Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Да не съм чула повече за млечни и слуз! :P :P :P  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано02.03.08 18:13



Аз докато си споря в този клуб с разни корифеи на алтернативната медицинска нАука, току взема, че си река "А бе откъде, по дяволите, съм толкова сигурна, че това не е вярно". И току захвана някой пост, режим или подобно начинание от мазохистичен характер. Ето сега, както вероятно всички разбрахте от нееднократните ми жалвания, правя житния режим на Дънов. Днес е десетият ден. И о, чудо! - в продължение на няколко дена носът ми почти беше престанал да тече. Бях на път да изпадна във възторг, че пречистващите режими наистина действали. За малко да ме обхване светла вера в правотата на Кико, че организмът се прочиства за три дни от слузта. "Ето - рекох си - Славейковите лечители се оказаха прави : няма слуз, няма синузит." И кво? Трябваше само пак да падне температурата навън, аз да изляза с кучето, да ме обвее едно хубаво вятърът, и тутакси текнах. Следобед пък постоях на отворен прозорец, стана ми студено, и в момента съм традиционно сополива. И после инженерите от Славейков ще ми се обясняват как, видиш ли, единствената връзка между синузита и студа била тази, че през зимата - сезонът на вирусите - организмът по-активно се чистел от слузта, за да може после по-успешно да бори вирусите.


Повече да не съм чула, че причината за синузита били млечните, нишестето и изобщо неправилното хранене! Сус!


Shine on you crazy diamond...

Тема и аз, и аз)))нови [re: Фeйщицa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.03.08 19:10



хохохо



Мен също ме брули вятърът по парка Заимов. Но аз нямам хрема. Не правя житена диета. И сигурно слузта в мен кламбучка наляво надясно. Забравих да спомена-ям онова вредно, с четирите букви, което някога е било живо.

Изводите?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Да не съм чула повече за млечни и слуз! :P :P :Pнови [re: Фeйщицa]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 20:23



теб явно те влече към разни крайности.
аз нямам никакво желание да прилагам житни диети на дънов или на който и да е друг, нямам и проблем с носа.
което не значи, че нямам проблеми по принцип за съжаление.
колкото до вирусите - имунната системи ги бори най-успешно тях, ако успее да ги пребори.
само не разбрах защо намесваш някакви инженери от славейков в разговора.



Тема Re: Да не съм чула повече за млечни и слуз! :P :P :Pнови [re: xoxo]  
АвторФ. (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 21:02



:))) Явно си пропуснал диалога ми с един от разбирачите (почти съм сигурна, че беше Титан), който се кръсти Инженер от Славейков след като аз бях написала, че за да придобиеш непоклатима увереност в разните там режими на хранене или нехранене, трябва първо да нямаш медицинско образование, а примерно инженерно, музикално и т.н. и второ, да си купиш някоя псевдо нАучна книга от "Славейков", която да те накара да се почувстваш посветен. И ето те запознат с всички Истини за храненето, които са задължително еднозначни и общовалидни за цялото човечество.



Тема Re: и аз, и аз)))нови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано02.03.08 21:55



Нещо с четири букви, което някога е било живо?
Диня?
Гъба?
А имаше ли очи?





Тема лошият вълкнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.03.08 22:13



фанА ме


беше една баба.
аууууууууууууууу, как ми тежат камъните в коремаааа.

имаше очила-плюфф

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Да не съм чула повече за млечни и слуз! :P :P :Pнови [re: Ф.]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 01:11



хъм



Тема Re: Да не съм чула повече за млечни и слуз! :P :P :Pнови [re: Ф.]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 10:12



Била почти сигурна :) Да, ама си в грешка. Рядко влизам вече тук -загубих интерес . Ако имам нещо да казвам няма да си измислям други имена.
Пиша ти само да си наясно,че въобще не ми пука дали ти тече носа или ти тече мозъка, но аз и преди съм ти казвал,че подхода към живота ти е грешен.Защо аз нямам такива грижи и проблеми ? Не такива, а никакви.



Тема Re: Да не съм чула повече за млечни и слуз! :P :P :Pнови [re: titan]  
АвторФ. (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 11:07



О, да, защо всички хора по света не сме здрави, високи и синеоки? И защо не можем да пеем всички като Павароти?
В момента пак ми тече носът, а от десет дни не съм яла нищо различно от жито, мед, орехи и ябълки и вчера една изключително нетраеща се ангелска супа.



Тема Re: Да не съм чула повече за млечни и слуз! :P :Pнови [re: Ф.]  
Авторu (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 12:42



Така няма ли опасност да се запечеш много здраво?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.