Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Има едни относително евтини професионалнинови  
Автор _maycal ()
Публикувано09.03.08 01:04



стоманени тигани с дебело дъно. С тях от време на време приготвям пъстърва , а вчера-и щука, уловена лично от мен на платен водоем (където си задължен да вземеш срещу заплащане уловената риба!). В смес от нагорещени олио и масло слагам рибата, картофи, нарязани на малки кубчета, пресен лук, сол.Захлупвам с капак, и оставям котлона на най-ниската степен.След известно време обръщам рибата и разбърквам картофите и лука.Става готово за около 20-25 минути.След това добавям сух копър и пресен магданоз.
Знам, че този постинг е за "Готварски рецепти".Той е донякъде една провокация.Написах го спонтанно, и ми се ще да видя дали ще има някаква реакция от вегетарианци-мълчание, упрек или одобрение...
Всъщност, ще ми е интересно някой да напише защо не би ял подобно ядене? Какви биха могли да бъдат конкретните мотиви човек да се откаже от подобно ядене, което, впрочем, би могло да се впише дори и в аскетичеката православно християнска традиция, например-атонските монаси, макар и рядко, ядат ястия и с риба!Изобщо крайното , жестоко въздържание от невегетариански храни, със сигурност поне в някои случаи или винаги, най-вероятно е дяволска работа!





Тема Re: Има едни относително евтини професионалнинови [re: _maycal]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано09.03.08 01:10



В отговор на:

жестоко въздържание от невегетариански храни, със сигурност поне в някои случаи или винаги, най-вероятно е дяволска работа!

В отговор на:



Не е лесно да си тиква!

Мисля, че така е справедливо!



Тема Re: Има едни относително евтини професионалнинови [re: _maycal]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 02:46



Гнусотия! Чак ми се доповръща! Яж си плътта и не раздувай във вегетарианския клуб, не мога да разбера причините ти да се похвалиш. Не бих ял нещо подобно, защото е вън от убежденията ми, защото ми е неприятно и защото смърди!
А хората, които сочат с пръст кое е дяволска работа, най-добре да се запитат дали самият дявол не им вдига ръката. НЯМА и не ще има абсолютна истина, всичко е продукт на нашата условност и разбирания. Какво иска Бог - никой не може да проумее, защото знанието ни е замъглено от вековната ГЛУПОСТ на църквата и дебилините схващания на псевдо религиозното общество, което ще гние повече и от най-големия неверник, заради своето лицемерие!



Тема Re: Има едни относително евтини професионалнинови [re: .]  
Автор _maycal ()
Публикувано09.03.08 07:38



"Не бих ял нещо подобно, защото е вън от убежденията ми, защото ми е неприятно и защото смърди!"

Да не би при теб да става дума за нещо като модифицирана анорексия..., включително и вариант на така наречената орторексия!?





Тема Re: Има едни относително евтини професионалнинови [re: _maycal]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 10:50



на майка ти путката гнусен педал!
ходи да си провокираш гъза при анадолските манафи кретен смотан!

всички месоядни мършояди сте толкова тъпи! говорите за въздържание от нещо, от което ми се повдига!
ти например сине мачин как се въздържаш да не ядеш лайна?



Тема Re: Има едни относително евтини професионалнинови [re: _maycal]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано09.03.08 10:52



майкъле, точно в това свърталище на тревоядни сектанти ли реши да се набуташ?



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Има едни относително евтини професионалнинови [re: Last Roman]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 11:05



ами ти бе, не си ли същият кретен?



Тема Re: Има едни относително евтини професионалнинови [re: xoxo]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано09.03.08 11:06



само след теб, драги.



Aut Caesar, aut nihil


Тема :)) Ами къде беше ти, Last Roman,нови [re: Last Roman]  
Автор _maycal ()
Публикувано09.03.08 11:09



да ме предупредиш!?


"майкъле, точно в това свърталище на тревоядни сектанти ли реши да се набуташ?"
Аз обаче съм убеден, че в този (тревояден) клуб, не всички са човекоядци и злостни хора- при това най-вероятно латентни хомосексуалисти (проектиращи тази си тенденция върху други хора), ако се съди по приказките на уважаемия "хохо"!

"Хохо"-човекояд-вегетарианец и латентен хомосексуалист!?



Тема Re: :)) Ами къде беше ти, Last Roman,нови [re: _maycal]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 11:15



тъпако, където отидеш, все дразниш хората - вземи се разкарай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.