане само когато ми поискат по сериозен повод. Така че не разчитайте да извлечете лични ползи от информацията.



Тема Re: Коя кръвна група сте?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Beчep (звезди в косите)
Публикувано24.05.08 10:26



Аз не давам кръв.. Един мой познат го заразиха чрез прелята кръв и ме е страх... да давам кръв.. трябва да дебна лекарите какви инжекции използват и прочее...
Дрехи и пари ако ще давам- да,.. .. но ме е страх да не се разболея..

-------



Тема Re: Коя кръвна група сте?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано24.05.08 13:42



хаха, споко няма! Аз само си питам, за да видя дали има корелация между кръвна група и вегетарианство. Но до момента май няма... И аз не давам кръв, ама щото съм анемична малко...



Тема Re: Коя кръвна група сте?нови [re: Beчep]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано24.05.08 13:46



До колкото знам, не можеш да се заразиш от даване на кръв, няма как. Иглите са стерилни и в теб нищо не вкарват а само изкарват. А от преливане на кръв може, макар и рядко. Затова хора на които е преливана кръв не могат да дарят кръв, има някакъв шанс да са заразени. Аз много се бях навила да давам кръв, предполагам че бих дала, ама с таз амения не мога.



Тема Re: Коя кръвна група сте?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор huanji ()
Публикувано25.05.08 08:37



Както се казва, си от моята кръвна група.





Тема Re: Коя кръвна група сте?нови [re: jennifer_]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.05.08 10:56



0 - чиста римска.





Тема Re: Коя кръвна група сте?нови [re: huanji]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано25.05.08 17:54



Хм, щом е така - айде да не прекалявам със скръндзенето. Ако ти потрябва бъбрек може и да се замисля.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.