Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Едно уточнение...нови  
Автор camie_ ({ле}{тя}{ща})
Публикувано18.02.08 18:18



Забелязвам, че и други като мен пишат тук понякога в регистрацията си, понякога като нерегистрирани, но със същия ник, като напр. безпътен и Icng. Има ли още някой от вас, който да го "фалшифицира" някой друг като пише с неговия ник - нерегистриран, както мене някой ме "дублира" в тема "Ябълки". Ако е така, не се знае кой кой е и ще трябва да се наложи забрана за нерегистрирани, като в клуб "йога" напр.

The way I am....

Редактирано от camie_ на 18.02.08 18:20.



Тема Re: Едно уточнение...нови [re: camie_]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано18.02.08 18:23



Ами мене не са ме фалшифицирали досега, но имах друго премеждие днес -


Надявам се като се върна в къщи да е станало чудо и да мога да си влизам в ника от домашния компютър.


Иначе и аз бих предпочела клубът да стане със задължителна регистрация, защото има много анонимковци, които пишат глупости.


!

Редактирано от amrta на 18.02.08 18:24.



Тема Re: Едно уточнение...нови [re: camie_]  
Авторcamie_ (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 19:42



Така ще развалите клуба - никой няма да влиза тук





Тема Re: Едно уточнение...нови [re: camie_]  
Автор Trendi ()
Публикувано21.02.08 08:07



Винаги може да се направи регистрация с чужд ник. Няма отърваване от подобна измет.



Тема Re: Едно уточнение...нови [re: Trendi]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано21.02.08 08:58



Как става тази регистрация с чужд ник? Нали на прословутия Оро са му били откраднали ника преди време и е имало голяма дандания по този повод, такасъм чувала. Та се чудех как ли е станало това? Вероятно за теб като професионалнист в тази област не е никакъв проблем да го направиш. Слава богу, че мнозинството от хората са компютърни лаици, че иначе щеше да стане страшно.







Тема Re: Едно уточнение...нови [re: amrta]  
Автор Trendi ()
Публикувано21.02.08 11:19



Много просто:

Прави се регистрация с ник, който искаш да клонираш, като буквичките с еднакво изписване на латиница и кирилица се записват на другата азбука. Така видимо никът прилича изцяло на оригинала, само дето с него може да пише друг човек.

Пример: Oro може да се клонира, като се прави регистрация с ник Оро, но вместо буквичките "О" се изписват "О" на латиница или кирилица според ситуацията. Но модераторът може да улепи този клонуинг по IP-то.

Както виждаш не е нужно човек да бъде професионалист. Щом има лошо намерение винаги може да го направи. Практически във форумите на ДИР има бъг, който позволява тази шмекерия. Но това съвсем не е най-лошото в ДИР.

За да няма подобно нещо най-добре е човек да внимава с какви букви си създава ник.



Тема Re: Едно уточнение...нови [re: Trendi]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано21.02.08 13:19



Оф, май не трябваше да те карам да разкриваш тази формула на всеослушание, защото сега може да се използва от доста недоброжелатели. Но грешката е моя, не съобразих.




"Но това съвсем не е най-лошото в ДИР."


Какво по-лошо може да има от това?


"За да няма подобно нещо най-добре е човек да внимава с какви букви си създава ник."


Мислиш ли, че моят ник е потенциално рисков за такива злоупотреби? И какво човек да направи ако някой се изгаври с него?







Тема Re: Едно уточнение...нови [re: Trendi]  
Автор camie_ ({ле}{тя}{ща})
Публикувано21.02.08 13:43



Нямах предвид клониране или кражба на ник, а за НЕрегистриран, който просто ползва моя ник, както и в тази тема, ако погледнеш някой ми е отговорил под ника camie_ нерегистр. и това не съм аз



The way I am....

Тема Re: Едно уточнение...нови [re: amrta]  
Автор camie_ ({ле}{тя}{ща})
Публикувано21.02.08 13:44



Е дабре как ще се дублира ник, който няма аналогични букви на кирилица напр?

The way I am....


Тема Re: Едно уточнение...нови [re: camie_]  
АвторBereтapянeц (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 13:58



Ей шизофренията ходила и по вегетариянците






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.