Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Audite! Audite! (Simposium)  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано28.02.08 19:48



Audite! Audite! Братя вегетарианци! Призовавам ви на учредяването на Великата Тайна Масонска Ложа на Просветлените вегетарианци, което ще се състои на 09.03 от 12ч. (когато започва шведската маса) в Дрийм Хаус.
Дневен ред:
1. Избиране на ръководство на ложата. Издигам кандидатурата си за Велик магистър и предлагам Хохо за Велик пазител на вегетарианските тайни.
2. Дискусия на главните цели на ордена: изпедерастяване и извегетарианчване на мирното население и средставата за постигането им: реклама, пропаганда, манипулация, психотронни оръжия.
3. Ядене
4 Ядене
5. Ядене
(Все пак правя житния режим и ще трябва да си набавя евентуалните килограми, които ще съм свалила.)
Моля всички, които четат този текст, за абсолютна дискретност. Ложата ще бъде строго секретна!
Пояснение: Ложата ще се финансира от комунистическите партии на КНДР и на Куба и от духа на Георги Димитров посредством спиритически сеанси.

Shine on you crazy diamond...


Тема Re: Audite! Audite! (Simposium)нови [re: Фeйщицa]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано28.02.08 20:00



Уточнение: Пърпъл също е поканена, защото изглежда благоразположена към Каузата, а ще имаме нужда от наш човек в редиците на врага.

Shine on you crazy diamond...


Тема Re: Audite! Audite! (Simposium)нови [re: Фeйщицa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 22:12



Тцтцтц, като те чета, осъзнавам колко надежда има в човешкия род и как не всичко е изгубено:) Сладурана





Тема :)нови [re: Фeйщицa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано29.02.08 09:28



Много благодаря за поканата, братя (хмм) вегетарианци:)

Ако дойда, обещавам да се държа прилично, да не питам повече от два пъти къде са пържолите и да не се мръщя на сварените водорасли.



Усещам обаче една друга твоя подмолна цел!

т.3, т.4 и т.5 - Мооооляяяя? Какво ядене-нали съм на диета?:))
Искаш да провериш волята на врага в мое лице- Аз не съм човек, а желязо:) И ще устоя!!

И да, ако дойда-аз също ще помоля за пълна дискретност. Да не ми излезе име-вегетарЯнско, че голям срам.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Audite! Audite! (Simposium)нови [re: Фeйщицa]  
АвторBereтapянeц (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 10:46



Пак не си си пила хапчетата





Тема Re: :)нови [re: Пъpпъл]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано29.02.08 10:47



Е, все някак ще преглътна ако си донесеш шпеков салам и тайно си го режеш под масата, но няма да понеса никакво неядене! За мен яденето е сещенодействие и съответно, диетите са светотатство.


Иначе разчитай на дискретността ни. От нас няма да ти излезе име. Все пак, ако искаш да си напълно спокойна, можеш да си залепиш мустаци. Така твои познати, евентуално попаднали в ресторанта, нивгаш не ще те познаят.

Shine on you crazy diamond...

Тема Re: Audite! Audite! (Simposium)нови [re: .]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано29.02.08 10:49



Сладурана?! Така ли говориш с великия си магистър?! Я ми ела на учредяването да те видя кой/я си и докъде се простира умението ти да укротяваш отровни змии.



Shine on you crazy diamond...

Тема Re: Audite! Audite! (Simposium)нови [re: Bereтapянeц]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано29.02.08 10:50



Ти внимавай да не станеш първия обект на ложата.



Shine on you crazy diamond...

Тема ооо, мойта манджанови [re: Bereтapянeц]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано29.02.08 10:58



Ти си сготвен на капама, влез в роля и си мълчи задуше(в)но.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: :)нови [re: Фeйщицa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано29.02.08 11:05



Не ми ходят мустаци. Брр


Просто ще казвам на познатите-"аз не съм от тях, не ме гледайте какво ям, след час да се видим за едно пиле по провансалски, мммм?"

Думи, думи и нищо повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.